Diagnostikaseade Mazdale

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Diagnostikaseade Mazdale

PostitusPostitas mazdaonu8 » 31 Jaan 2024, 07:21

Soovitage sellist obd diagnostikaseadet mis päriselt ka töötab mazda peal.
Mõtlen pigem selliseid nagu obdeleven või carly,et saab ühendada androidiga.
ei tea kas needki toimivad,pole kogemust
enamused toodetud vag autodele ja mazdale siis mingi üldine kärakas.
võiks ikka rohkemat saada teha kui ainult veakoode näha.
mul 2011 mazda 6
mazdaonu8
 
Postitusi: 32
Liitunud: 15 Juun 2023, 13:20

Re: Diagnostikaseade Mazdale

PostitusPostitas Mario » 31 Jaan 2024, 20:59

carly ja obd11 on mõlemad ülemakstud. Carly on vaid ühele autole, kui nt peres on 2 autot, siis teise eest maksad raha juurde, kui tahad midagi kodeerida, maksad raha juurde.. sama lugu selle teisega. Odavalt (75€) saad ainult junni ja õiguse äpi alla tõmmata ja edasi on kas kuutasu, aastatasu või tükitöö tasu, nt tahad oma auto pinkoodi teada saada vms.
Kui on plaan püsivalt midagi teha, osta kasvõi alist Autocomi kloon või kuluta raha ja osta nt Launch. Kasutatud komplektid on ka juba paarisaja juures, saad vähemalt originaalseadme ja õiguse kasutada, isegi kui uuendusi ei osta. Sobib pea kõigele, kuni 2018 mudelitele.
2018 on selline tore aasta, kui kõik autotootjad otsustasid, et küberturbe nimel tuleb kõik asjad lukku panna, sp enam ilma tehasearvuti ja ligipääsuta neid enam ei diagnoosi. Ka mina pidin oma andmed Interpolile andma, et saaks õiguse tööd teha.
Vanemate autode tarbeks olen ostnud ka OBD juraka ja Torque äpp tasuline, ei olnud kallis, kui tahad silma peal hoida ja vigu kustutada.
Thinkdiag on teine, mis saab minu poolt plusspunkti aga sealgi on see, et rohkemate tegevuste tarbeks pead raha kulutama, kui baaspakett ei aita enam.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6050
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Diagnostikaseade Mazdale

PostitusPostitas justin.keiss » 01 Veebr 2024, 16:45

Forscan on asi, mida ise kasutan. Veidike makstes on üsna asjalik Mazdale ja Fordile.

Seadmeks on mul J2534, mille soetasin Volvo Vida tarbeks. Toimetab edukalt ka Forscaniga. https://www.swedesolutions.com/product/j2534-interface-like-volvo-dice-9513000/

Androidiga seda kombot kasutada ei saa aga arvutiga näedki professionaalsem välja. :D
Kasutaja avatar
justin.keiss
 
Postitusi: 264
Liitunud: 07 Mär 2015, 02:26

Re: Diagnostikaseade Mazdale

PostitusPostitas leviathan » 12 Apr 2024, 21:15

Forscaniga saab ka auto konfiguratsiooni edukalt muuta - nuh muidugi kui tead mida ja kuidas. Kuuel näiteks SCBS-R sisselülitada jne
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist