Mazda 6 1.8 88kW 06a. - Asco

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 6 1.8 88kW 06a. - Asco

PostitusPostitas Asco » 21 Juul 2006, 12:03

Kevadel sai siis 626 välja vahetatud 6-e vastu.
626-e uus omanik siin ka esindatud Via nime all.

[img][img]http://img213.imageshack.us/img213/2697/p1000664rg4.jpg[/img]

Pesemata pilt küll aga noh. Värvist ja kujust saab aimu.

Üldiselt autoga ülirahul. Kui välja arvata audio kvaliteet. Ehk oskab keegi selles suhtes asjalikku nõu anda (natuke küll uurisin foorumitest aga ei leidnud ühtki ülihead ideed).

Sai käidud ühes firmas, kes paigaldab audiosüsteeme autodele ja sealt öeldi esimese asjana, et makk on vaja välja vahetada :evil:
Kuna minu eelmistes autodes on ülipalju kordi sees käidud maki pärast, siis origiginaali ei kavatse ma mingil juhul välja vahetada. Seda enam, et armatuuris ilus:
[/img]Pilt


Ok, järgmise asjana - välja vahetada kõlarid ning lisada kõrgsageduse mingid asjad (vot ei tule meelde, kuidas see nimetus kirjutatakse - tviider või misiganes). Pidi abiks olema. Samas hea bassi saamiseks vaja ka subbakas lisada. Tahtsid mul pagasniku seina kinni ehitada. Aga kui teine kord on vaja miskit pikemat autosse panna ja tahaks istme alla lasta? Jälle jama...
Lahtist subbakat pagasnikusse numbrimärki kolistama panna ei ole ka mõtet. Ja free air subbakad aknalaua all (nagu foorumitest juba lugesin) panevad turvavööde rullikud kolisema.

Nii et kui kellelgi mõni hea idee, kuidas bassi probleem lahendada, oleks vägagi teretulnud. Ja kui keegi oskab soovitada, kust saaks soodsalt (samas kvaliteetselt) kõlarid koos vahetusega, siis ka see info abiks.

Muud nagu hetkel plaanis autoga ette võtta ei ole. Pereauto ikkagi. Ja 88 KW puhul ple mõtet hakata antitiibasid külge kruttima :roll:
Viimati muutis Asco, 25 Juul 2006, 20:35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Asco
 
Postitusi: 35
Liitunud: 19 Juul 2006, 21:52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas via101 » 21 Juul 2006, 12:08

Tere tulemast siis ka siiakanti. :)
ma arvan et küsida ei ole sinu käest midagi mõtet ja soovitada ka mitte sest kõik on juba räägitud :lol:
via101
 


PostitusPostitas Evert » 21 Juul 2006, 13:53

Teretulemast!
Nagu näha, teeb sulle audio kvaliteet muret. Samas aga oled seadnud üsna karmid piirid sellele kuidas seda parandada.
Minu ettekujutuses saaksid sa teatud kompromisse tehes optimaalse tulemuse näiteks nii:
Kuna tõenäoliselt su orig.raadiol puuduvad RCA väljundid, siis hangi paar sellist modulaatorit, mis muudab kõlariväljundi liiniväljundiks e. teeb kõlarijuhtmest tuleva signaali võimendi jaoks söödavaks. Üks modulaator läheks raadio esikõlarijuhtmete külge. Sealt saaksid 1 paari RCA otsi, mille külge saad panna näiteks 4-kanali võimendi. Selle külge omakorda mingid tõsisemad kõlarid. Raadio tagakõlarite juhtmetest saaksid teise paari RCA otsi, mille külge ühendaksid mingi väikse 100-200W aktiivsubwooferi (sellised torukujulised), mida saad vajadusel pagassis ringiliigutada või hoopis välja võtta.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln


Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron