89a. Coupe`l probleem käivitusega

89a. Coupe`l probleem käivitusega

PostitusPostitas vzk » 23 Mär 2005, 19:36

Autoks 1989 Coupe 2.0i 8v. Probleem siis järgmine, et külmast peast käivitades tuleb omajagu jaurata enne kui käima läheb, põhiline et see ei ole reegel vahel läheb ka üsna kiirelt käima, kuid enamasti siiski tuleb jaurata. Kui käima läheb siis on kõik ok. Järgmised käivitused on normaalsed. Olen tähele pannud ka, et kui süüde sisse keerata siis bensu pump nagu eelsurvestust ei tee, mida olen saksa masinatel täheldanud. Kui see on normaalne, kas siis ei peaks kütust hoitama ka seisval mootoril pideva surve all? Kui nii siis oleks arvatavasti jama mingi klapikesega. Teab keegi lahendust?
vzk
 


PostitusPostitas Deus » 24 Mär 2005, 04:03

esimese asjana piiluks ma jagajakaane alla ja vaataks mis olukorras kontakt on ning kui suur see vahe seal on, kontrolliks küünlad ja katsuks juhtmeid et kas saab särtsu või mitte :)
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

PostitusPostitas vzk » 25 Mär 2005, 01:35

Aaa kontaktid.... minuteada sissepritse mootoritel asendab enamuses kontakte holli andur koos selllel järgneva elektroonikaga :) ning oleks küünalde või juhtmetega häda, siis arvatavasti mootor ka ei käiks kuigi meeldivalt, aga nagu mainisin peale käivitumist töötab asi ilusti.
vzk
 


PostitusPostitas vzk » 30 Mär 2005, 17:31

Pole kellelgi vähimatki aimu asjast?
vzk
 



Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist