Originaalraadiole mp3 mängija

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

PostitusPostitas Mario » 05 Sept 2006, 16:17

ok, ma pole küll suurem asi autoheli asjatundja, kuid alternatiivina on elektroonika poodides müügil sigaretisüütajasse käivad adapterid mp3-mängijale/mälupulgale. sellel on peal ka fm/am raadio. ühesõnaga saad kuulata muusikat nii mp3-mängijast kui ka mälupulgalt.
töötab läbi auto helisüsteemi, mistõttu peaks töötama ka päris vanadel autodel.. ise veel katsetanud pole aga kavatsen..
kartulisaluunis maksab see jublakas hetkel 489.-
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Mario » 05 Sept 2006, 16:51

ma ei vaidle vastu üldse et ta ise kräpp on ja heli kräpiks muudab.. lissalt Eestis puudub veel sellele pretsedent et see kräpiks lugeda..
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Anonymous » 24 Nov 2006, 14:46

Mul endal pandud MP3/CD mängija autosse sigareti süütaja adapteriga ja kassett üleminekuga.. See on siuke imelik kassett millel on 3.5mm stereo pistik teisel pool ...et 1 ots mängijasse ja teine kassett makki.ja ongi tümps valmis
Anonymous
 


PostitusPostitas Lennu » 24 Nov 2006, 19:27

Minu ettekujutus sellisest "süsteemist" on küll negatiivne.
MP-3 mängija jõuad osta , mingi junni ka sinna vahele + veel mingi asjandus voolu jaoks.
Kinnitatud on need juhtmed ja jubinad reeglina mingite teipidega või on üldse kinnitamata.Sõidu ajal on siis võimalus , et need asjad igale poole lendlema hakkavad ja silmailu riivavad nad samuti.Kui korralikku mp3 mängijat korraga kohe välja ei jaksa osta , siis võta mõnest kohast kus on võimalik tasuda osamaksetena.On ohutum sulle kui ka teistele kui headunit on ühes tükis ja korralikult kinni.

Aga mis puutub M6 stereosse , siis kahjuks ei oska aidata.
Äkki mõni mp3-box lisada?
Lennu
 


PostitusPostitas Muri » 12 Juun 2007, 16:36

http://www.netac.ee/MP3%20-%20A110.htm

see peaks ka asja ära ajama:)
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline