Timeout

Kui on probleeme foorumi või lehe kasutamisega siis andke siia teada

Timeout

PostitusPostitas MazdaGTI » 27 Sept 2006, 06:34

Kuna foorumisse on viimasel ajal tekkinud palju mugavaid inimesi, kes kargavad teemasse sisse ja hakkavad kohe küsima, ilma et viitsiks viimase leheküljegi otsast lõpuni läbi lugeda :twisted: tekkis idee rakendada Timeout süsteem, mis hakkaks välja nägema siis järgmiselt: I kord on teavitus PS kaudu, II kord postituse kustutamine + Timeout(suletakse sissepääs kasutajale foorumisse) 72 tuniks, III kord postituse kustutamine + Timeout 1 nädalaks, IV kord postituse kustutamine + 3 kuuks :idea:
MazdaGTI
 


PostitusPostitas tomkulibin » 27 Sept 2006, 07:01

Toetan!
Nõustun ka kriitikaga enda suhtes, andke teada, kui kellelegi "haiget"olen teinud.
Samas kutsun üles arusaadavalt pealkirjastada oma postitusi, vältimaks korduvate küsimuste tekkimist.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Mario » 27 Sept 2006, 10:45

kulibin kirjutas:Toetan!
Nõustun ka kriitikaga enda suhtes, andke teada, kui kellelegi "haiget"olen teinud.
Samas kutsun üles arusaadavalt pealkirjastada oma postitusi, vältimaks korduvate küsimuste tekkimist.

Kulibin on alati kõige mõnusama jutuga olnud..ma arvan tema suhtes pole kellelgi midagi kobiseda :D


aga tulles tagasi teemasse, siis minu arust on ka see üsna respekti väärt idee...tuleb mugavad mehed kuidagi tööle panna.. :? :roll:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Timeout

PostitusPostitas tomkulibin » 27 Sept 2006, 20:29

tduu kirjutas:
MazdaGTI kirjutas:Kuna foorumisse on viimasel ajal tekkinud palju mugavaid inimesi, kes kargavad teemasse sisse ja hakkavad kohe küsima, ilma et viitsiks viimase leheküljegi otsast lõpuni läbi lugeda :twisted: tekkis idee rakendada Timeout süsteem, mis hakkaks välja nägema siis järgmiselt: I kord on teavitus PS kaudu, II kord postituse kustutamine + Timeout(suletakse sissepääs kasutajale foorumisse) 72 tuniks, III kord postituse kustutamine + Timeout 1 nädalaks, IV kord postituse kustutamine + 3 kuuks :idea:


Sul on vist tõesti liiga palju vaba aega

Inimees püüab kõiges väest voorumit korras oida, vata, et saab naese kääst veel peksagi- ei jätku mehekest kodu tarbeks... Ja teie niivisi... :D
Tegelikult võime ju "korrapidajaid" aidata vihjetega märgates miskit , mis sellesse foorumisse ei sobiks
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas YanZa » 27 Sept 2006, 23:14

olen 2 käega idee poolt, paneks 3-dagi kui saaks :oops:

samas võiks ka neid tümitada kes pole nt pool või aastakese foorumt külastanud :roll: esialgu küll nt mailile teavitada kui on aga kui ei ole maili siis sups ja minema :wink:
•°zoom-zoom°• tähistab liikumise rõõmu ja vabaduse tunnet
:arrow: #mazdaklubi jutukasse saab siit :wink:
Kasutaja avatar
YanZa
 
Postitusi: 200
Liitunud: 06 Apr 2005, 22:00
Asukoht: Saaremaa

1987 Mazda 626

PostitusPostitas 323IFF » 10 Okt 2006, 16:08

JAH ! nii ja naa...
osaliselt 98% nõus.Ega töö olude tõttu satun isegi kuidagi kaootiliselt Foorumisse:.mõnikord ei jõuagi esimese hooga aru saada mis siin üldse toimub... :oops:
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765


Mine Foorumi ja lehega seotud probleemid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist