Milliseid üritusi sooviksid sina klubi kokkutulekutele?

Milliseid üritusi sooviksid sina klubi kokkutulekutele?

PostitusPostitas Anonymous » 13 Okt 2006, 06:24

Et siis keda mis huvitab.

Ennast huvitaks siis rajapäev, jäärada, ei ütle ka sportmängudest ära, suvel kindlasti telkimisega üritused, samas pole ka seni proovimata kanuu ja muud sorti matkade vastu, saaks uued kogemused :wink:

Loomulikult ka Summercamp koos kõigi sealsete seni toimunud üritustegaja ka uute ideedega :p:



Ootan siis suht kiiret ja rohket tagasisidet :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 13 Okt 2006, 07:29

Kutsuks kaasklubilisi üles kultuursele, viisakale ja liikluseeskirjadest kinnipidavale liiklemisele üles.
Kui on juba klubisse kuuluvuse kleepsud autole külge kleebitud, siis iseenesest tekkib väike pidur- eraldusmärgiga auto jääb rohkem silma, eriti kui tekitad liikluses kahtlaseid olukordi (ups,mu auto oli paar päeva sõbra käes ja hobujõud lõid pähe, ei suutnud tagasi hoida, lugesin küll sõnad peale, aga eks jäi ikka mõnele liiklejale silma).
See oleks igapäevase elu olu kohta avalikkuses. Samas teretulnud ettevõtmine- helkurid. Sorry, kui hiljaks jäin(oli väga tihe töötegemine viimasl nädalal), aga osaleks ikka. Smas tänaval vast jah ei hakka inimesi ahistama helkuri kandmise sunniga, aga tuttavatele, sõpradale jagaks ikka. Ja seegi tegevus jätab jälje avalikkusele (kuigi võib-olla märkamatu).
Kubilise tegevusena näen, et minust on kõige rohkem kasu inimeste aitamises tehnilistes küsimustes- seni olen aidanud ja eks teen seda edaspidigi.
Aga ühiste ettevõtmiste sisukorra moodustamisel, ups jään sel teemal jänni, andke ots kätte, võimaluse korral ikka toetan.
Spordis eriti suur osaleja pole, kui et ehk mingid tehnilised alad- vigursõit, mõni väiksem sprint, natuke kiirendust ja ehk ka (mazda)rahva ralli, aga see eeldab, et oleks üldisest liiklusest eraldatud ala ja see omakorda eeldab....ohutus eelkõige.
Samasse teemasse vist väga ei haaku, aga suvepäevadel vist jooksis korra jututeema läbi- ajavõtusüsteem. Jutust kaugemale ei jõudnud too kord. See eeldab ka mingit finanss väljaminekuid, ainult endale ei ole otstarbekas, üldsust kaasa haarata sellesse- kas õnnestub? Või nagu korra oli võimalust kasutada(renditi vist) G- meetrit, kah tore asjake kogunemistel raja ääres.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas bmw » 13 Okt 2006, 18:56

ma kah pooldaks mõningiad tegevusi just autoga, ise pole just suur sportlane, ja kehka kunagi pole meeldinud, samas võib teinekord tõesti niisama kusagile minna ja muid üritusi korraldada nagu seda kanuu matk on vms.
oma autod veel kleebistega üle ei kleebi, kuna siis kohe pean olema kah eeskujulik liikleja, aga vahest on tahtmine ikka kiiremat sõitu teha, samas auto kah ei ole just parima välimusega, klubi promomiseks
Kasutaja avatar
bmw
 
Postitusi: 499
Liitunud: 21 Dets 2005, 15:43
Asukoht: KEILA

PostitusPostitas Racha » 15 Okt 2006, 23:17

bmw kirjutas:ma kah pooldaks mõningiad tegevusi just autoga, ise pole just suur sportlane, ja kehka kunagi pole meeldinud, samas võib teinekord tõesti niisama kusagile minna ja muid üritusi korraldada nagu seda kanuu matk on vms.
oma autod veel kleebistega üle ei kleebi, kuna siis kohe pean olema kah eeskujulik liikleja, aga vahest on tahtmine ikka kiiremat sõitu teha, samas auto kah ei ole just parima välimusega, klubi promomiseks

nüüd järele mõeldes ega jah, see klubi kleeps on tore asi aga jah auto mis seda kannab pea tõesti liikluses silma jääma korralikuna mitte "pedaali tõbise" sipsijana
Ürituste kohta ei oska veel ideid anda ja hetkel kahjuks sellised ajad et osalemis võimalusedki 0´lähedased :roll:
626gc coupe, the best
hobikorras rehvivahetaja. tel 519992839
Kasutaja avatar
Racha
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Nov 2005, 17:38
Asukoht: Tartu-Põltsamaa

PostitusPostitas Priit86 » 15 Okt 2006, 23:30

Racha kirjutas:
bmw kirjutas:ma kah pooldaks mõningiad tegevusi just autoga, ise pole just suur sportlane, ja kehka kunagi pole meeldinud, samas võib teinekord tõesti niisama kusagile minna ja muid üritusi korraldada nagu seda kanuu matk on vms.
oma autod veel kleebistega üle ei kleebi, kuna siis kohe pean olema kah eeskujulik liikleja, aga vahest on tahtmine ikka kiiremat sõitu teha, samas auto kah ei ole just parima välimusega, klubi promomiseks

nüüd järele mõeldes ega jah, see klubi kleeps on tore asi aga jah auto mis seda kannab pea tõesti liikluses silma jääma korralikuna mitte "pedaali tõbise" sipsijana
Ürituste kohta ei oska veel ideid anda ja hetkel kahjuks sellised ajad et osalemis võimalusedki 0´lähedased :roll:

Olen enam- vähem korralik liikleja... kuigi vahest unustan end autoroolis ära.. ja saab ka kiirust ületatud :oops:
Minu auto pole samuti mingi prillikivi, kuid uhkeks on ta küll läinud, kui kleepsud peale sai :lol:
ja tekkis küsimus... millisel mazdal on kõige raskem piduriketas? See puhtalt järgneva summercamp'i jaoks..
Mõtted juba liiguvad! :wink:
Õige mees mõjub naise südamele nii, et tollel on üheksa kuud süda paha .

Tel. (+372) 58 153 686
Kasutaja avatar
Priit86
 
Postitusi: 459
Liitunud: 05 Mär 2006, 17:47
Asukoht: Tartu - Võru

PostitusPostitas tomkulibin » 16 Okt 2006, 07:32

Arvestades ka väiksemaid ja nooremaid- milline on kergeim ketas.
Kunagi oli selline selts, nagu "Autom", neil olid ka kogunemised ja võistlused, auhinnad ja keepsud auto klaasile I ,II ja III järk. Üritusel olid liiklusalased küsimused, tehnilised küsimused( aja peale vigade leidmine kapoti alt), vigursõit ja rahvaralli. Rohkem ei meenu hetkel, ehk on veel keskit, kes mäletavad neid aegu.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas roostevaba1 » 16 Okt 2006, 14:26

paintballi võiks mägnima minna :P
roostevaba1
 


PostitusPostitas oggi1 » 16 Okt 2006, 20:01

päris kõike päevast ka auto roolis ei tahaks veeta,
väike kehaline liikumine ei tee kellegile paha :wink:
samas tuleks ajudele ka tööd anda(viktoriin jms)
paintball oleks hea mõte

minu arvamus :roll:
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1
 
Postitusi: 232
Liitunud: 01 Okt 2005, 20:35
Asukoht: RAKVERE

PostitusPostitas martin » 16 Okt 2006, 22:25

roostevaba1 kirjutas:paintballi võiks mägnima minna :P

Vot seda tahaks isegi proovida :D
Ambitious, but Rubbish
Kasutaja avatar
martin
 
Postitusi: 432
Liitunud: 15 Juul 2005, 11:40
Asukoht: Tartu

1996 Mazda 626

PostitusPostitas Aivo » 17 Okt 2006, 09:34

Tasub proovida. Väga hea asi. Vaadake www.adrenaliin.ee, tihti korraldavad nad avatud üritusi. 22 oktoober Varal miski linnalahing. Ise kahjuks sinna ei jõua, sest laupäeval vaja kahel sünnipäeval käia ja vaevalt silm siis järgmisel päeval sihtimisvõimeline on :P

Ja kuskilt jäi silma, et meil siin ka keegi kasutaja tegeles paintballi mängude korraldamisega
Aivo
 
Postitusi: 145
Liitunud: 26 Mai 2005, 15:02
Asukoht: Elva

PostitusPostitas Lennu » 18 Okt 2006, 00:28

Liikluskultuuri tuleks igal ajahetkel toetada ja suunata seda paremuse poole.See on küll raske : tean seda omast käest.
Ürituste kalender?Mida see endast kujutama peaks?Vaadates siinseid kokkutulekute orgunnimisi on alati esmatähtis RAJA olemasolu.Saaks kihutada või mis iganes seal rajal teha.Raini ja kulibiniga olen 200% nõus üldjoontes.
Üritusi saab korraldada tegelikult igasuguseid , näiteks kasvõi lastekodu lastega.Siiani aga on mulle tundunud , et siinsed klubilised mõtlevad kokkutulekute all ainult seda kuidas kihutada , autot kiita ja pärast ennast täis tõmmata.Need on ka kriteeriumid miks ma eriti ei kipu kusagile kokkutulekule ronima.Juua võib niisama , kihutada võid ka kui julged ja kellegi auto najal pihku taguda võivad paljud.Mulle see ei istu.
Üritusi mida korraldada on sitaks palju.Kasvõi kanuu.- või jalgrattamatkad , väljasõidud loodusesse , üritused mõne organisatsiooniga koos...MIDA IGANES.Tuleks välja uurida mida keegi kusagil korraldab....

ah ma ei viitsi rohkem...
Pole siin selliseid inimesi , kes pingutaks ja teeks midagi.Kõik maksab.Helistad kuhugi...maksab , sõidad kuhugi....jälle kulutused....
Kes selle kõik enda rahakotile võtab?
Lennu
 


PostitusPostitas lines » 18 Okt 2006, 10:38

Lennu kirjutas:Liikluskultuuri tuleks igal ajahetkel toetada ja suunata seda paremuse poole.See on küll raske : tean seda omast käest.
Ürituste kalender?Mida see endast kujutama peaks?Vaadates siinseid kokkutulekute orgunnimisi on alati esmatähtis RAJA olemasolu.Saaks kihutada või mis iganes seal rajal teha.Raini ja kulibiniga olen 200% nõus üldjoontes.
Üritusi saab korraldada tegelikult igasuguseid , näiteks kasvõi lastekodu lastega.Siiani aga on mulle tundunud , et siinsed klubilised mõtlevad kokkutulekute all ainult seda kuidas kihutada , autot kiita ja pärast ennast täis tõmmata.Need on ka kriteeriumid miks ma eriti ei kipu kusagile kokkutulekule ronima.Juua võib niisama , kihutada võid ka kui julged ja kellegi auto najal pihku taguda võivad paljud.Mulle see ei istu.
Üritusi mida korraldada on sitaks palju.Kasvõi kanuu.- või jalgrattamatkad , väljasõidud loodusesse , üritused mõne organisatsiooniga koos...MIDA IGANES.Tuleks välja uurida mida keegi kusagil korraldab....

ah ma ei viitsi rohkem...
Pole siin selliseid inimesi , kes pingutaks ja teeks midagi.Kõik maksab.Helistad kuhugi...maksab , sõidad kuhugi....jälle kulutused....
Kes selle kõik enda rahakotile võtab?




ma ei tea miks aga lennu pesimism hakkab juba õige tihti silma. Kus näed viga siis tule ja aita...

ehk siis alati on ju võimalus ise ju ohjad haarata ja paremini teha. Paraku on ju nii et klubi teema ju ei ole palgatöö ja me kõik tegeleme sellega töökõrvalt ehk siis justkui hobi.

Edu :)
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Lennu » 18 Okt 2006, 17:33

See ei ole pessimism , see on reaalsustaju.
Kui ohjad oma kätte võtta , siis on 107 inimest risti ees vingumas kõikvõimalike asjade kallal.Otse ei julge keegi öelda , sisistatakse selja taga nagu mingid turumutid.Milleks omale seda jama kaela tõmmata.
Ma võin aidata jõudumööda midagi teha kuid ka mul (nagu mõnel teiselgi) on oma elu mis vajab elamist.Samamoodi võid sa ise ka õla alla panna ja mõne helge idee välja käia.Kulutusi on selle asjaga muidugi kõigil aga miks peaks neid kulutusi kandma ainult üks mees või naine?
Lennu
 


PostitusPostitas tomkulibin » 18 Okt 2006, 18:43

Seni on suure ja musta töö ära teinud suures osas "MazdaGTI", on ka temal pere , töö ja ehk vist oleks viisakas toetada teda. Otsa tegi lahti, käis EsmaAutos, rääkis inimestega, andis meilegi teda. Prooviks ikke kõik koos(no kui mitte kõik, siis keegigi). Ja seesamune suvepäeva värk, sai kah ära tehtud. Kelle närve kõige rohkem kulus? Ilmselt oleks hea, kui miskit positiivset probleemi lahenduse osas pakutaks, jamasid meil kõigil endilgi.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Milliseid üritusi sooviksid sina klubi kokkutulekutele?

PostitusPostitas Anonymous » 19 Okt 2006, 06:42

MazdaGTI kirjutas:Et siis keda mis huvitab.

Ennast huvitaks siis rajapäev, jäärada, ei ütle ka sportmängudest ära, suvel kindlasti telkimisega üritused, samas pole ka seni proovimata kanuu ja muud sorti matkade vastu, saaks uued kogemused :wink:

Loomulikult ka Summercamp koos kõigi sealsete seni toimunud üritustegaja ka uute ideedega :p:



Ootan siis suht kiiret ja rohket tagasisidet :!:



Jötame selle OT nüüd sinnapaika ja hakkame neid tegevusi mainima, keda mis huvitab :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 19 Okt 2006, 07:28

Talveks jäärada- sobib. Erinevalt eelmisest talvest ehk tuleb rohkem rahvast. Äkki ka mõni "kähkusõitmise" treener- konsultant tuleks, õpetaks kel vajadust(enda sõiduinstruktoriga võin sel teemas vestelda).
Puuduseks oli ehk, et külm hakkas. Seekord mõtleks mingi sooja joogi (tee, kohvi) tegemise võimaluse (väike lõke ehk).
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Lennu » 19 Okt 2006, 13:24

*Järgmiseks aastaks paika panna kanuumatk.(Kodanik Asco on neid varem korraldanud)
*ATV ja mootorsaanidega on küllaltki huvitav sõita.Talvel on veel eriti huvitav ATV-ga kihutada kui rada olemas on.
*Paintball igati abiks üritus.Kuigi palju mõnusam on tulevahetusi pidada relvadega mis on pärisrelvade täpsed koopiad ja lasevad värvikuulidega
*Mingi heategevuslik üritus?(SR tiim korraldas midagi Maidla lastekodule)
*Niisama kusagile metsa minna
*Kevadeti võtta mingi teelõik ja koostöös maanteeametiga see puhtaks teha (kuigi tundub , et siin on liiast palju siidikindaid , kes sellest osa ei võta :lol: )
Lennu
 


PostitusPostitas marusjake » 19 Okt 2006, 13:55

Oluline osa peaks tõesti autoga seotud olema. Miks mitte mõne asjapulga juhendamisel ohutrikke proovida- raske õppusel, kerge lahingus :) Mõnigi meist alles esmaste lubade ja esimese auto omanik ja see algaja sõidueufooria võib... :cry:
Ja "vanadele peerudele" soovitaks viktoriini koos väikese orienteerumisega. Tegevuse põhi oleks toetatud LE testküsimustikule. Arvan :roll: , et nii mõnigi punkt tasuks ülelükkamist :wink: Mul eneselgi :twisted:
marusjake
 


PostitusPostitas Lennu » 23 Okt 2006, 15:53

SPORT MASSIDESSE!
Toimuvad igatsorti firmade kevad-sügisjooksud.Miks mitte osaleda?
Ise võin kilomeetri vabalt joosta :lol: ... ma ju endine kergejõustiklasest suitsumees...ja suitsetamine on teinud minu sportlikus vastupidavuses tõsist laastamistööd
Lennu
 


PostitusPostitas tomkulibin » 23 Okt 2006, 17:58

Olen suitsetajast mittespordimees- ehk saan 100m-ga hakkama, kuigi küsitav :D
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas arvutihdd » 24 Okt 2006, 02:38

no kilomeetriga saaks hakkama vabalt ;)

Aga kui mainiti juba värvipalli laskmist, siis võiks proovida ka viburaja näiteks ära ;)

Samas see teeäärte koristus oleks pull, kuigi vist osalejaid oleks väga vähe .
arvutihdd
 
Postitusi: 263
Liitunud: 18 Okt 2005, 19:00

PostitusPostitas pokenaut » 25 Okt 2006, 10:43

Jooksudest ja teeäärte koristusdest võtaks osa, muu on kahtlane.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Anonymous » 27 Okt 2006, 06:23

Kuna teeme katseaja üritustega siis:

kes mingi ürituse orgunnimisega aidata saab andku teada ja hakkaks ehk siis mingeid kuupäevi kah määrama :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 24 Jaan 2007, 15:24

Ma seda asja siin vähe eemalt vaadanud tähelepanelikuma pilguga.
Ühel foorumi kasutajal on olemas paintballi varustus 20le inimesele.
Võtke ennast kokku ja minge müdistage kusagil metsas natukene , ei pea ju kõik kokkutulekud seonduma autondusega.Seda on võimalik arutada enne ja peale paintballi.
Seda muidugi siis kui ilm kannatab.Praeguse temperatuuriga oleks muidugi ka hea paintballi mängida kuid see eeldaks minu arvates natukene suuremaid väljaminekuid.

Kuna tegemist on siiski märgatava kulutusega (gaas , kuulid , riietuse pesemine , varustuse puhastamine) siis on ju võimalik kokku leppida mingisugune reaalne hind.
Ei hakka kasutajat veel igaks juhuks suure kella külge panema (kuigi alati on see võimalik ju teil endil välja uurida :)) ja ootaks lihtsalt vastukaja (kuigi millegipärast tundub , et eriti huvilisi ei ole alale , kus kihutada ei saa).
Anonymous
 


PostitusPostitas Priit86 » 25 Jaan 2007, 22:46

veix kirjutas:Ma seda asja siin vähe eemalt vaadanud tähelepanelikuma pilguga.
Ühel foorumi kasutajal on olemas paintballi varustus 20le inimesele.
Võtke ennast kokku ja minge müdistage kusagil metsas natukene , ei pea ju kõik kokkutulekud seonduma autondusega.Seda on võimalik arutada enne ja peale paintballi.
Seda muidugi siis kui ilm kannatab.Praeguse temperatuuriga oleks muidugi ka hea paintballi mängida kuid see eeldaks minu arvates natukene suuremaid väljaminekuid.

Kuna tegemist on siiski märgatava kulutusega (gaas , kuulid , riietuse pesemine , varustuse puhastamine) siis on ju võimalik kokku leppida mingisugune reaalne hind.
Ei hakka kasutajat veel igaks juhuks suure kella külge panema (kuigi alati on see võimalik ju teil endil välja uurida :)) ja ootaks lihtsalt vastukaja (kuigi millegipärast tundub , et eriti huvilisi ei ole alale , kus kihutada ei saa).

Võid ju ka päris kõvasti eksida! :wink:
Õige mees mõjub naise südamele nii, et tollel on üheksa kuud süda paha .

Tel. (+372) 58 153 686
Kasutaja avatar
Priit86
 
Postitusi: 459
Liitunud: 05 Mär 2006, 17:47
Asukoht: Tartu - Võru

Järgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist