Igamehe Rallisprint - 17.04.05

Toimuvatest üritustest teadaandmise koht

Re: Igamehe Rallisprint

PostitusPostitas Rain » 02 Apr 2005, 16:18

Pole veel suutnud otsustada, et kas sõita või mitte. Eriti mulle need asfaldi sprindid ei meeldi aga kui nüüd autoga tehtud töö mingit tulemust näitab, siis võibolla proovima tulen. Eelistan rohkem kruusa :)
devilc kirjutas:Kas siit keegi sel aastal IMS sarjas kah kaasa plaanib lüüa? Rain? 17.04 üritusele (80% asfalt) siiani ainult kaks MX-5'te kirjas (mina ja Urmet).
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

Re: Igamehe Rallisprint

PostitusPostitas Rain » 04 Apr 2005, 13:45

Ander, on sul aimu ka mis rada see on? Linna vahel tänavatel või mingi kardirada?
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 12 Apr 2005, 13:15

Mnjah, jama, endal auto mootor taas juppideks aga võibolla vaatama tulen.
devilc kirjutas:Käime teeme täna 18:00-20:30 Rapla kardirajal väikese testi masinatele. Kes oma talviste ehitamiste tulemusi katsetada tahab, on teretulnud liituma (u. 100 krooni nägu).
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 12 Apr 2005, 23:56

Mis su varasem aeg seal ka olnud on siis? On sest tegemisest ka rajal kasu, tagaots ära sõitma ei hakka?

devilc kirjutas:Käidud, sõidetud. Päris väsitav oli. Rada oli veidi tolmune, aga üldiselt puhas ja normaalse pidamisega.

Parimaks ajaks jäi 51.66 sekundit.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 18 Apr 2005, 09:32

Ander, kuidas siis läks, mis tulemus tuli?

Rally.ee -s oli paar pilti, kus subarud hüppavad. Sellest järeldan, et rada polnud päris see mida sa lootsid ning sa eriti head tulemust välja ei sõitnud?
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 18 Apr 2005, 11:22

Oleks hea meelega ise kah sõitnud aga kahjuks jah ei olnud juppe veel õigel ajal kohal. Täna alles jõudsid kohale, panen pildid enda auto teemasse kah, millist "hiirekakat" ma ootasin :P Nüüd saab vähemalt auto Saaremaa rahvaralli jaoks korda, mis on minule tähtsam, kui sprint.

Aga tubli 9 koht arvestades autot :)
devilc kirjutas:Õigesti arvasid, 2WD-S üheksandaks tulin (kaheksanda kohaga tegelikult võrdne aeg). Rada oligi selline, nagu nendelt piltidelt näha võib. Ega ma tegelikult hüppamist eriti kardagi, aga trass oli u. 40% sellist karmimapoolset kruusa, mis tähendas, et minu jäiga tagaveolise masinaga seal eriti edasi ei saanud - pidamist polnud. Juhi puudulikest sõiduoskustest kruusal parem ei räägigi. :)

Aga ega ma kurda - enam-vähem realiseerisin selle ära, milleks juht ja auto hetkel võimelised olid. Lisaboonusena jäi ka masin terveks. :)

Esinelik oli Reitel, Err, Onton, Kasari.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

Lahe dialoog

PostitusPostitas Anonymous » 18 Apr 2005, 17:00

OT: Et siis tegemist nagu kahemehe teemaga :D

devilc vs Rain
7 : 6

Keep going!

Tegelikult räägib minus kadedus. Ammu olen tahtnud ka ise seda üritust kaasa teha aga hetkel ei käi rahakott mõtetega/unistustega kaasas.
Selle aasta jooksul peaks 2003 a 323F ära ostma ja siis saab oma vana 323ga tulla ka põrutama, nii fiilingu mõttes :P
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 19 Apr 2005, 08:19

njaah, enda zuum zuumiga vist seal ei konkureeriks, aga video olu üli lahe :D Tekkis tahtmine enda vanat zuum natukese kiusata :D Kahju, et tapsi kardirada nii kehvas olukorras, muidu võiks seal mingi klubi ürituse teha.
aibast
 


PostitusPostitas Rain » 20 Apr 2005, 11:45

Vaatab, ehk tuleb seekord ise kah proovima :)
devilc kirjutas:Uuele etapile Võrus (15.05; 100% asfalt) regamine juba käib.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Deus » 20 Apr 2005, 13:09

mina enda sedaaniga siia küll ei roni, heal juhul pealtvaatajaks :)
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

PostitusPostitas Rain » 06 Mai 2005, 14:56

Sai siis ennast kah kirja pandud :D
Esikuuikusse ei trügi aga kuskil seal 10 piiri peal võiks ju olla :P Tegelt pole autoga ammu asfaldil kiiret sõitu teinud, kuna viimased rallid kõik kruusal, siis saab see huvitav olema :roll:
devilc kirjutas:Uuele etapile Võrus (15.05; 100% asfalt) regamine juba käib.
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 16 Mai 2005, 19:54

Tulemused

Sai siis sõitmas käidud :)

Ander (devilc) tuli siis 2 kohale oma mx-5'ga :)

Endal kohaks 12, millega võib täitsa rahul olla. Ennast jäi nati võibolla kripeldama see, et huvitav kas slikkidega oleks suutnud paremat aega sõita?! Rada oli enamus asfalt kuid oli päris mitmeid kohti kus oli asfaldil liiva/kruusa/muda kiht peal aga samas pidurdusmaad olid enamasti puhtal asfaldil, et sealt vast oleks võitnud midagi ning samuti paaris kolmes kiires puhta asfaldi kurvis.

Ander , kas sa tead kas Tõnu Kits sõitis slikkidega? Ja Kluge? Kluge vist sõitis tavarehvidega nii, et siis ma olin järjestuses 2 tavarehvidega sõitja suures 2wd klassis :P

Muidu
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 6kaks6 » 17 Mai 2005, 12:00

Kas seal kraavis oli vahefinis :?: Pilte vaadates jäi küll selline mulje, või on meile ka pahatahtlikud pealtvaatajad, kes kurvidesse kruusa tassivad?
6kaks6
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Mai 2005, 19:41

Päris sünge tulevärk :lol: . Kahju et ise ei saanud kohal olla :cry: . Ehk järgmisel korral juba olen, loomulikult veel mitte osalejana :evil: .
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Mai 2005, 22:31

tervitused rahvasportlastele!

Kluge sõitis yokohama slikkidega (Yaris cupi rehvid). Tema edu (eriti just I voori 2 aeg) seisnes selles, et ta sai kokku 5 vooru sõita. 2 x suutis Urmet tema ees kraavi sõita:-).

Terv.
Vahur

Ander , kas sa tead kas Tõnu Kits sõitis slikkidega? Ja Kluge? Kluge vist sõitis tavarehvidega nii, et siis ma olin järjestuses 2 tavarehvidega sõitja suures 2wd klassis :P
Anonymous
 



Mine Üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist