Summercamp 2005 - 13-14 august (kava lk. 4! KAART LK. 6)

PostitusPostitas brnn » 06 Apr 2005, 21:56

Põhimõteliselt rutja lennuväli sobib igati sest elan seal kandis suht lähedal ja kui ongi tööpaev siis peale tööd kuskil 20 min. ja olengi kohal nii et sobib enamvähem iga aeg aga nädala vahetustel kõikse parem
brnn
 


PostitusPostitas Laika » 07 Apr 2005, 00:51

Küsimus siis selline, et kas naised/lapsed kaasa? Mul selleks ajaks tütar 4,5 aastat vana...
Laika
 


PostitusPostitas Shark » 07 Apr 2005, 01:25

Einoh kus siis ilma naise ja lasteta , seltsis segasem ja rohkem rahvast ! :D
Shark
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Apr 2005, 09:24

ikka naised / lapsed kaasa! siiski ämmad võiksite koju jätta...:P kuid tuleb tõdeda et äiad on kohati vägagi targad:D
Viimati muutis Anonymous, 10 Apr 2005, 20:09, muudetud 1 kord kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas ints 626 » 07 Apr 2005, 21:32

juulikuu olex hea mõte kasvõi nädalavahetuse mõne annax kinni panna ju.Jälin teema arengut huviga.
ints 626
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2005, 17:24

praegu vist hääled suht pooleks, muidu ise panen hääle augustile, sest juuni koolilõpetamine,juuli - 24/7 tööl et mu Mazda saaks uut elu sisse ning ainuke vaba kuu ongi august kus saaks ka oma masinat demonstreerida...ja kuupäevaks pakun mingi kuu alguse näiteks 1-10?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2005, 17:44

rain, ivarR, kentaur jne... kuidas sobib siis august!?
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 10 Apr 2005, 19:42

berg kirjutas:rain, ivarR, kentaur jne... kuidas sobib siis august!?

sobib ikka :)
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

ints 626

PostitusPostitas ints 626 » 10 Apr 2005, 20:49

vahet pole eriti mis kuu peaasi et saax asja nädalavahetusse planeeritud.
jälgime teemat
ints 626
 


PostitusPostitas 6kaks6 » 11 Apr 2005, 00:01

olen ka kohal, kui Eestis ja kui midagi väga tähtsat vahele ei tule.kuna tundub,et asja vastu on rahval huvi täitsa olemas, siis võiks veidi koha peale ka mõtlema hakata ja mis formaadis võiks üritus aset leida. kas mättal telkidega, mingsuguses majutusega kohas, millised eestimaa kohas peaks see toimuma jne.
kuna paljudele sobib vist august paremini, siis saagu see toimuma augustis ja paigaks võiks olla mõni kena kesk-eesti kohake, et poleks kellegil liialt pikka matka vaja ette võtta.
muudaks teema konkreetsemaks.kui kellegil on koha suhtes ettepanekuid, siis võiks teada anda.
6kaks6
 


PostitusPostitas Anonymous » 11 Apr 2005, 07:02

aga miks mitte seal samas kus Audil see rekordiüritus toimub...Nurmsi lennuväljal....kesk-eesti asukoht on hea ja kuna lennuväli on olemas saab ka natuke omavahel mõõtuvõtta... :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 11 Apr 2005, 10:55

asi peaks toimuma kohas, kus saab väheke ringi kah ohutult lennata. Saaks näiteks proovida ja vaata kelle masin normaalselt liigub. Lasta teisel vennal sõita näiteks enda masinaga. Et saaks kah mingi elamuse ja kogemuse. Kuidas miski mudel käitub. Ma ei mõtle peenastamist :)
aibast
 


PostitusPostitas brnn » 13 Apr 2005, 21:37

rutjal ka ju lennuväli nagu eelpool juba oli mainitud mitte küll kõige paremas korras aga asja ajab igal juhul ära samas seal ju võimalik telkida ka keset metsa ta ju asub :lol:
brnn
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Apr 2005, 23:40

üks rada oli 2003 suvi täitsa sõidetav!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 14 Apr 2005, 06:57

jah august juba kärab paremini, sest juulis on vaja niiigi raha palju raisata: juubel, Õlletoober, Audide Guiness..
Anonymous
 


PostitusPostitas nymmik » 14 Apr 2005, 10:07

August okei kui ei toimu 5-7, siis mul www.muhuklubi.ee suvepäevad.
nymmik
 


PostitusPostitas ints 626 » 15 Apr 2005, 20:24

mul savi mis kuul asi toimub peaasi et saax asja nädalavahtusse ikka planeeritud siis saaremaa mehed ka mitme masinaga esindatud.
ints 626
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Apr 2005, 21:48

no koht on paigas,kuu on paigas, üle jääb siis veel kuupäev... :D kuna sooviks vist kõigil et võimalikult palju Mazda omanikke koguneks siis pakuks päevaks 13-14 laupäev-pühapäev...
Anonymous
 


PostitusPostitas Shark » 15 Apr 2005, 22:33

august sobib ja 13-14 annaks vast töölt ära sebida (vahetuse lõpp) aga sooviks varakult teada siis 8)
Shark
 


PostitusPostitas Anonymous » 16 Apr 2005, 01:09

nu selge hakkan siis asja ajama daatumiga 13-14 august :)
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 16 Apr 2005, 08:39

Esitan omal ülemusele kah graafiku soovides 13-14 august vabaks. Ta kah mazda omanik. Pole veel klubiga liitunud ning vist pistab oma Mazda 6 universaali müüki.
aibast
 


PostitusPostitas choise » 19 Apr 2005, 17:56

selle asukohaga võib jamasid tekkida!
mul on kogemused saabi klubi kokku tulekutega kuna seal olin ise kohal kahel korral ja üx neist oli kanepi järve ääres sinna tuli igatahes poole vähem rahvast kohale kuna paljudel oli põhjusex kulutused nii kaugele sõidux ja ma arvan et sinngi on palju sellist rahvast kes lihtsalt ei raatsix nii kaugele tulla!
ok pikk jutt loll jutt aga ma arvan et kui asi tallinnale lähemale on siis on ka tulijaid rohkem! siin mingi saja kiltsi raadiuses on küll häid kohti!
minul on kama kax kus see on mõnes mõttes ongi äge üle eesti sõita!
choise
 


PostitusPostitas Anonymous » 19 Apr 2005, 18:39

ega meil tegelikult pole ju Tallinna Mazda klubi vaid ikka üle Eestiline :D ja teised kes Tartust,Viljandist,Pärnust,Saaremaalt,jne neil ju siis samamoodi pikem tee sõita... :wink: kuid ju Kesk-Eesti igalt poolt kätte saadav kõigile. Kui inimesed Saaremaalt juba nõus Tallinna tulema siis vaevalt nad keelduksid paar sada krooni bensu peale rohkem maksma et Kesk-Eestisse tulla...see vähemalt minu arvamus aga muidugi on kohti veelgi kuhu camp üles panna... :)
Anonymous
 


PostitusPostitas choise » 19 Apr 2005, 19:10

ex haapsalus oli näha palju mujalt tulijaid oli aga noh...?
mina olen nõus sõitma!
choise
 


PostitusPostitas Deus » 19 Apr 2005, 19:34

Mina ka, MINA KA!!! Tehke kus tahate, peaasi et läänepool tallin tartu maanteest, võib ka tsipa idasse ... elame ja näeme, kumma mazdaga ma kohale veeren ... Juuli ja august on suht pandavad kuud, juuni on veel korraldusi täis.
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist