Summercamp 2005 - 13-14 august (kava lk. 4! KAART LK. 6)

PostitusPostitas ints 626 » 20 Apr 2005, 13:49

kuna kuupäev juba päris kindlalt paigas siis mõtlesin asja üle et paprid sellise ürituse kohta peavad vist päris korras olema mudu äkki lüüaxse punt üldse laiali poole ürituse pealt.Kas keegi ka teab kes valdab seda lennurada?
ints 626
 


PostitusPostitas Anonymous » 20 Apr 2005, 22:24

kõik toimubki ju ametlikult!
Anonymous
 


PostitusPostitas ints 626 » 21 Apr 2005, 10:57

selge pilt.Ma ise ei ole selliste asjadega kursis,kui asi teox saab siis kiitused asja autoritele.
ints 626
 


Niisiis...

PostitusPostitas Anonymous » 21 Apr 2005, 19:55

täna leidsin vajalikud kontaktid, et hakata orgunnima! eks kõva paar nädalat läheb aega, kuna tuleb läbi saja ameti käia!


NB!!!! Mõni RAKVEREst pärit liige, kes oleks koostöö valmis kohalikult konstaablilt kirjaliku loa hankimiseks, paluks saata MULLE PS!!!
Anonymous
 


Re: Niisiis...

PostitusPostitas Anonymous » 21 Apr 2005, 20:43

berg kirjutas: täna leidsin vajalikud kontaktid, et hakata orgunnima! eks kõva paar nädalat läheb aega, kuna tuleb läbi saja ameti käia!


NB!!!! Mõni RAKVEREst pärit liige, kes oleks koostöö valmis kohalikult konstaablilt kirjaliku loa hankimiseks, paluks saata MULLE PS!!!


Berg-esmalt pead sa Rakvere linnavalitsuselt ÜRITUSE KORRALDAMISE planketi saama,ja siis kooskõlastuse politseil(kirjalik) ja kindlasti päästeteenistuselt(kirjalik) ja ka maa valdajalt/omanikult.
Paberil peab olema korraldatava ürituse nimi,koht,orienteeruv algus ja lõpp.

Sry,kui see inf sul olemas oli :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 21 Apr 2005, 22:47

mina tuleksin ka kohale.välja mõeldud kuupäev tundub sobilik.olen pärnust pärit ja sõidaksin kuhugi kesk-eestisse kohale küll.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 21 Apr 2005, 22:48

mina tuleksin ka kohale.välja mõeldud kuupäev tundub sobilik.olen pärnust pärit ja sõidaksin kuhugi kesk-eestisse kohale küll.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 23 Apr 2005, 08:25

to alkomees... linnavalitsusega ei ole mingit pistmist.... tuleb pöörduda kaitseliidu poole... ja teha konstaablile avaldus... lihtsalt ladacamp oli seal suvi 2003 siis sõber ajas asja ja ta mind aitab! :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 28 Apr 2005, 22:34

kuidas siis asjad ka arenenud on? :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 29 Apr 2005, 09:13

Asjad siis hetkel nii kaugel, et ootan vastust meie rakverest klubiliikme "brnn" käest... ta lubas orgunnida konstaablilt loa!
Anonymous
 


summercamp

PostitusPostitas brnn » 29 Apr 2005, 12:08

nii asjad niikaugel et kaitseliitu sai täna avaldus tehtud, vastus peaks järgmise nädala jooksul tulema. sai siis kirja pandud 13,14 august rutja lennuväljal. Kohaliku konstaabliga hakkan lähiajal asja ajama.
Ahh jaa asi sai kirja pandud kui mazdaklubi suvepäevad. Kui miskit edasi areneb eks annan teada
brnn
 


PostitusPostitas brnn » 29 Apr 2005, 19:44

aa lood nüüd nii et võix mingi tegevuskava ka nagu koostama hakata. 1 asi mis nagu kindlalt võix toimida on mingi kiirendusvõistlus ja siis ma mõtlesin veel et õhtul tuleb mingi grillimine kindlasti kah teha aga ootan pakkumisi ja ideid õhtuse meelelahutuse(muusika või muu sellise kohapealt) ja weel ideid ja üritusi(võistlusi mida võix korraldada seal et lõbusam olex)
brnn
 


PostitusPostitas Anonymous » 29 Apr 2005, 20:16

kuna mingeid suuremaid kokkutulekuid pole olnud siis see see "esimene"... :D

1)kuna inimesi palju siis võiks olla mingi väike "istumine-tutvumine" u. 1-2h
2)Kiirendusvõistlus 1-1,5h
3)Kiiremate meeste kadestamine,enda kiiruse ja auto tagakirumine,autasustamine,jne :D. 1h
4)järjrkordne "istumine"... 0,75-1h
5)mingi sportlik üritus nt. köievedu,takistusjooks,jalgpall,mis iganes....2-3h
6)Puhkus,lõõgastus - paar õlle,valmistumine grillimiseks 0,5 h
7)Grillimine 2-...h
8)Magamine/Looduse nautimine teadvusetus olekus telgis...:D

see siis minu arvamus Summercamp`ist...

aga kas keegi oskab öelda kas seal mõni veekogu ka lähedal?
Anonymous
 


PostitusPostitas Rain » 29 Apr 2005, 22:31

Selline kava on iseenesest väga hea, eks kindlasti peab täpsustama aga põhimõtteliselt kõik vajalik olemas: autodega seotud, sportlik tegevus, tutvumine, grillimine.

Eks selleks ajaks mõtleb ka mingid auhinnad välja, võibolla on ka klubi sel ajal juba paremini jonksus :)
Nelivedu ja turbo x 2 :D
Kasutaja avatar
Rain
 
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Veebr 2005, 17:59
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 29 Apr 2005, 22:48

omast kogemusest öeldes siis tutvus tuleb nagunii pole nagu mõtet seda plaani panna, meenutab muidu mingit klassiõhtu moodi asja, et kõik istuvad nurgas ja siis hakkavad tutvuma:P ... autasustamine ikka ürituse lõpu poole võiks toimuda! kiirendusvõistlus ja vigursõit kindlasti! mälumäng ja workshopid ei tohiks ka puududa! samuti võiks ära käia sagadi mõisas... käia kohalikus rannas, kus julgemad võivad ka ujumas käia (seal lihtsalt vee temp tavaliselt eriti soe ei ole)!
see oleks siis minu poolne ette panek! kava näeks siis ette midagi sellist:
PÄEV 1:
#1 start erinvatest kohtadest rutja poole! (Tallinnast minek 10.00 hommikul lasnamäe ehituservice parklast)
#2 11.30 kogunemine sagadi mõisas
#3 12.30 kogunemine rutja lennuväljal
#4 13.00 telkide üles panek
#5 14.00 vaba aeg ("tutvumine", lõuna jne.)
#6 15.00 kiirendusvõistlus
#7 17.00 väljasõit rutjalt, ujumiseks ja lähiümbruse imetlemiseks
#8 18.30 õhtune mälumäng ja workshop
#9 21.00 autovõtmete ära korjamine ja andmine vastutava isiku kätte
#10 21.15 õhtuse grilli ja õlle libistamise algus
#11 ca 02.00 uneaeg (sõltuvalt väsimuse astmest, kedagi magama ei sunnita, peaasi et end lolliks ei joo)

Päev 2:
#1 11.00 joodikute ja karsklaste sundkorras äratamine:P
#2 11.30 hommikusöök
#3 12.30 vigursõiduvõistlus
#4 13.30 aktiivsuse tund (köievedu, ühispilt jne...)
#5 15.00 lõuna
#6 15.30 asjade kokku pakkimine
#7 16.30 PRÜGI KORISTAMINE
#8 17.00 lahkumine rutjalt!


PS! üksi üritus ei ole kohustuslik, va. autovõtmete ära andmine! Erand korras võib autovõtmed tagasi saada, peale alkomeetri testi!

PS!!!Kiirendusvõistlustel võivad osaleda ainult juhilube omavad isikud, kes on kaine (joovet mõõdetakse enne starti!)
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 29 Apr 2005, 23:18

to berg

see kiirendusvõistluse asi....kui lube päris käes pole(võib veel muutuda kuna aega veel palju) kuid kool on läbi kas siis kuidagi annaks osa võtta? :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 29 Apr 2005, 23:26

eks see selgub kohapeal... loodan siiski et saad load kätte! asi seoses lubade ja kiirendusvõistlusega on veel täpsustamisel! point selles, et vastutav isik vastutab sellisel juhul sinu sõitude eest :(
Anonymous
 


PostitusPostitas brnn » 29 Apr 2005, 23:27

to Vspec

lubade kohapealt niipalju et võib juhtuda nii, et tuleb sinna ka politsei selleks ajax, seda veel 100% ei tea aga järgmine nädal hakkan asja edasi uurima ex siis näib täpsemalt :wink:
brnn
 


PostitusPostitas Anonymous » 29 Apr 2005, 23:35

aga üritus toimub ju nn."kinnisel platsil" kus reaalset ohtu kaasliiklejatele ei ole kuid ei tea ka politsei arvamust ja paraku nende oma tuleb arvestada...
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 30 Apr 2005, 10:29

sellel juhul tuleks kah rääkida politseiga, äkki tulevad kohale, tudvustavad õhutu liiklemise põhimõtteid ja teevad kas või "traksid peale" propagandat. Ning tuleks kah nende käest järele uurida mis moodi ma saame selle lõigu "kinniseks rajaks". Et nemad asjaga rahul oleks ja laseks kah muudel aegadel selliseid üritusi teha. Politsei näeks, et tegu on klubiga kus järgitakse reegleid ning üritatakse parandada liikluskultuuri. Selline pisike ettepaneks lobitöö koha pealt :)
Kõige parem alakokontroll oleks just politsei poolt enne kui keegi lendama hakkab rajal või vigursõidus :D Samuti kah enne kui antakse autovõtmed kätte :)

Usun, et siis jääksid Smurfid (ikka heas mõttes) rahule.
aibast
 


PostitusPostitas ints 626 » 30 Apr 2005, 10:39

muud ei midagi asi tuleb vägev igaljuhul!!!!!!
Ma kohal nagu vene viis kopikat!
ints 626
 


PostitusPostitas Anonymous » 30 Apr 2005, 10:39

Politseis arvatavasti kohapeale ei tule! kohalikele päästeteenistustele ja politseile peab suusõnaliselt lihtsalt teatama, et selline üritus toimub ja kui midagi juhtub siis nad saavad kiiresti reageerida! alkomeeter tuleb küll eesti politsei poolt! Selle koha pealt saab sõber aidata!
Mis puutub veel lubadeta sõitu, siis rada on küll kinnine, aga selle kinnise territooriumi eest tuleb kellegil vastutada... arvatavasti Brnn'l ja minul!
Küll see selgub! Ärge tehke tühjast paanikat :D idee järgi tuleb järgida üldlevinud seadusi ja moraali, küll siis tuleb ka chill üritus :lol:



PS!!! Kas keegi saaks hankida elektri generaatori... nii mingi 2-3 kw?
Anonymous
 


PostitusPostitas choise » 30 Apr 2005, 11:56

ex see lubadeta sõit ja alkoholi joobes sõit peax olema ju oma südame tunnistuse asi ja jääb vaid loota et selline asi on igalühel olemas...!
choise
 


PostitusPostitas aibast » 30 Apr 2005, 12:07

need kellel load puuduvad, anname kätte vaid rooli ratta, võin omal ta kaasa võtta. Autot ei saa :) ning kes joobes siis jah, see peab olema enda südametunnistuse asi. Ning generaatori peaks vast saama mõnest rendikast. Seda pean uurima. Vennal firme tihti rendib. Et palju maksavad.
aibast
 


PostitusPostitas Anonymous » 30 Apr 2005, 12:18

need kellel load puuduvad, anname kätte vaid rooli ratta

ärge seda nalja küll tehke, kuda mina siis võistlema saan?:D(kui just vahepeal ARKi ei saa)....auto kõrval võidu joosta küll ei tahaks :lol: ...
Anonymous
 


EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron