Maki küljes oleva detaili otstarve?

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Maki küljes oleva detaili otstarve?

PostitusPostitas Anonymous » 14 Dets 2006, 23:15

Tekkis siis huvi maki küljes oleva ühe keermega pulga otstarbe osas.

See punases ringis olev:
Pilt

ja otsas oli tal selline kummist kübar:
Pilt
Anonymous
 


PostitusPostitas 323f at » 15 Dets 2006, 08:48

osadel autodel on armatuuri sees pesa kuhu see polt koos selle "kübaraga" sisse läheb ja ta toetab lihtsalt maki tagumist osa
323f at
 


PostitusPostitas vvs » 15 Dets 2006, 09:37

Kipun arvama, et selle poldi abiga saad oma sanga tagantpoolt kusagile kronsteini külge kinnitada, et varastel rohkem lammutamist oleks :!:
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Evert » 15 Dets 2006, 12:34

323f at'l ja vvs'l on mõlemal õigus.
Vähemalt GD'l ja mx6'l on raadio pesa taga metallraam, millel on täpselt selles kohas auk. Mu vanal raadiol tuli see kummijulla koos poldiga välja niiet raadio taha jäi 6mm keermega auk. Seda ja mingit kapiukse hinge detaili ( :lol: ) kasutades kruvisin raadio tagantpoolt selle metallraami külge.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas layri » 15 Dets 2006, 18:51

Isegi seda kasutades, maki veel tugevamalt auto külge keeranud :D
Osadel jällegi on seal auk, kuhu saab mutri sisse keerata..et siis tugevamalt kinnitada.
Kasutaja avatar
layri
 
Postitusi: 212
Liitunud: 20 Nov 2005, 17:14
Asukoht: Jõgeva<>Tartu 55587156 või 5524370

PostitusPostitas Anonymous » 15 Dets 2006, 19:06

:? mul oli ta autos sees koos selle lutiga, seega kas minu masinal puudub see tagumine raam või on see toetamise versioon :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas YanZa » 15 Dets 2006, 23:40

minul on ka makk koos sellise kummiluttiga ja see kummijulla läheb siis sinna raami auku :oops:
on nagu toetamise eesmärgil, et makk ikka õige nurga all oleks ja kindlalt paigas, kuid kui tahaks siis saaks ka sinna raami külge kruvida :roll:
autoks siis 626 GD ja sedaan :wink:
•°zoom-zoom°• tähistab liikumise rõõmu ja vabaduse tunnet
:arrow: #mazdaklubi jutukasse saab siit :wink:
Kasutaja avatar
YanZa
 
Postitusi: 200
Liitunud: 06 Apr 2005, 22:00
Asukoht: Saaremaa

1987 Mazda 626

PostitusPostitas Anonymous » 16 Dets 2006, 07:39

Peab siis minema naise autosse kah uurima, ehk saab sinna kah kinni kruvida :mrgreen:
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 16 Dets 2006, 08:33

Arva ära, miks lammrites maki ümbrised ja süüteluku ümbrised hinnas on.
Mul käidi ka korra "sees", maki soetushinnast ma ei räägi, seeskäimise hetkeks oli tema turuhind tunduvalt langenud, makist jäin ilma ja taastuseks läinud kulutused olid ka päris valusad. Makki kätte ei saadud ja mina teda kasutada ka enam ei saanud. Ja see, et kutsumata külalised oma jagu (ilmselt arvasid nad, et see kuulub neile) kätte ei saanud tekitas neil tundepuhangu, mis läks mulle maksma- aken+makk+ maki ümbris+armatuurlaud+istmekatted+kriimud värvkattel - kõik käidi teritatud kruvikeerajaga üle.
See kummijunniga variant on parem ja veelparem on kui pole miskit nähtaval, mis ahvatleks.
Või hoia autot ligipääsmatus kohas.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8356
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas YanZa » 16 Dets 2006, 23:25

isiklikult pooldan ka seda kummiga varianti, nagu mul ka on :wink:
sest makk käib ikka suht tihti mul sealt ära ja see tagumine raamiauk kuhu ta toetub on täpselt selle kummilutti jaoks loodud :lol:
esimene kord küll ei tahtnud hästi minna, kuid veidi mudimist ja oligi paigas
aga kinnikruvida seda sinna raamikülge tahab ta ikka parajalt võimlemist ja peeneid näppe või kätt :lol:
•°zoom-zoom°• tähistab liikumise rõõmu ja vabaduse tunnet
:arrow: #mazdaklubi jutukasse saab siit :wink:
Kasutaja avatar
YanZa
 
Postitusi: 200
Liitunud: 06 Apr 2005, 22:00
Asukoht: Saaremaa

1987 Mazda 626

PostitusPostitas Evert » 18 Dets 2006, 12:20

Kulibinil on selles mõttes küll õigus, et kas see raadio on lõhutud autot väärt.
Siin ka palve kõigile makivarastele: kui teil käed värisevad, suu kuivab, silmavalged on punased ja teil on hirmsasti mu vana pioneerijuustu vaja, siis lõhkuge palun ukselukk, mitte aken. Aga tehke kähku ja salaja, sest kui ma teile peale satun, siis oma sõrmedega te süstalt enam hoidma ei hakka!
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist