Mazda 323 LX 1.6 87a. - berg

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

PostitusPostitas choise » 05 Apr 2005, 23:50

berg kirjutas:jupi haaval kahjuks... kuna ei saa masinat seisma panna :( aga suveks ikka valmis... üritan 16-ndas esimese ka valmis saada!!!


PS! Mis klubikaaslased arvavad, kas eemaldada küljelt liistud või ei?

parem asenda need uutega näitex sellistega nagu on 626 l 92-97a ja värvi need kerega ühte
choise
 


PostitusPostitas Anonymous » 06 Apr 2005, 08:50

to sten: värv ei lähe kokku, kuna ei võtnud värvi mazda koodi järgi, kuna värv autol nii pleekinud... võtsin volkswagen audi punase...
Anonymous
 


PostitusPostitas Filler » 06 Apr 2005, 09:50

tip top töö tehtud :wink: vaeva oled näinud.Minu meelest võta ka liistud maha,kuidas nad seal üldse kinni on kas tüüblitega või liimitult :roll: .Kui liimitult siis saad kerge vaevaga lahti.Kunagi oli mul sõbral ka samasugune mazda aga viieukseline ja kurat kus sellega sai ikka randvere kandis offroadi tehtud,kusjuures väga vastupidav pill oli ,ainus asi mis sai ära vahetatud oli radikas,sest see oli sodi täis ja umbes ,ise veel vahetasin tal seda kuna kutt ise suurt mutrivõtit ei jaga käes hoida ja tal oli 1,3 mootoriga ja mõnus rakett oli ikka küll 8)
mazda6 sport gt
Pilt
Kasutaja avatar
Filler
 
Postitusi: 90
Liitunud: 11 Veebr 2005, 13:23

PostitusPostitas Anonymous » 06 Apr 2005, 10:23

Mis klubikaaslased arvavad, kas eemaldada küljelt liistud või ei?

mina arvan et võta maha... kohe teine look asjal... endalgi kavas sama asi ära teha... 8)
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 06 Apr 2005, 10:28

eemalda küljeliistud aga eest ja tagant ära neid ära võta. Sest omast kogemusest tean, et aitavad päästa masinat hästi. Mingi tont oli mul parklas pikki külge tahtnud sõita. Õnneks tagumine iluliist võttis asja oma peale, kraapis vaid selle ära, plekkid jäid sirgeks ja korda :D
aibast
 


PostitusPostitas brnn » 06 Apr 2005, 11:56

taga stange on norm aga sumpa tuleb nüüd sul välja kuskohast,liistude kohta seda et on sul need samasugused kui mul?? mul on suht laiad ja sobivad, ning on ka suht praktilised kuna mul mitu korda ust kaitsend kriimustuste eest
brnn
 


PostitusPostitas Anonymous » 06 Apr 2005, 19:52

sumpa koht on stange all osas juba sellel stangel originaalis... plaanis sinna väike kroom ots kah!
to brnn... panid mind mõtlema... eriti ei tahaks kellegi hooletu ukslükke tõttu mõlke küll saada :( krt... jube dilemma on... võtta liistud või ei... samas ei tohi karta... muidu poleks elu... võiks lihtsalt toas istuda ja oodata kuni kardinapuu pähe kukub ja surma saad! :(
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 07 Apr 2005, 22:01

sain täna lõpuks oma pritsungi-aju jama korda... tuli välja, et takisti plokil oli 2 takistit läbi! SUURED TÄNUD MAZDAABILE VEA VÄLJA SELGITAMISE OSAS! küsiti remondi eest 600 eeku, kuid õnneks ei olnud nii palju raha kaasas! läksin siis kodo võtsin ploki lahti, tõin tevalost 162 krooni eest uued jupid ja asi korras :) nüüd on autol tühikäik ja puha:P
Anonymous
 


PostitusPostitas aibast » 07 Apr 2005, 23:03

arusaadav, et küsivad raha. Nad tahavad kah ikka elada :)
aibast
 


PostitusPostitas Shark » 08 Apr 2005, 20:58

Nägin täna su autot Tammsaare pikendusel , sina mind vist ka ! Pean ütlema , et su auto on elusast peast veel parema välimusega kui pildi peal paistab ! :) Püüdsin su autot ka eestpoolt näha aga liiklus ei lubanud! :cry: Head ehitamist bergile!
Shark
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2005, 14:02

kahjuks otseselt sind ei seostanud (oleks juba kleepse vaja :( ), aga mazda 6te alati hea vaadata :) kena auto!

üks pilt ka:P
Pilt
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2005, 14:22

küsimus et kuidas sa need "lexus style"tagatuled modisid?
Mõtlesin enda :P (tulevase) 626-ga sama teha..
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2005, 15:17

lexus style tulesid enam ei ole... kahjuks tekkisid probleemid, kuna ei olnud tuledel euro märki peal, ning euro märgiga tuli maksab 180 kr tükk! vaja oleks 8 tükki! mõtetu kulutus... idee järgi lõhud vana tule ära, et ainult ümbrusraam jääb, kus värviline klaas kinnitub, siis ostad plexi klaasi, painutad, lõikad parajaks, liimid kinni, lakid üle... siis kere külge keevitad tule augule pleki ette, paned punn tuled külge ja pahteldad ja värvid aluspinna, ning ongi valmis!
mingi pilt, kui ei ole veel 100% valmis:

Pilt
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2005, 16:26

to berg:

aga kuidas sa enda tagatule suunatulede klaasi valgeks said? :?:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2005, 17:43

**kui pead silmas homemade lexus style tulesid, siis ostsin valge klaasiga punntule, ja panin kollase pirni

**kui pead silmas neid, mis hetkel küljes, siis ongi facelift variandil sellised... saab neid osta mazdaabist!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 11 Apr 2005, 15:57

Need isetehtud Lexsus-style omad--miks sul jama tekkis?Ülevaatusel või linnaliikluses taheti sulle Eesti Politsei aktsiaid müüa :?:
Minuarust oled nendega hea töö teinud,kurb kohe vaadata,kui sa neid ei kasuta :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 11 Apr 2005, 17:38

trahv nii väga ei hirmutagi... aga kui keegi peaks mulle tagant sisse sõitma, siis jään mina süüdi, kuna tuled ei olnud nõuetele vastavad ja bla bla bla bla
Anonymous
 


PostitusPostitas Deus » 11 Apr 2005, 18:05

Ma ei saa aru, miks lähete spidotrossi vahetamise nimel armatuuri kallale, käigukasti juurest on seda palju lihtsam ju teha :shock:
Samas kui pooleks, siis tuleb mõlemast otsast kakkuma hakata kui just sellist magnetit ei oma nagu mul tehtud : :lol:
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

PostitusPostitas Anonymous » 12 Apr 2005, 23:35

berg kirjutas: trahv nii väga ei hirmutagi... aga kui keegi peaks mulle tagant sisse sõitma, siis jään mina süüdi, kuna tuled ei olnud nõuetele vastavad ja bla bla bla bla


Hmm,njaa...ja vastavuse saamiseks oleks siis vaja 8x180 eeku :?: Julm :twisted:
A on need sul alles muidu või tegid neist suure vihaga imetillukesed detailid :?:
Asi selles,et äkki kunagi kui ma oma liikuri mootori,veermiku ja kerega ühelepoole jõuan,siis võiks ju selle väljamineku teha :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Apr 2005, 13:20

ma võin enda vanad tuled sulle anda mingi nänni eest:P
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Apr 2005, 23:37

täna käis putukas mazda abis remondis... korda tehti taga pidurid... isegi kässar toimib nüüd, ja auto pidurdab korralikult ja pedaal ka kõvem! ise väga rahul! täielik jumalatekoda, ja silmarõõmu on ka seal :twisted:

veel sai korrastatud juhiukse hinged, mille diftid vahetasin bobeda klappide vastu :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 14 Apr 2005, 23:36

berg kirjutas: ma võin enda vanad tuled sulle anda mingi nänni eest:P


Ära jah minema viska,mine sa tea,millal mulle siuke hull mõte tuleb :lol:
Anonymous
 


PostitusPostitas Filler » 19 Apr 2005, 15:50

kimasid täna koos tibiga mööda Endlat Vabaduse platsi poole,velg teeb ikka auto kenaks küll ja kui saad laiendid ja esistange ka värvi alla on juba päris popp auto.Mul naise maja ees seisab ka üks samasugune aga tumedam ja on ka päris enam-vähem korda tehtud,mingi Fenno sumpsi reklaamidega on teine 8)
mazda6 sport gt
Pilt
Kasutaja avatar
Filler
 
Postitusi: 90
Liitunud: 11 Veebr 2005, 13:23

PostitusPostitas Anonymous » 19 Apr 2005, 21:20

Kujuures ma vaatasin ka niiet kael kange,kui Haapsalu lennuväljale kodanik Berg oma autoga tuli-ikka tugevalt ilusam kui piltidelt :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 20 Apr 2005, 08:57

nägin sind ka filler vist eile...või üleeile... lehvitasin, aga sa vaatasid kivinäoga teed :P samuti katkes eile tosooli lõdvik, mis radikasse tuleb ülevalt poolt... pragu tuli sisse ja pritsis nagu veepüstolist kogu kapotialuse märjaks...! pahatihti on tunne, et jamad ei lõppe kunagi otsa... masendus...

Alkomeez miks jutule ei tulnud?
Anonymous
 


EelmineJärgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist

cron