Mazda kõige töökindlam?

Mazdadega seotud lingid

Mazda kõige töökindlam?

PostitusPostitas jan » 26 Jaan 2007, 19:47

Täna siis nägin vene delfis sellist asja
http://rus.delfi.ee/computers/auto/article.php?id=14909536
Lühidalt: kirjas oli, et viidi läbi uurimus USA-s ja GB-s, milles osalesid 3-10 aasta vanused autod. Uuriti siis seda kui tihti pöördutakse teeninduste poole mingi rikke puhul. Kõige vähem pöörduti Mazdadega :D . Keskmiselt oli 100 Mazda kohta 8,04 pöördumist. Esikolmikus olid eranditult kõik Jaapani autod.

Ei tea tõesti kas see vastab tõele, mina näiteks ei suuda seda uskuda, et mazda kõige töökindlam on. Äkki on tegemist sellegam, et Mazdaomanikud on kõige osavamad autoparandajad - probleemide korral parandavad ise, mitte ei lähe teenindusse :twisted:
Peale kiiruse, punase Mazda, ei ole meil midagi enam...
Kasutaja avatar
jan
 
Postitusi: 91
Liitunud: 05 Dets 2005, 21:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas via101 » 27 Jaan 2007, 02:20

Njaa aga garantiiga auto puhul sa ju ei hakka ometi ise midagi aretama :?
via101
 


PostitusPostitas Gerd » 04 Sept 2007, 10:59

mul selline näide, et 2,0-st m6-t on 3 aastat kasutatud ralli rajakirjutus masinana ja selle aja jooksul vahetatud ainult 1x sarniirid ja klotsid. ma arvan et päris kõva. isegi ostsin sellepärast m6-e, et eesti teedele ideaalne.
:D
Gerd
 


PostitusPostitas -marek- » 26 Mai 2008, 10:05

Ma olen kahe aasta jooksul pidanud vahetama vaid tagumised pidurikettad,see kuu esimesed kettad ja klotsid ning käsipiduri tross oli ka pisut kulunud.muud nagu pole pidanud tegema.Mootoris on küll soojalt kuulda tiksumist,ent esindus ütles,et hüdrotõukurite vahetust veel ees pole...Niiet suht hea auto jah:) :D
-marek-
 



Mine Huvitavad lingid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron