käsipidur

käsipidur

PostitusPostitas tduu » 11 Apr 2005, 10:49

Kas keegi oskaks aidata, kuidas vanal (taga trummel) 323F-il käsipidurit sättida?
tduu
 
Postitusi: 81
Liitunud: 24 Mär 2005, 15:04
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas aibast » 11 Apr 2005, 10:54

enda vanal elukal on see käsipiduri juures kohe salongis - kattete all. Kui sa mõtled asja pingutamist.
aibast
 


PostitusPostitas tduu » 11 Apr 2005, 11:23

see koht on sama jah, aga see vast pingutab ainult trossi..
aibast kirjutas:enda vanal elukal on see käsipiduri juures kohe salongis - kattete all. Kui sa mõtled asja pingutamist.
tduu
 
Postitusi: 81
Liitunud: 24 Mär 2005, 15:04
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kooma » 11 Apr 2005, 12:10

Seleta mis sa selle sättimise all mõtled? Kui trossid kinni siis aitavad ainult uued trossid. Olen küll üritanud trosse uuesti käima panna, kuid ega sealt midagi head tule. Kui trossid lahti ning pingutatud ja ikka ei võta, siis pead trumlid maha võtma, kogu selle krempli seal ära puhastama ja kui vaja ka klotsid vahetama. Üldiselt on tegu lihtsa süsteemiga.
Kooma
 
Postitusi: 67
Liitunud: 22 Mär 2005, 12:09
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tduu » 11 Apr 2005, 13:31

Kooma kirjutas:Seleta mis sa selle sättimise all mõtled? Kui trossid kinni siis aitavad ainult uued trossid. Olen küll üritanud trosse uuesti käima panna, kuid ega sealt midagi head tule. Kui trossid lahti ning pingutatud ja ikka ei võta, siis pead trumlid maha võtma, kogu selle krempli seal ära puhastama ja kui vaja ka klotsid vahetama. Üldiselt on tegu lihtsa süsteemiga.


Sättimise all mõtlen ma seda, et parem vasak hetkel toimivad ebayhtalselt ja ylevaatsuelt ma nii läbi ei saa,trossid on kombes ja nende pingutamine ei ole probleemiks, kuid see ei toimi. Kunagi mul tehti asi ilusti jonksu, aga kahjuks ma ei uurinud, mida täpselt tegema peab.
Oli vist mingi kaval julla ;) trumlis..
tduu
 
Postitusi: 81
Liitunud: 24 Mär 2005, 15:04
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ints 626 » 11 Apr 2005, 13:46

see julla mis mõtled,on nähtavasti käsa isepinguti aga on nii et vanad asjad ja ei taha enam nii hästi toimida kui vaja nii et võta trummel maha ja puhasta asi ära ja pinguta ise peale kuid võib asi olla ka klotsides või trummlis endas.
ints 626
 


PostitusPostitas choise » 12 Apr 2005, 17:20

sellisel puhul on asi tavaliselt selles et see "julla" millest räägid seal on sul hambumine maas see tuleb ära puhastada ja siis vaadata et pidama jääx!
ise alles tegin ei ole just meeldiv töö...
choise
 


PostitusPostitas tduu » 12 Apr 2005, 20:56

Tänan vastamast, ega muud kui sita ja saasta seest hambumist otsima! :D
Saabki kolvid ka yle käia...
Niiet, kui vana ronti 323f-i, tagarattad suitsemas näete, siis olen see mina...muhah
tduu
 
Postitusi: 81
Liitunud: 24 Mär 2005, 15:04
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 12 Apr 2005, 23:44

Et su töövaeva vähendada leota neid "jullasid" kas diisli või Coca-cola sees-väga ilusti saab puhtaks,ise nikerdasin just :lol:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 18 Apr 2005, 16:47

Kas see hammassektor mitte peale esimest pidurdust ei peaks liikuma oma õigesse asendisse ja reguleerima klotside kaugust trummlist? Mul küll on selline süsteem ja ei ole seal midagi kinni jäänud :roll:
Anonymous
 



Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline