kasutusjuhendit

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

kasutusjuhendit

PostitusPostitas Anonymous » 01 Mär 2007, 00:26

Tere klubi liikmed!:D
Ma olen alles verivärske mazda omanik. Sooviks nõu, et kuidas või kust kohast saaksin korraliku eesti keelse mazda3 kasutusjuhendi. Mu auto on toodud saksast ja ma ei valda saksakeelt :? Kirjutage, ootan nõuandeid. :)
rints
Anonymous
 


Re: kasutusjuhendit

PostitusPostitas jann » 01 Mär 2007, 00:48

rints kirjutas:Tere klubi liikmed!:D
Ma olen alles verivärske mazda omanik. Sooviks nõu, et kuidas või kust kohast saaksin korraliku eesti keelse mazda3 kasutusjuhendi. Mu auto on toodud saksast ja ma ei valda saksakeelt :? Kirjutage, ootan nõuandeid. :)
rints


Uuematel autodele peaksid saama esindusest... helistamine abiks ;) Minu mäletamistmööda olid nad alates 2000 a. esinduses olemas.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

Re: kasutusjuhendit

PostitusPostitas Anonymous » 01 Mär 2007, 11:58

jann kirjutas:
rints kirjutas:Tere klubi liikmed!:D
Ma olen alles verivärske mazda omanik. Sooviks nõu, et kuidas või kust kohast saaksin korraliku eesti keelse mazda3 kasutusjuhendi. Mu auto on toodud saksast ja ma ei valda saksakeelt :? Kirjutage, ootan nõuandeid. :)
rints


Uuematel autodele peaksid saama esindusest... helistamine abiks ;) Minu mäletamistmööda olid nad alates 2000 a. esinduses olemas.


Oh jah, küsisin esindusest, päris palju raha tahavad,kuradimad :? Vennal mul opel astra 2005 ja talle anti niisama :( Selle üle tuleb kohe sügavalt mõelda :roll:
Anonymous
 


Re: kasutusjuhendit

PostitusPostitas Haramount » 02 Mär 2007, 14:26

rints kirjutas:Oh jah, küsisin esindusest, päris palju raha tahavad,kuradimad :? Vennal mul opel astra 2005 ja talle anti niisama :( Selle üle tuleb kohe sügavalt mõelda :roll:


Nii huvi pärast - palju nad siis tahtsid?
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist