Mis amordid kõige eeskujulikumad?

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Mis amordid kõige eeskujulikumad?

PostitusPostitas Anonymous » 20 Apr 2005, 09:51

Niisiis võiksite rääkida oma kogemustest amortidega... just pean silmas tootjaid! ise ostsin jõulude aegu uued Sachs õliamordid koos läbilöögipukside ja kaitsekummidega, kui nüüd juba õli väljas, amort ei tööta ja hing täis!
Õnneks on garantii 2 aastat, nii et seekord pääseb loodetavasti tasuta! kuid ka esimesed on kehvad, ja oleks tarvis vahetada? mis amorte soovitate (pean silmas tavaõliamorti, mitte mingit sportvärki, sest tallina tänavad ajavad nutma:P ): KYB, Monroe, Sachs jne????
Anonymous
 


PostitusPostitas ints 626 » 20 Apr 2005, 12:12

eelmisele masinale said alla monroed ja teenisid täitsa usinalt 4 aastat ja nati peale siis viskas üks õli küll välja aga teised kolm sõidavad siiani veel ringi 5 aastakest küll täis.Ma küll ei laidaks eriti.
ints 626
 


PostitusPostitas Anonymous » 20 Apr 2005, 12:50

Vahetasin endal täisringi Sachse ja ei kurda. Tõsi tegemist siis gaasimatsudega. Samuti 2 aastat garantiid.
Anonymous
 


PostitusPostitas choise » 20 Apr 2005, 20:29

proovisin kunagi nii sachsi kui monroed ja valisin pärastpoolt aastat mööda garantiisid joostes...!ühesõnaga mina ostsin sõbra kaudu konid alla ja neli aastat hiljem sai auto maha müüdud veel korralike amortidega!
choise
 


PostitusPostitas alliance » 23 Apr 2005, 18:00

ise olen kasutanud tutikaid monroed gaasi omasid ja ei saa kurta mitte millegi yle.
väga mõnusad sõita .

väike miinus on,tartu esindus ,sel hetkel oli see nn carstop,on kyll väga kliendivaenulik.st siis kui oled juba toote ostnud :lol:
alliance
 


PostitusPostitas Filler » 24 Apr 2005, 23:32

ma panin oma vectrale Bilsteini gaasikad alla ja olen siiani veel väga-väga rahul,niipalju kui ma taga üldse liigun veel ja kui sul tekib neid soov soetada siis anna teada
mazda6 sport gt
Pilt
Kasutaja avatar
Filler
 
Postitusi: 90
Liitunud: 11 Veebr 2005, 13:23


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron