Käsipiduri pingutus, Kütte filter, Käigukast

Käsipiduri pingutus, Kütte filter, Käigukast

PostitusPostitas Anonymous » 22 Apr 2005, 11:27

No ma siis kolme murega siin kohal:
1) Esimene siis selline, et kus asub Mazda 626 92 LX käsipiduri pingutus. Pole ise veel uurima hakanud, aga kui kanali peale sõitma hakkan, et siis teaks
2) Auto kiirendamisel vahest nagu auto tõmbleb, et kahtlustan bensufiltrit. Äkki keegi targem teab, kus see tal asub?
3) Käigukast??? :?: Mure selline, et vahepeal kui sõitu lähen, ei lähe teine käik absoluutselt sisse, nii et peangi esimeselt kohe kolmandale vahetama. Ja kui lähebki sisse, siis ainult toore jõuga. Samas olen tähele pannud, et ta läheb nagu mingi nõksuga, et nagu kahes astmes. Ei teagi milles võib probleem olla??? Äkki on hoovastik paigast või ma ka ei tea. Kusjuures kohapeal töötava mootoriga lähevad käigud perfektset sisse ja olen ka tähelepannud, et mida väiksema hoo pealt teise peale vahetan, seda kergemini läheb, kuigi vahest ei aita seegi.

Tead keegi, milles mure? :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 22 Apr 2005, 11:32

1) Käsipiduri lühikest trossi peaks vast saama salongist pingutada, kuid pikatrossi pingutid peaks olema põhjaall. Hüppa alla.
2) Kui on karpa mootor siis vahetult karpasse sisenemisel on imepisike bensufilter, puhasta ära.
3) Bensufilter võib asuda ka põhja all, kummardu ja vaata, kas põhja alla pole mingit rusikasuurust ilusat silindrilist moodustist, millel tuleks bensupaagist torud.

Tegelikult on need nii elementaarsed asjad, et võiks nagu ise loogikaga läheneda aga noh, küsija suu pihta ei tohi lüüa. :)
Anonymous
 


kassa

PostitusPostitas Anonymous » 22 Apr 2005, 12:04

Ei need esimesed kaks küsimust mõtlesin niisama esitada, kuna hakkan nädalavahetustel nendega tegema, siis mõtlesin, et hea kui kohe tead, kus mis on, mitte ei pea otsima hakkama. Küll aga see käigukasti jama. Seda küll tahax kellegi targaga arutada. Nii et äkki keegi teab, milles probleem???
Anonymous
 


PostitusPostitas ints 626 » 23 Apr 2005, 13:08

No jõudu sulle selle kastiga!Mul hakkas asi samuti pihta 2 ja 5 pole tahtnud sisse minna kuni ühel heal päeval käis pauk ja pilpad järgi.Muud ei oska sulle soovitada,müü masin kohe maha või anna niikaua veel tuld kui kannatab,kax päeva tööd ja uus alla.
Ammu teda asi et mazda kastid nõrgad on.
Mõtlesin asja üle ja arvan et kui kast maha võtta ja laiali siis piisab ka kahvli vahetusest,sest minu kast just järgi sealt andiski,juppidest mis järel olid võis nii aru saada.
ints 626
 


PostitusPostitas Laika » 25 Apr 2005, 16:27

Mul käigukastiga täpselt sama jama! Panin ülehomseks õlivahetuse aja kinni, pärast paistab kas see asja muudab. Ise kahtlustan, et kastis veel tehase originaalõli koos tolmupudruga sees :roll: Eks annan pärast tulemustest teada...
Laika
 


PostitusPostitas insane » 25 Apr 2005, 17:22

Käsa reguleerimisega on selline värk, et üldjuhul pole trossi pingutamisest väga kasu, reguleerima peaks tagapiduri silindri sisu keerates. Nii muidugi aint ketaspidurite puhul :wink:
insane
 


PostitusPostitas Anonymous » 28 Apr 2005, 14:28

Laika kirjutas:Mul käigukastiga täpselt sama jama! Panin ülehomseks õlivahetuse aja kinni, pärast paistab kas see asja muudab. Ise kahtlustan, et kastis veel tehase originaalõli koos tolmupudruga sees :roll: Eks annan pärast tulemustest teada...

Nonoh anna siis teada, kui õlivahetuse ära teed... Siis ka tean, millest alustada...
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 28 Apr 2005, 14:39

Saigi käidud eile. Esialgu tundub küll et käigud vahetuvad küll pisut libedamalt. Enne ei saanud 5-lt 4-le allapoole vahetada ilma korraks 3-le lükkamata, pärast õlivahetust juba õnnestus :lol:

Arvan siiski, et ega see mu käigukasti korda ei teinud vaid pikendas pisut eluiga, seega harjutan ennast rahulikumale käiguvahetusele ümber.
Laika
 


Käigud

PostitusPostitas Anonymous » 02 Mai 2005, 14:57

Nojah... Pean siis ise ka vaatama, et kui asi täesti hullux läheb, et kas siis pikendan natuke käigukasti vahetust(st. õlivahetus) või vahetan kohe ära. Muuseas kuidas ma saax käigukasti õlitaset kontrollida??? Kahtlustan, et äkki seal liiga vähe õli sees? :lol:
Anonymous
 



Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline