'87 BF Stabikavarda puksid (otsmised)???

'87 BF Stabikavarda puksid (otsmised)???

PostitusPostitas Anonymous » 23 Apr 2005, 09:08

Nimelt käisin mazdaabis, ja pakuti mulle neid 300 krooniga! samas kuidagi ei raatsi välja käia nii palju raha 8 kummirõnga ja kahe poldi eest!niisiis küsimus, kas keegi on neid ise teinud? kui on siis mis doonorit kasutada? vaja läheks idee järgi: 2 polti, 2 mutrit, 8 seibi, 8 kummipuksi ja 2 torujuppi!?? Väike kodukootud joonis kah, et siis umbes milline süsteem välja näeb:
Pilt
Anonymous
 


PostitusPostitas ints 626 » 23 Apr 2005, 12:32

Mul läx kasti vahetades ka üks poolex ja tegin ise masin küll vähe uuem aga asi sama.Asi nii kummid ja need seibid kangutasin vana küljest mõned seibid otsisin veel lisax,torujuppi pole ma kasutand otsisin pika tikk poldi ja need kohad asendasin mutritega kusmaal see torujupike lõppes ja siis seibid,kummid.Mutrite stoperduseks paar punkti keevitusega ühe kummi tegin ka vanast Golfi õõtsa puksist sellel umbes sama jäme auk sees ja asi valmis.Ehk aitab
Tegelikult põik stabikal suurt tööd ju pole ka,kurvis natuke ratast vastu maad suruda. Ülevaatusel nad eriti ei kimbuta kui need emased on.
ints 626
 


PostitusPostitas Laika » 23 Apr 2005, 18:50

Mul õnnestus saada üks selline komplekt 100-eest, tea miks sinult kahe eest 300 tahetakse, või on siis erinevad? Ostsin Mazda-abist Pirita-Koselt (autoks siis 323f '92).
Laika
 


PostitusPostitas choise » 23 Apr 2005, 21:07

mina ostsin ühed opeli puyxid mis sobivad ideaalselt ja kestavad kauem ja poldid asendasin 10*150 poltidega ülejäänu tegin ise!
puxid 15,-/tk poldid olid mingi 5,-/tk
kui on huvi küsi!
choise
 


PostitusPostitas kennu » 24 Apr 2005, 09:38

icc...

ma soovitaks sul osta kumminui ja see parajateks tükkideks lõigata :P
puurid tükkidele augud sisse ja ongi kummimuhvid olemas. Toru leiad kah kuskilt ja seibe on terve ehituspood täis :)
(NALI)
http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

PostitusPostitas Anonymous » 24 Apr 2005, 17:47

nali naljaks, aga paistab, et on etem ise teha!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 02 Mai 2005, 23:12

tegin kah ära endale need... poldid-mutrid-seibid Balti poldist, ja puksid läksid lada reaktiivvarraste omad, mis tuli pooleks lõigata :)
Anonymous
 



Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist