Mazda esitleb - Mazda 3 MPS

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

PostitusPostitas t3i » 15 Juun 2008, 14:19

tänud eks proovin selle vildivärgi järgi.sinujaoks on vb "lappi" andmine lahendus,kuid minu jaoks, kui oma tasku s***umine,autot tuleb hoida,mitte lõhkuda 8)
t3i
 


PostitusPostitas Muri » 15 Juun 2008, 15:11

t3i kirjutas:sinujaoks on vb "lappi" andmine lahendus 8)


Mina ei märganud neid vigasid, kuna mulle meeldib muusikat väga valjult kuulata aga viimasel ajal ei sõida enam üksi ja kohe hakkasin ka niginatnaginat kuulma :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas HrHunt » 15 Juun 2008, 15:30

t3i kirjutas:tänud eks proovin selle vildivärgi järgi.sinujaoks on vb "lappi" andmine lahendus,kuid minu jaoks, kui oma tasku s***umine,autot tuleb hoida,mitte lõhkuda 8)


Ostsid 260hp masina piima järel käia või :) Ma sõidan poole ajast põhjagaasiga :) Samas mul on vist varsti ainus MPS kus pole ühtegi sillajuppi vahetet ega kokkujooksu reguleeritud - pulgad nagu uued. Ega sihtotstarbeline kasutamine ei pea veel lõhkumist tähendama.

Minu meelest oma oma taskusse s***umine lüüa 400 kilo letti ja siis sõita nagu 1.6esega :D

Aga see selleks, ega ma tüli ei nori, lihtsalt selgitan. Ma alguses ka jubedalt põdesin iga kriginat ja niginat. Siis aga järsku turgatas pähe et selle raha eest EI SAA autot mis astub minna ja samas on parimatest võimalikest materjalidest. Kui nii pretensioonikas olla tasub paar õllet ostmata jätta ja näiteks M3 või Porsche Cayman ligi võtta. Aga sellest autotst tasuks kaiffi otsida hoopis asjaolust et õigel ajal ja õiges kohas väga palju masinaid pole mis eest ära läheks...
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas t3i » 15 Juun 2008, 16:28

1.Vabanda Hr Hunt kui sind kuidagi solvasin!
2.
õigel ajal ja õiges kohas väga palju masinaid pole mis eest ära läheks...
usu mind,seda ma kaifin. 8)
3.
tasub paar õllet ostmata jätta ja näiteks M3 või Porsche Cayman ligi võtta
kuradi kallis õlle maitseb sulle!!
4.
Minu meelest oma oma taskusse s***umine lüüa 400 kilo letti ja siis sõita nagu 1.6esega
pole vahet kas 1,6 - 5,0 LE kehtib ühtemoodi.

Ja sellest tulenevalt ka
5.
Ma sõidan poole ajast põhjagaasiga
-sind tuleks kõrvaldada mõneks ajaks liiklusest,et hakkaksid mõtlema mismoodi sead ohtu enda ja kaaskodanike elusid.
Vabanda kui viimase punktiga mööda panin,kuid usun,et sa ei viibi poole oma ajast stripil või ringil.
õigel ajal ja õiges kohas


Peace!!! 8)
t3i
 


PostitusPostitas HrHunt » 15 Juun 2008, 17:10

>1.Vabanda Hr Hunt kui sind kuidagi solvasin!
Ole nüüd, vot oleks auto kohta s***sti öelnud siis iseasi :P

>kuradi kallis õlle maitseb sulle!!
Korralik lääne õlu, sakuska kõrvale, taksoga koju...

>pole vahet kas 1,6 - 5,0 LE kehtib ühtemoodi.
Kas LEs on midagi kirjas kiirenduse kohta või selle kohta et kurve tuleb võtta aeglasemalt kui sirget? :)

>mõneks ajaks liiklusest,et hakkaksid mõtlema mismoodi sead ohtu enda ja kaaskodanike elusid.
Liiklusest saab mind kõrvaldada lugupeetud liikluspolicei ja neilt pole nagu märkimistväärivaid pretensioone tulnud...

>sa ei viibi poole oma ajast stripil või ringil.
Ringist rääkides - pärnus teisipäeviti vaba rada, ma vist lähen see nädal oludega tutvuma, allolevad rehvid küll õiget sõitu ei kannata nii et rohkem niisama sirge peal buustima penssu põletama. Mõned päris sõidumehed peass veel tulema. Äkki tahab keegi siit ka liituda?
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas t3i » 15 Juun 2008, 17:25

Äkki tahab keegi siit ka liituda?


Mis kell tln liikuma hakkad?võiks ka ju ennast ja autot natuke testida
t3i
 


PostitusPostitas HrHunt » 15 Juun 2008, 17:39

t3i kirjutas:Mis kell tln liikuma hakkad?võiks ka ju ennast ja autot natuke testida


Voh, see juba mehejutt :) Kuna mul on tööl ületunde kogunenud saan ehk peale lõunat jehhat panna. opentrack.pri.ee'st ka peaks rahvast minema, vaatab mis kellaajad nemad välja hõikavad. Kui midagagi konkreetset selgub viskan siia aja üles.
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

Teisipäeval Pärnu rinkale käppa harjutama

PostitusPostitas HrHunt » 16 Juun 2008, 12:43

T 16:45 võiks Laagri maksimarketi juurest startida. Ostan tavaari ja järan mingit saiakest 5 min seal väiksemal parkimisplatsil mis kardiraja ja taaratarekese vahepeal. Nii et kui keegi soovib koopereeruda leiab mu sealt.

Raja kasutamine on 200 krooni tund. Mingi hetk tuleb kohale halduri esindaja ja kasseerib. Ma loodan et raja ääres vahtimine pole tasuline :) Nii et kui on soov sama rehvijooksuga veel koju ka sõita, siis ei tohiks üle 2 soti küll minna. Kui on soov hullu panna tasuks kaasa võtta kiiver.

Raja haldur on muidu:
Eiki Eriste
Telefon: (+372) 51 54 591
E-mail: erkisport@hot.ee
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas t3i » 16 Juun 2008, 13:24

teeb siis nii,16:45 maksis
t3i
 


PostitusPostitas HrHunt » 16 Juun 2008, 16:00

Lükake nüüd keegi kolmas MPS ka letti. Jummala sünge oleks :)
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas t3i » 16 Juun 2008, 18:24

ehk peaks mps omanikele PS laiali saatma?vb tekib nii mõnelgi huvi :!: :idea:
t3i
 


PostitusPostitas HrHunt » 16 Juun 2008, 19:53

Noh, pommitasin kõik läbi keda leidsin :) Jube mõnus kui mingi suurem parv tuleks. Rinkafoorumis mingid kõvatasid et need MPSid rajale ei kõlba jne et linnaautod, ja et lisaks keegi neid ei osta :D
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas revo5 » 16 Juun 2008, 20:06

neile meestele peab näitama et see "tagasihoidlik" linnaauto põletab julmalt :twisted:
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kutt » 16 Juun 2008, 22:42

Paraku jään kõrvale seekord.
Kasutaja avatar
Kutt
 
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2007, 11:02
Asukoht: Tallinn

2007 Mazda MPS3

PostitusPostitas gebolax » 17 Juun 2008, 07:31

jään minagi kahjuks tulemata, kuna ajaga jube tuuga.

aga tänan kutsumast ja hoidke siis MPSi lippu kõrgel! :wink:
Kasutaja avatar
gebolax
 
Postitusi: 38
Liitunud: 18 Mai 2007, 18:27
Asukoht: Vääna-Jõesuu/Tallinn

PostitusPostitas BBabba » 17 Juun 2008, 10:09

Kus saaks rehve mõistliku hinnaga vahetada? Kui saaks vanad rehvid alla ja pärast uued tagasi, siis ehk mõtleks... Esma autos 2k selle eest välja käia on tiba jabur :)
'07 Mazda 3 MPS + MAZDASPEED3 Cold Air Intake, TWM Performance Short Shifter, StreetUnit TurboSmart Dual Port Blow Off Valve, StreetUnit Rear Engine Mount, StreetUnit Silicone Boost Tubes
BBabba
 
Postitusi: 42
Liitunud: 12 Aug 2007, 09:02

PostitusPostitas HrHunt » 17 Juun 2008, 11:35

Kui on olnud kiire asi ma olen vahest seal käinud. Jazzide juures on ka rehvikohad. Ainult et selliste jopede juures tasub jõle ninapidi juures olla et nad kuradid ei laseks poldi "koobast" võtmega haljaks.

http://www.vihur.ee/kontakt.php
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas HrHunt » 17 Juun 2008, 23:58

Need tegid küll halvasti kes ei tulnud. Kuni pole MPSiga pärnu rinkal käinud ei kujuta ikka üldse ette mis püss see tegelt on :) Käige ära, senimaani on see masin mahavisatud raha ;)
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas BBabba » 18 Juun 2008, 07:35

Mitu ringi tegid ja palju rehvi alles jäi? Käisin juba aasta tagasi seal sõitmas ja tõsi, kurvis asfaldil külg ees sõita on tiba teine feeling kui lihtsalt foori taga kiirendada :D
Ma arvasin et vihm segab ja kriipsutasin minemise mõtte varakult maha, kuna olen seal ringrajal tsikliga märjaga juba käpuli käinud...
'07 Mazda 3 MPS + MAZDASPEED3 Cold Air Intake, TWM Performance Short Shifter, StreetUnit TurboSmart Dual Port Blow Off Valve, StreetUnit Rear Engine Mount, StreetUnit Silicone Boost Tubes
BBabba
 
Postitusi: 42
Liitunud: 12 Aug 2007, 09:02

PostitusPostitas HrHunt » 18 Juun 2008, 11:43

BBabba kirjutas:Ma arvasin et vihm segab ja kriipsutasin minemise mõtte varakult maha, kuna olen seal ringrajal tsikliga märjaga juba käpuli käinud...


Ringe ei lugenud aga üle 20 kindlasti. Kulude koha pealt läks väga hästi. Välja ei pannud, rehvid kulusid minimaalselt - kuna kurvid olid paras liuväli siis põhirõhk oli kurvist välja kiirendamisel mitte driftimisel. Lisaks õnnestus 1 paagiga talnast tulla, sõita, suvilasse sauna, ja siis veel talnasse tagasi. Lisaks sõidutati Boxter Si ja uue Type-R Race speciga. Minu jaoks igati õnnestunud käik, hommikul üles ärkasin - esimese asjana läks gaasijalg krampi :twisted:
PS. Ei tea mis raketikütust t3i kasutas aga tema buustis oma paagi paari ringiga tühjaks :D
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas t3i » 19 Juun 2008, 08:18

polnud raketikütus ühti,13 ringi ja 25 liitrit Neste 98,kuna tuli hakkas põlema ja lükata ei olnud tahtmist,siis Pärnu kütuse järele,teel sinna sain vihma ja otsustasin tagasi mineku sinnapaika jätta
t3i
 


PostitusPostitas Kutt » 19 Juun 2008, 10:34

Ja kas KÕIK ebausklikud said selgeks, et sellise autoga on mõtet arvestdada liikluses ja üldse? Type-R mehed ja muud loomad.
Kasutaja avatar
Kutt
 
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2007, 11:02
Asukoht: Tallinn

2007 Mazda MPS3

PostitusPostitas HrHunt » 19 Juun 2008, 11:14

Kutt kirjutas:Ja kas KÕIK ebausklikud said selgeks, et sellise autoga on mõtet arvestdada liikluses ja üldse? Type-R mehed ja muud loomad.


Noh nii ja naa, kuna minu rehvisett oli täiesti lootusetu, eriti vihma jaoks (ees >3mm taga <2mm) siis sõitsin väga konservatiivselt. Samas julgen öelda et mul (ja t3il loomulikult ka) olid päeva parimad pidurid. Type-R mees tunnistas peale kaasa sõitu avalikult, et pidurid on MPSil ülikõvad ja ka Boxsterile enne kurvi sappa pidurdamine ei olnud mingi probleem.
Siit ehk natuke paistab:
http://www.youtube.com/watch?v=GTvslV58T-Y
Peale kurvi kütab Porsche loomulikult eest ära täiega, kuna ma ei hakanud 3andat käiku sisse toppima, enne tuleb trajektoorid enam vähem selgeks saada kui käikudega vehkima hakata, arvan ma.
Video pealt võtsin ühe aja ka: 1.16. Kuiva ilma kontekstis on see närune aga arvestades rehve, vihma ja seda et ma olin esimest korda seal rajal. leian et polnudki üldse nii paha. Näitab et ka kobavõitu sõitjaga astub asi minna küll :D

Täna õhtul vist keegi samast pundist kavatses tabakasse minna. Mul küll täna väga lenduri tunnet ei ole aga kui keskil sügeleb võib ju hängima minna. Tabaka rada peass olema avatud kaheksani kui keegi ei ole ekslusiivselt ära bronninud.

Ühesõnaga, ainus viis kuidas rahva seas propageerida eet uus püss on in town - käia tallamas :) Ega ühest korrast veel ei piisa :D
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas HrHunt » 19 Juun 2008, 20:55

devilc kirjutas:Kuulge, siit lugedes jääb mulje, nagu teeks teile keegi kogu aeg liiga, et ennast tõestada vaja. Teil on täitsa vahvad hot-hatch'id, ei rohkem ega vähem. Sõitke ja tundke elust rõõmu. :wink:


Ei maksa seda foorumis tuututamist liiga 1:1 võtta. Eks rahvas vahib kontoris kasti taga päev otsa vms tahaks ju toru tatist tühjaks picitada :P
Oleks tegelt mingi karmi tõestamise peal väljas - oleks ehk 1:10 aja saavutanud alustuseks ja lõpetuseks katust pannud :D Aga nagu nägid - rajal ma sõitsin väga mõnusasti rahulikult/seniilselt, ei häbenenud möödagi lasta! Maanteel sõitsin ka jummala rahulikult... ;) ;)

PS. Kiiver ja ja rallipotikud tuleb tõesti hankida.
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas BBabba » 20 Juun 2008, 08:55

t3i kirjutas:polnud raketikütus ühti,13 ringi ja 25 liitrit Neste 98,kuna tuli hakkas põlema ja lükata ei olnud tahtmist,siis Pärnu kütuse järele,teel sinna sain vihma ja otsustasin tagasi mineku sinnapaika jätta

Mul näitas kompuuter keskmiseks 42l/100kmle peale sõitmist... iseasi kui täpne see on...
Eks märg rada aitas palju, et kumme ei kulunud, mul tuli peale 5 ringi küll nutumaik kurku:)
'07 Mazda 3 MPS + MAZDASPEED3 Cold Air Intake, TWM Performance Short Shifter, StreetUnit TurboSmart Dual Port Blow Off Valve, StreetUnit Rear Engine Mount, StreetUnit Silicone Boost Tubes
BBabba
 
Postitusi: 42
Liitunud: 12 Aug 2007, 09:02

EelmineJärgmine

Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist