Mazda Protege Mazdaspeed

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

Mazda Protege Mazdaspeed

PostitusPostitas rqmon » 24 Mai 2007, 16:34

Olen siin piilunud USA lehtedelt igasuguseid Protege-sid ning hing ihkab Mazdaspeed'i. Omal on Mazda 323f Sport 01 aga nagu ma aru saan siis Euroopas vist turbomootoriga BJ kerega mazdasid ei ole. Või ma eksin?
Kuidas Protege-l üldse Euroopas tüübikinnitusega on? Otsisin netist siit ja sealt aga ei õnnestunud õigetele saitidele sattuda.

Krt 2,0l koostöös Garreti turboga peaks seda pisikest keret ikka päris tublisti edasi loopima.
Ja veel, kas sellest 4WD varianti ka on? Pole sellise isendi peale veel sattunud aga kuskilt on justkui silma jäänud BJ kere ja 4WD variant.

Teadjamehed, ehk oskate miskit mõistlikku vestlust sellel teemal arendada? :roll:
rqmon
 


Re: Mazda Protege Mazdaspeed

PostitusPostitas Tony » 25 Mai 2007, 01:42

rqmon kirjutas:Olen siin piilunud USA lehtedelt igasuguseid Protege-sid ning hing ihkab Mazdaspeed'i. Omal on Mazda 323f Sport 01 aga nagu ma aru saan siis Euroopas vist turbomootoriga BJ kerega mazdasid ei ole. Või ma eksin?


Sa ei eksi

rqmon kirjutas:Ja veel, kas sellest 4WD varianti ka on? Pole sellise isendi peale veel sattunud aga kuskilt on justkui silma jäänud BJ kere ja 4WD variant.

Teadjamehed, ehk oskate miskit mõistlikku vestlust sellel teemal arendada? :roll:


4wd varianti pole



Kõige parem foorum täpselt teemasse oleks -> Foorum

Või pealehekülg http://www.msprotege.com
Tony
 


PostitusPostitas rqmon » 25 Mai 2007, 09:02

tnx, nüüd on mõnda aega jälle tutkimist ja lugemist :wink:
rqmon
 



Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist