Summercamp 2008 5-6.07 Hiiumaal

PostitusPostitas Anonymous » 17 Juun 2008, 20:38

Järgmine kirjavahetus:

Tere

Raha saate kanda kontole: 221032485728 SK MAXIMA

Summa sõltub sellest, kas valite max variandi või autode lugemise. Võib ka nii teha,
et kannate 1. juuliks 1000.- ja ülejäänu vastavalt autode hulgale kohapeal
sularahas.

Lugupidamisega

Heikki Hõbemägi
Käina kardirada
Spordi 8, Käina, 92101 Hiiumaa
Tel +372 50 50858
heikki@kart.ee

----- Original Message -----
From: Sven Reinsaar
To: Heikki Hõbemägi
Sent: Monday, June 16, 2008 7:09 PM
Subject: Re: Raja kasutamine 5.07.2008


Tere.


Hinnapakkumine sobib meile ja kasutaksime oma võistluse läbiviimesks
meeleldi teie rada. Seega siis saabume umbes 15min. varem ning siis saame
kohapeal veel pisiasju täpsustada.

Kas raha soovite ülekandega ette või kohapeal ja sularahas?



Ette tänades

Eesti Mazdaklubi
Sven Reinsaar
53 812 626



Siit tulenevalt siis need kes plaanivad rajale tulla, palun teha ülekanne auto kohta 125.-, kontole raha jõudmise viimane tähtaeg 30. juuni. Samas jääb hilisematele ümbermõtlejatele võimalus maksta sulas kohapeal aga eelistatud on ikkagi ülekanne varem ära teha et see 1000.- üle kanda ja olla kindelö et selle summa eest ka autosid rajale tuleb :!:


Õhtul panen ka osavõtumaksu summa ja kava paika :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas risto_626 » 18 Juun 2008, 10:56

ringsõitu hiiumaal siis ei tule ? :roll:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas IvarR » 18 Juun 2008, 21:51

Mul olemas firmal telk suur suur mingi 60ruudune või isegi rohkem. Et äkki krabaks selle siis kaasa kui just kellelgi autos ruumi on selle jaoks :D
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 20 Juun 2008, 07:19

Osalustasu ei sisalda hetkel toitlustamist vaid läheb ürituse tarbeks minevate kulutuste katmiseks :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas Muri » 20 Juun 2008, 16:27

risto_626 kirjutas:reede ning laupäeva õhtu tarvis siis omad grillid kaasa?


Kui te grillide all peate silmas ufo'sid, siis saaks hakkama ilma nendeta :lol:
Meil on paar sussutamiseks mõeldud alust olemas :wink:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 23 Juun 2008, 08:58

Kuna õhtu on selline aeg kus vast paljud tahavad ise liha kõrvetada siis võiks see toitlustamine olla vast peale rajalt tulekut ehk siis lõuna söök :roll:

Kohapeal saab ikke maksta kui tekib tõesti vajadus :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Muri » 24 Juun 2008, 12:25

pokemon kirjutas:Risti-Haapsalu teel on teeremont! Tuleb ümber sõita Linnamäe kaudu, ajakulu miskine 5-10 minutit.


kui tallinna omad tulevad mööda keila-haapsalu maanteed, ajakulu puudub :wink:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas villi » 24 Juun 2008, 20:19

Ilx kirjutas:Kas Tallinnast tulles on Risti-Haapsalu teeremont ainus, või on veel kuskil mõni teeparandus?

Loodan, et on arusaadav link.http://www.mnt.ee/atp/failid/2008_objektid.jpg
Kasutaja avatar
villi
 
Postitusi: 281
Liitunud: 17 Okt 2007, 20:27
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas risto_626 » 24 Juun 2008, 21:02

Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas Muri » 26 Juun 2008, 22:50

puder, viiner, omlett, leib, sai, keeduvorst (või kala?), suitsuvorst, juust, kurk, tomat, või, tee, kohv

Täna siis käisin rääkimas ja panime kirja sellised asjad, kui kellelgi on veel mingeid erisoove või arvab teisiti hommikusöögi suhtes, siis palun andke võimalikult kiiresti teada!
Hinnaks arvas ta 50-60 eeku inimese kohta

Ja oleks ka kindlasti vaja teada, palju meid einestamas on ja kas mõlemal hommikul :?:

Andke Palun märku :)
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas pokenaut » 26 Juun 2008, 23:25

Mõlemal hommikul... btw kuidas hommikusöögi rahaga on, läheb klubi arvele või maksab igaüks kohapeal ise?

Terv,
Pokemon
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Muri » 26 Juun 2008, 23:28

Parem oleks vist klubi arvele ja siis sealt korraga makstakse :roll:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ilx » 26 Juun 2008, 23:45

vvs kirjutas:Kui lihasoovijaid on, siis peaksin selle hiljemalt järgmise nädala aluses ära tellima :!:

Mitu kilo võtame ja mis variante soovitakse:

Menüü lihatööstusest :!:

Traditsiooniline grill-liha omas marinaadis - 60.- kg
Ungari grill-liha (punases marinaadis) - 64.- kg
-----

Kana pool-tiivad - 43.- kg
Kana pool-koivad - 50,70.- kg
Kana pool-kintsud - 50.70.- kg


Koeru ürituse tarbeks sai tellitud 2 erinevat šašlõkki ja lisaks veel grillvorsti (5+5+5 kg) :idea:

Kui terve laupäevase aja seal müttame, siis läheb see kogus nagunii kõik loosi 8)


Ma osaleks küll heameelega.
Väga hea shashlõkk oli ja tahaks veel :)
Kasutaja avatar
Ilx
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Juun 2007, 16:01
Asukoht: Tallinn/Mustamäe

1998 Mazda 626

PostitusPostitas liis » 27 Juun 2008, 09:51

Muri kirjutas:puder, viiner, omlett, leib, sai, keeduvorst (või kala?), suitsuvorst, juust, kurk, tomat, või, tee, kohv

Täna siis käisin rääkimas ja panime kirja sellised asjad, kui kellelgi on veel mingeid erisoove või arvab teisiti hommikusöögi suhtes, siis palun andke võimalikult kiiresti teada!
Hinnaks arvas ta 50-60 eeku inimese kohta

Ja oleks ka kindlasti vaja teada, palju meid einestamas on ja kas mõlemal hommikul :?:

Andke Palun märku :)



Oleneb mis kellast kellani hommikusöök on:)
liis
 
Postitusi: 254
Liitunud: 12 Veebr 2007, 22:38
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6

PostitusPostitas villi » 27 Juun 2008, 21:11

Meie 3 võtaksime osa hommikusöökidest. Ja grill-liha sobiks kahele, poiss maiustab rohkem grillvorsti. :)

Uurisin ilma kohta ka. Lubab ilusat nädalavahetust.http://www.ilm24.ee/?op=body&id=8 :P
Kasutaja avatar
villi
 
Postitusi: 281
Liitunud: 17 Okt 2007, 20:27
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas Muri » 27 Juun 2008, 22:45

liis kirjutas:Oleneb mis kellast kellani hommikusöök on:)


Aga sul on see võimalus praegu ju kellaaja kohta arvamust avaldada :wink:
Ma esialgu ütlesin 10.00-12.00
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rixx » 27 Juun 2008, 23:22

No ütlen siis ka oma üldise arvamuse välja

Kuuldes, mis grillamise kohapealt eelmisel aastal oli toimunud, siis teen ettepaneku ka

See kust keegi liha/vorsti muretseb on oma asi, kui keegi tahab koos kusagilt muretseda ja odavamalt saab siis palun väga aga üldiselt võiks kogu see liha ja vors jõuda ÜHELE grillile ja lauale. Mitte nii et tekivad mingid väiksemad seltskonnad, kellest üks sussitab ühel pool ja teine grillab eemal.

Minu sõpruskonnas igatahes toimib asi väga hästi ja järgmiselt: igaüks kes tuleb, võtab kaasa grillamist seda, mida ta ise sööks ja kui palju ta sööks (tavaliselt võetakse natuke ka rohkem viisakuse pärast) samuti toob igaüks kaasa umbes oma söögikoguse salatimaterjali ja magusat. Siis pannakse kõik ühele lauale tehakse kõigi toodud salatimaterjalist ühine salat ja kõikide grilliasjad sussitatakse ühel grillil valmis. Igaüks võib võtta mida tahab, mitte ainult enda toodut. Nii saavad kõik söönuks keegi ei virise ja tavaliselt jääb toitu isegi üle (viimane kord pea 2 kg liha ja 2 kg kana). Kellel külas - see siis pakub ka ketsupit ja leiba juurde. Joogid tuuakse nagunii oma maitse järgi.

Niisiis ettepanek: toimida samamoodi lõuna ja õhtusöögi poolest. Lõuna võimalik et toimuks üldse hoopis kusagil kõrtsis kui me hoopis Käinas sel ajal oleme. Hommikusöögi harjumused on paljudel erinevad, nii et kes tahavad lähevad sinna sööklasse kes tahavad teevad endale ise või mingi seltskonnaga võileibu jne. Joogid nagunii igaüks oma maitse järgi.

Nii siis minu arust võiks igaüks oma 2 hommikusööki kaasa võtta (kes tahab läeb siis sööklasse) ja siis veel kahe õhtusöögi ja võibolla siis ühe lõunasöögi materjalid ka.

Tekkis ka paar küsimust: nimelt ei ole ma ikka veel aru saanud, mis selle osalustasu eest saab - võiks natuke läbipaistvam see olla - ärge arvake et nõuan ja et kahju on maksta aga siis teaks arvestada, mis kaasa tuleb võtta.
Kas ühekordsed nõud tuleb endal kaasa võtta või on see osaluse sees. Kes toob potid/kausid et (toor)salateid kokku segada. Kes võtaks ketšupid ja leivad kaasa jne jne.
Kas mingeid kuumajoogi tegemise võimalusi on ka?

Siis tahaks veel teada kindlat konkreetset vastust korraldajatelt (kes oleks eelnevat Muriga kokku rääkinud), kas ma võtan selle Koerust ülejäänud grillsöe kaasa või mitte.

Kindlalt võtan kaasa igatahes ühe pikendusjuhtme ja alkomeetri koos hulgim torudega.
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

PostitusPostitas Muri » 27 Juun 2008, 23:34

Rixx kirjutas:Kes toob potid/kausid et (toor)salateid kokku segada.

Need asjandused leiab meie majapidamisest ;)
Rixx kirjutas:Kas mingeid kuumajoogi tegemise võimalusi on ka?

Kui veekeetja ja kohviaparaat sobivad, saab ka need :)
Rixx kirjutas: Siis tahaks veel teada kindlat konkreetset vastust korraldajatelt (kes oleks eelnevat Muriga kokku rääkinud), kas ma võtan selle Koerust ülejäänud grillsöe kaasa või mitte.

Minu poolt siis pikk grillimisrenn ja saab ka puud, kui ON vaja!
Viimati muutis Muri, 28 Juun 2008, 09:57, muudetud 2 korda kokku.
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 27 Juun 2008, 23:42

Rixx kirjutas:1.Minu sõpruskonnas igatahes toimib asi väga hästi ja järgmiselt: igaüks kes tuleb, võtab kaasa grillamist seda, mida ta ise sööks ja kui palju ta sööks (tavaliselt võetakse natuke ka rohkem viisakuse pärast) samuti toob igaüks kaasa umbes oma söögikoguse salatimaterjali ja magusat. Siis pannakse kõik ühele lauale tehakse kõigi toodud salatimaterjalist ühine salat ja kõikide grilliasjad sussitatakse ühel grillil valmis. Igaüks võib võtta mida tahab, mitte ainult enda toodut. Nii saavad kõik söönuks keegi ei virise ja tavaliselt jääb toitu isegi üle (viimane kord pea 2 kg liha ja 2 kg kana). Kellel külas - see siis pakub ka ketsupit ja leiba juurde. Joogid tuuakse nagunii oma maitse järgi.

Niisiis ettepanek: toimida samamoodi lõuna ja õhtusöögi poolest. Lõuna võimalik et toimuks üldse hoopis kusagil kõrtsis kui me hoopis Käinas sel ajal oleme. Hommikusöögi harjumused on paljudel erinevad, nii et kes tahavad lähevad sinna sööklasse kes tahavad teevad endale ise või mingi seltskonnaga võileibu jne. Joogid nagunii igaüks oma maitse järgi.

Nii siis minu arust võiks igaüks oma 2 hommikusööki kaasa võtta (kes tahab läeb siis sööklasse) ja siis veel kahe õhtusöögi ja võibolla siis ühe lõunasöögi materjalid ka.

2.Tekkis ka paar küsimust: nimelt ei ole ma ikka veel aru saanud, mis selle osalustasu eest saab - võiks natuke läbipaistvam see olla - ärge arvake et nõuan ja et kahju on maksta aga siis teaks arvestada, mis kaasa tuleb võtta.
Kas ühekordsed nõud tuleb endal kaasa võtta või on see osaluse sees. Kes toob potid/kausid et (toor)salateid kokku segada. Kes võtaks ketšupid ja leivad kaasa jne jne.
Kas mingeid kuumajoogi tegemise võimalusi on ka?

3.Siis tahaks veel teada kindlat konkreetset vastust korraldajatelt (kes oleks eelnevat Muriga kokku rääkinud), kas ma võtan selle Koerust ülejäänud grillsöe kaasa või mitte.

Kindlalt võtan kaasa igatahes ühe pikendusjuhtme ja alkomeetri koos hulgim torudega.



1.Arvan et teie sõpruskond ei kogune umbes 40 pealisena ja kõik on omavahel tuttavad, mida aga ei saa öelda kohale tulijate kohta kuna mõni alles värske liituja ja mõnedel pisut teised harjumused. Eks tulevik näitab, mis järgmine aasta saab.

2.Ühekordsed nõud ostan ära osavõtu tasude eest kuna sellel aastal on kulud madalamad tänu Murile ning ka osalejaid tundub tulema rekordarv. Üldiselt esimese ürituse korraldamisele pidid korraldajad ise peale maksma isegi olenemata kohal olnud arvatust suuremast osalejate arvust.

3.On juba Muri suutnud vastata.

Aga tänud Rixx ideede eest mida kindlasti järgmistel aastatel rakendama saab hakata, muidugi eelneva foorumi arutluse positiivse vastukaja puhul :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Rixx » 28 Juun 2008, 00:12

Selge - grillsütt kaasa ei võta - jätame selle järgmiseks korraks siis

MazdaGTI kirjutas:
Rixx kirjutas:1.Minu sõpruskonnas igatahes toimib asi väga hästi ja järgmiselt: igaüks kes tuleb, võtab kaasa grillamist seda, mida ta ise sööks ja kui palju ta sööks (tavaliselt võetakse natuke ka rohkem viisakuse pärast) samuti toob igaüks kaasa umbes oma söögikoguse salatimaterjali ja magusat. Siis pannakse kõik ühele lauale tehakse kõigi toodud salatimaterjalist ühine salat ja kõikide grilliasjad sussitatakse ühel grillil valmis. Igaüks võib võtta mida tahab, mitte ainult enda toodut. Nii saavad kõik söönuks keegi ei virise ja tavaliselt jääb toitu isegi üle (viimane kord pea 2 kg liha ja 2 kg kana). Kellel külas - see siis pakub ka ketsupit ja leiba juurde. Joogid tuuakse nagunii oma maitse järgi.



1.Arvan et teie sõpruskond ei kogune umbes 40 pealisena ja kõik on omavahel tuttavad, mida aga ei saa öelda kohale tulijate kohta kuna mõni alles värske liituja ja mõnedel pisut teised harjumused. Eks tulevik näitab, mis järgmine aasta saab.


Üldiselt on meie peoseltskond koosnenud umbes 20st täiskasvanust ja sama paljust lastest... :wink: ja kõik on olnud ka uusi tulijaid :D

Arvan, et uute tulijate suhtes on just minu poolt pakutud variant parem ja tõhusam. Kui ikka üks seltskond grillab ühel pool ja teine seltskond sussitab teisel pool jne siis uus tulija (kui on veel tagasihoidlik kah) ei tea kelle juurde ennast sokutada ja hakkab omaette toimetama. Ühine söömalaud/grill aga just aitab uut tulijat sulanduda seltskonda ja kõik saavad kõigiga tuttavaks... Koeru üritusel ju asi toimis

PS. Kui on mõeldud ka mängude ja võistluste peale, siis kas on olemas ka auhinnad või peaks organiseerima midagi juurde kellel võimalik

Jõudu korraldajatele ja kui vaja siis võiamlusel ka aitan
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

PostitusPostitas Anonymous » 28 Juun 2008, 00:40

Auhindadega on lubanud seekord toetada LLMan, lisaks on meie suurelt koostööpartnerilt AABE Varuosad veel vastus saamata ning ka drews lubas otsida et ehk miskit suudab leida, samas kui kellegil miskit õnnestub lisaks sebida siis alati teretulnud, olen seda kuskil postituses vist juba ka maininud aga pead ei anna, seda rikkalikum saab auhinnalaud ja vast saab igaüks miskit meeneks sellelt ürituselt :idea:

Ah jaa kodaniku 323IFF unustasin juba ära, tema on meie auhinnalauda iga aasta huvitavate asjadega rikastanud ning pidavat ka selleks aastaks miskit leiduma kui õieti mäletan :wink:


Selle aasta korraldamine on kahjuks läinud jah üle kivide ja kändude ajapuuduse tõttu :oops: eks millalgi saabub ka see aeg kui põhjus avalikuks saab 8)
Anonymous
 


PostitusPostitas Muri » 28 Juun 2008, 09:49

Rixx kirjutas:Arvan, et uute tulijate suhtes on just minu poolt pakutud variant parem ja tõhusam. Kui ikka üks seltskond grillab ühel pool ja teine seltskond sussitab teisel pool jne siis uus tulija (kui on veel tagasihoidlik kah) ei tea kelle juurde ennast sokutada ja hakkab omaette toimetama. Ühine söömalaud/grill aga just aitab uut tulijat sulanduda seltskonda ja kõik saavad kõigiga tuttavaks...


Sellessuhtes on küll Rixxil täiesti õigus :wink:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Muri » 28 Juun 2008, 09:58

Muri kirjutas:Minu poolt siis pikk grillimisrenn ja saab ka puud, kui ON vaja!


Kindlasti tekib küsimus varraste kohta, neid on mul 10-15 tk, et kindlasti tuleb puudu :oops:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rixx » 28 Juun 2008, 10:02

Muri kirjutas:
Muri kirjutas:Minu poolt siis pikk grillimisrenn ja saab ka puud, kui ON vaja!


Kindlasti tekib küsimus varraste kohta, neid on mul 10-15 tk, et kindlasti tuleb puudu :oops:


Aga kas sul reste ka on - fileesid ja vorste on seal vaja teha
Mis su grillrenni mõõtmed on, saab keegi äkki orgunnida
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

PostitusPostitas lines » 28 Juun 2008, 11:55

Väike idee Campi kulude ja tulude suhtes:

Nimelt arvan et võiks kasutada sama süsteemi mida sai kasutadud Koeru ürituse eel ja järel. Ehk siis korraldajad paneks kirja millised on täpsed kulud ürituse korraldamisel. Ning peale üritust teeks kokkuvõtte laekunud osavõtu maksudest ning kui palju raha üle või puudu jäi.

Siis oleks asi kõigile selge ning igaüks mõistab mille tarbeks osalustasu kulub.

Edu korraldamisel ning kui saan abiks olla siis andke teada


Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist