Eesti Politsei tugevdab liiklusjärelevalvet..

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

PostitusPostitas risto_626 » 15 Juun 2007, 22:02

see ju minu kandis :shock:
siis hea, et täna tööl olin, äkki oleks kah mõnele radarisse lennanud :?

tegelt ei mäletagi, millal mõnda menti tee ääres näinud oleksin. tavaliselt passivad nad linna vahel mõne ristmiku peal. :|

igati tervitatav üritus.

aga sellest ei saa aru, miks selliseid reide tehakse kampaania käigus. eeskirju rikutakse pidevalt, seda ju ei tehta kampaania käigus. :|
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas cabernet1 » 16 Juun 2007, 10:11

Kontrollimised ning vajadusel ka karistamised on õiged. Kindlasti usun, et peaks olema hea põhjendusega või esmakordse seda liiki rikkumisega väiksem karistus.
Näiteks ise sain tlnas mõned aastad tagasi 30 alas ca 66-ga läbi lastes 1500 eeku trahvi, sest ma ei olnud kohalik ja ei näinud märki - minu kõrval sõitis rekka ja vasakul pool 30 märki ei olnud. Trahvi sain sellest hoolimata, kuid minimaalse.

Samas olles ise vanglaametnik, tean ma suhtumistes vigu, et kui 1 kord lubad, annad andeks, siis teine kord tehakse taas ja midagi rohkemat.

Sellest siis minu seisukoht, et politsei peaks hakkama liiklusjärelvalvega tegelema juba rohujuure tasandilt, sest iga rikkumine on rikkumine.

Toon siinkohal näite. Minu maja asub kooli juures ja maja ees kõnniteel on 20 m pikkuselt keelatud peatumine. Et siis liinibuss saaks seda väikest tänavat läbida.
Alati kui on mingi üritus koolis, pean ise käima torutangidega ringi ja LE mittetundjaid oma sissesõidutee eest ära ajama, et vajadusel ise kodust saaks välja sõita.
Politseist ei ole kasu - nad kas ei reageeri väljakutsele või sõidavad mööda... näevad ka peatumist keelava märgi all seisjaid ja ei tee välja. Kas mitte juba siit ei teki esimesi tundeid karistamatusest?
Valesti parkimist ei karistatud, ei karistata kihutamist või joobes juhtimist.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas HrHunt » 16 Juun 2007, 12:22

Muide kiiruseprobleemi (tegelikult hoopis heitgaaside oma) kavatseb europarlament lahendada nii keelatakse toota autosid mis on kiiremad kui 162,5 km/h. Kui see seadus läbi läheb - päris põnev mis juhtub. Siis peab ju impordi ka ära keelama või piirikud peale panema. Sakslased ka kindlasti rõõmustavad. Üldiselt tundub et tasub oma MPSi hästi hoida, tuleviku sportautod on need mis üle sota sisse võtavad :P
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lepakas » 18 Juun 2007, 10:31

Mazda6 2.3 GT STW 2003
http://spidoweeb.planet.ee
lepakas
 
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2005, 15:22
Asukoht: Tallinn / Viimsi

2003 Mazda 6 GT

PostitusPostitas hardstyler » 20 Juun 2007, 22:56

HrHunt kirjutas:Jah aga kui ebamõistlikke reegleid mõistuspäraselt (kõigi jaoks) eirata jääb liiklus tervikuna MÕISTUSPÄRASEKS, kusjuures :)
Ja üleüldse laske nüüd elada ma niigi korralik, viimati sa a le koki juures lappi antud kui uue Type-Riga proovisõitu tegin :)



Asi ongi selles, et igal ühel on oma arusaam mõistikkusest...
sinu mõistlikkus on vb liikuda ühtlase vooluga kaasa aga mõne teise venna mõistus näeb ette et 120km/h on täitsa paras hoog mööda Tallinna teid kulgemiseks.

ma loomulikult ei liikle linnas pidevalt 50 km/h , kuna see häiriks tohutult liiklust.enamasti sõidan kellegi sabas, et hoida yhtlast liikumist.
aga kõikvõimalikud rohelised lained ja asjad toimivad kahjuks 50 km/h pealt niiet ummikuid oleks kindlasti vähem kui tempo oleks ühtlaselt 50 km/h.niiet saaksid ikka rutem koju kui 80ga punasest punasesse sõita. 8)
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas Anonymous » 21 Juun 2007, 05:51

Vabaduse pst. roheline laine on 48km/h :idea: see ametlikult väljagi öeldud, seega alla lubatud piirkiiruse :evil:
Anonymous
 


PostitusPostitas hardstyler » 21 Juun 2007, 08:15

nad vist põhjendasid seda kah kuidagi...
aga jah...sellisel juhul sõidad ka viiekümnega punasest punasesse... :wink:
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas YxPriit » 21 Juun 2007, 10:36

rääkides rohelistest lainetest, siis on mingil imelikul põhjusel mustamäe teel linna poole sõites roheline laine 60 km/h peal. Ja seda kuni kesklinnani välja, kui minna Endlat pidi.
YxPriit
 


PostitusPostitas HrHunt » 21 Juun 2007, 11:37

Muide MPS on esimene auto mis mul on olnud, millega saab teatud rohelistesse lainetesse sisse *kiirendada*. St. vajutad lapi põhja, kiirendad kenasti lubatud kiiruseni ja täpselt jõuad rohelise alt läbi, samas kui kogu muu seltskond jääb nukralt makki näppima punase taha :)
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KRANTS » 24 Juun 2007, 16:09

hardstyler kirjutas:aga kõikvõimalikud rohelised lained ja asjad toimivad kahjuks 50 km/h pealt niiet ummikuid oleks kindlasti vähem kui tempo oleks ühtlaselt 50 km/h.niiet saaksid ikka rutem koju kui 80ga punasest punasesse sõita. 8)


enamik rohelisi laineid on siiki 60km/h :!:
kui ei usu, mine mõõda... sõidan iga päev (argipäeviti) Tallinnas ringi ca 13h ja tean nii mõndagi :roll:
KRANTS
 


PostitusPostitas Mario » 24 Juun 2007, 16:21

mind võeti eile õhtul jälle maha :D 2-3 km peale Tartut Tallinna poole sõita ja enne Käreveret on neil varitsusala...

sõitsin isegi ilusti 110 km/h ja ikka võeti maha :D

tegelt oli jälle miski rutiinne kontroll - traksid, puhumine, dokumendid - the works...

huh, õnneks avati Jõgeva maantee uuesti, saan jälle oma õiget koduteed kasutada :P
tallinna maanteel saab aind puhuda :mrgreen:
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6054
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas hardstyler » 25 Juun 2007, 10:38

KRANTS kirjutas:
hardstyler kirjutas:aga kõikvõimalikud rohelised lained ja asjad toimivad kahjuks 50 km/h pealt niiet ummikuid oleks kindlasti vähem kui tempo oleks ühtlaselt 50 km/h.niiet saaksid ikka rutem koju kui 80ga punasest punasesse sõita. 8)


enamik rohelisi laineid on siiki 60km/h :!:
kui ei usu, mine mõõda... sõidan iga päev (argipäeviti) Tallinnas ringi ca 13h ja tean nii mõndagi :roll:


ma just 13 tundi ei sõida aga u. 100km päevas lasen linnas ikka läbi ja olen täheldanud, et rohelisse lainesse sõita punase tagant, st kui punane muutub roheliseks, peab kiirendama rahulikult 50ni ja sellega sõitma.muidu oled järgmise foori taga punases, peab hoo maha võtma ja vend kes 50ga sõitis läeb kenasti mööda.ja sina takistad liiklust.samas, kui sõidad vilkuva rohelise või orazi alt läbi ongi see nii plaanitud, et järgmise foori taga jääd seisma, mitte ei vura sealt 70 km/h läbi.

60km/h töötab siisiki ainult siis, kui sõidad just punaseks mineva tule alt läbi ja tahad kõik vilkuvad foorid läbida.foori juurest rahulikult startida ja 50 sõita toimib 99% kindlalt pärnu mntl-linnast järveni, mustamäe teel, liivalaias ja mõneski kohas veel.olen proovinud :wink:
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas KRANTS » 29 Juun 2007, 19:33

ma ei viitsi vaielda sel teemal, aga kellaajaliselt ka tsüklid muutuvad... mine proovi vabakat ka :wink:
KRANTS
 


Eelmine

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline