Ettevaatust EuroPargiga!!!

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Ettevaatust EuroPargiga!!!

PostitusPostitas Evert » 29 Juun 2007, 12:04

Olge ettevaatlikud Tallinnas EuroPargi eest mobiiliga maksmisel! Tuleb välja, et hoolimata 50, 100 jne. kroonisest 24h parkimistasust, pole mobiiliga võimalik seda osta. Selle asemel saab parkida samade tariifide alusel kui lihtsalt tänaval. Samas pole sellekohast infot enne "ostu sooritamist" kusagilt võtta. EuroPargi argument on see, et klient saab parkimise alustamisel sõnumi parkimise automaatse lõpetamise kohta 96.- täitumisel 4 tunni pärast ning ta peab sellest ise järeldama, et mobiiliga 24h parkida ei saa! Ehk siis "ise olid loll!"
Kui helistasin EuroParki, saadeti mind just eelnevale toetudes keskmise viisakusega istmikku.
Käisin parkla automaati ja infotahvleid kontrollimas ning seal oli kirjas parkimistasud 1h, 24h ja 1 kuu + hinnad ning m-parkimise tel nbr.id. Aga mitte piiksugi erinevate makseviiside erinevatest parkimistingimustest. Sellepeale vastati, et parkimisautomaat on niigi kirju ja inimene ei peaks pool tundi seisma ning tingimusi lugema. Minu arvamuse peale, et nende teenus sakib perset, lubasid selle pisikese infokillu parkimisautomaatidele orgunnida.


Niiet CAVEAT EMPTOR, sest kui ise iga tähte ei näri, üritatakse sulle esimesel võimalusel mustikasse keerata!!!!!!!
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas maaks » 29 Juun 2007, 17:24

Mobiiliga parkimine on limiteeritud igal pool ja igal operaatoril 4 tunniga, mitte mingi summaga. Loogiline ju! Seda selleks et sa ei unustaks ennast parkima. Vaata mis häält sa siis teeksid kui ühel hetkel vanalinna parkimisarve saaksid 24h pakimist :-)
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 538
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas YxPriit » 30 Juun 2007, 23:48

üleeile alles unustasin südalinnas mobiilse parkimise peale ja sõitsin maale...kui poleks tulnud meeldetuletust, et parkimisaeg hakkab lõppema, siis olekski peale jäänud. See piirang on hea asi :)
YxPriit
 


PostitusPostitas Margo » 01 Juul 2007, 11:07

maaks kirjutas:Mobiiliga parkimine on limiteeritud igal pool ja igal operaatoril 4 tunniga, mitte mingi summaga.

Kui ma ei eksi, siis mul Tele2 on limiit 48.-, mida saab pikendada 96-ni...
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas YxPriit » 01 Juul 2007, 17:08

see limiit on minuteada seotud tsooniga ja ajaliselt.
YxPriit
 


Re: Ettevaatust EuroPargiga!!!

PostitusPostitas RaiMPS » 02 Juul 2007, 00:00

Evert kirjutas:..., sest kui ise iga tähte ei näri, üritatakse sulle esimesel võimalusel mustikasse keerata!!!!!!!


Mina siis pidin ka ise kindlustusseltsidest endale õiglasema riskikoefitsendi võitlema :? mulle algul pande 1.2, aga peale mõningast ca 3 tunnist karjumist ja sõnelust ja muidu jutu liikluskindlustusseaduse raamat näpuvahel mõningaste juhatajatega on mul 1.08 koefitsent 8)
sry, et natuke ot
RaiMPS
 



Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron