Mazda MX-3 1.6 R4 65 kW

Mazda MX-3 1.6 R4 65 kW

PostitusPostitas Anonymous » 28 Aug 2007, 16:37

Tervist,
mul on plaan osta selline masin, aga vajaksin natuke taustainfot.
Kas mx-3 1,6 R4 lähevad samad jupid, mis 323-le? Millele peaks tähelepanu pöörama sellist autot ostes? Kas mx-3 osad on üldiselt hästi kättesaadavad ja odavapoolsed või on neid siiski vähe (mx-3 eriti palju tänavatel ei näe)? Mul oli enne 97. a. mondeo(suurema mootoriga kui mx-3), aga kuna olen tudeng läks selle ülalpidamine päris kulukaks, et kuidas mx-3-ga oleks? mulle lihtsalt meeldib selle auto välimus ja tahaksin seda osta, aga kuna ta on 93. aasta oma, siis kardan, et ta kipub lagunema.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 28 Aug 2007, 18:36

http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=286

Sarnane teema juba olemas :idea:

KASUTAGE OTSINGUT :!: :!: :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 28 Aug 2007, 19:02

jah ma kasutasingi otsingut, ja lugesin praktiliselt kõik mx-3-ga haakuvad teemad läbi, aga ei leidnud mind huvitavatele küsimustele vastuseid
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 28 Aug 2007, 21:01

Kui on 93 aasta oma, siis ainus mure on kerejupid. Enamus mootori ja veermiku juppe sobivad ikkagi 323-e omad (kehtib siis 1,6 mootori puhul).
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 28 Aug 2007, 21:47

a, ma lugesingi ühest foorumist, et mx-3 1,8 olevat suht vähe osasid, aga 1,6-l jälle olukord parem, et kui mul oleks plaanis matsu panna, siis pole autoga midagi teha. ok, aga on veel kellegil midagi asjalikku lisada?
Anonymous
 


PostitusPostitas risto_626 » 28 Aug 2007, 23:01

raif kirjutas:... et kui mul oleks plaanis matsu panna, siis pole autoga midagi teha.


usun, et matsu pole kellelgi plaanis panna :roll:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas Anonymous » 29 Aug 2007, 06:04

raif kirjutas:jah ma kasutasingi otsingut, ja lugesin praktiliselt kõik mx-3-ga haakuvad teemad läbi, aga ei leidnud mind huvitavatele küsimustele vastuseid


Aga teema kus on MX-3 kohta küsimusi esitatud on ju olemas :!:

raif kirjutas:a, ma lugesingi ühest foorumist, et mx-3 1,8 olevat suht vähe osasid, aga 1,6-l jälle olukord parem, et kui mul oleks plaanis matsu panna, siis pole autoga midagi teha. ok, aga on veel kellegil midagi asjalikku lisada?


Kui mats on nii tugev et juba mootor kannatada saab, siis läheb masin juba kindlasti ohutuse mõttes Kuusakoskisse :idea: kered on ju olenemata mootorist samad, seega ei loe kapoti, tiibade jne. kere detailide puhul mootor üldse :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas tomkulibin » 29 Aug 2007, 07:25

raif kirjutas:a, ma lugesingi ühest foorumist, et mx-3 1,8 olevat suht vähe osasid, aga 1,6-l jälle olukord parem, et kui mul oleks plaanis matsu panna, siis pole autoga midagi teha. ok, aga on veel kellegil midagi asjalikku lisada?

Kasuta seda:
http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewtopic.php?t=2451
Seal mõlema jaoks jupid tehase koodide ja piltidega. Võrdlemisega ehk saad ise hakkama.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8379
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757


Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist