Tule ja aita! Koeru lastekodu toetamine. 2007a.

PostitusPostitas portos » 12 Nov 2007, 14:56

toetus tehtud.kui saan siis tulen autoga kohale ka.tagumine iste tühi
keretööd ja värvimine 56396887
Kasutaja avatar
portos
 
Postitusi: 404
Liitunud: 26 Veebr 2006, 22:45
Asukoht: tartu

1994 Mercedes-Benz C Class

PostitusPostitas HrHunt » 12 Nov 2007, 15:30

Pappi oleks juurde vaja. Kui mingi jalawarjude ostmine siis oleks kohe kõvasti vaja juurde :| Kuid nüüd täna üks asi täkkesse läheb ja tulemuspalka rebitakse, siis saadan ise ka juurde :)
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas art » 12 Nov 2007, 16:47

Enne jalatsite ostmist tuleks kindlasti veel vastata järgmistele küsimustele:
1)mis suurused ja kas M või N.
2) millised jalatsid? talvesaapad või hoopis plätud?
3) mis hinnaga?
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas jann » 12 Nov 2007, 18:22

art kirjutas:Enne jalatsite ostmist tuleks kindlasti veel vastata järgmistele küsimustele:
1)mis suurused ja kas M või N.
2) millised jalatsid? talvesaapad või hoopis plätud?
3) mis hinnaga?


Lapsed ja kasvatajad tulevad ju meiega jalatsite ostmisele kaasa, nii et selles osas ei ole põhjust muretseda. Igaüks saab oma!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Anonymous » 12 Nov 2007, 20:10

Jalatsite puhul peaks olema eelarve vähemalt 300.- lapse kohta :!: seega tuleb koguda vähemalt 3600.- aga 300.- eest saab jalavarjud ainult noorematele, vanematele läheb min.500.- :idea: ega me ei hakka neile kinkima ju mingeid odavaid Hiinakaid mis 2kuu pärast otsad annavad :!:

Seega kui oletada et seal on 6 kuni 10a. last ja 6 üle 10a. siis tuleb summa kokku 4800.- :idea: Vaevalt et mingi raha sealt veel üle jääb :(
Anonymous
 


PostitusPostitas jann » 12 Nov 2007, 20:19

MazdaGTI kirjutas:Jalatsite puhul peaks olema eelarve vähemalt 300.- lapse kohta :!: seega tuleb koguda vähemalt 3600.- aga 300.- eest saab jalavarjud ainult noorematele, vanematele läheb min.500.- :idea: ega me ei hakka neile kinkima ju mingeid odavaid Hiinakaid mis 2kuu pärast otsad annavad :!:

Seega kui oletada et seal on 6 kuni 10a. last ja 6 üle 10a. siis tuleb summa kokku 4800.- :idea: Vaevalt et mingi raha sealt veel üle jääb :(


Loodame, et saame siiski kokku...vaatasin, et hetkel on klubis peaaegu 2000 kasutajat, kui nüüd keegi adminnidest teavitaks kõiki kasutajaid oleks asi hulka lihtsam ja isegi väike toetus on ju abiks. Isegi kui 10% sellest seltskonnast huvitub on juba toetuse summa märgatav! Ise olen ka nõus järgmisel kuul veel natuke panustama ja kurb oleks küll kui tegu raha taha seisma jääks :(
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Anonymous » 12 Nov 2007, 20:28

Aktiivsemaid kasutajaid on vast 150 arvatavasti kahjuks :(
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 12 Nov 2007, 21:03

Nii, tegin siis tõsise taustauuringu:

Lastekodus on 12 last:
tüdrukud venuses 6,10,13,14
poisid vanuses 6,7,7,10,11,14,16,16

Poistele ja ka kindlasti tüdrukutele saame teha sõitu autodega Koeru lauluväljakul aga tüdrukutele võiks kah mingi huvitava ettevõtmise mõelda lisaks sõidule, poisid uurivad kindlasti pärast autosid. Kuna seal kipuvad kah tüdrukud autodest huvituma mängimisel siis võiks olla mingi ettevõtmine sellises naiselikuse poole suunav, mõningaid teadmisi näiteks :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas jann » 12 Nov 2007, 22:18

MazdaGTI kirjutas:Nii, tegin siis tõsise taustauuringu:

Lastekodus on 12 last:
tüdrukud venuses 6,10,13,14
poisid vanuses 6,7,7,10,11,14,16,16

Poistele ja ka kindlasti tüdrukutele saame teha sõitu autodega Koeru lauluväljakul aga tüdrukutele võiks kah mingi huvitava ettevõtmise mõelda lisaks sõidule, poisid uurivad kindlasti pärast autosid. Kuna seal kipuvad kah tüdrukud autodest huvituma mängimisel siis võiks olla mingi ettevõtmine sellises naiselikuse poole suunav, mõningaid teadmisi näiteks :idea:


Ja kus kohas sa seda ajakavas näeksid? Ma usun, et sellest kui me Paidesse ja Koeru tagasi sõidame on rohkem kui küllalt, pealegi ei tea me ette ennustada ilma! Talvisel ajal ei ole vast väga kaua võimalik autot uurida ja puurida või tahad ära pärast meie külaskäiku oleksid kõik haiged? Ma usun, et sinu plaanid sobivad kenasti kevadisse-suvisesse aega.

Tegin ka orienteeruva ajakava.

09.00-09.30 Klubliste kogunemine Tallinnas ja Tartus
09.30-11.00 Sõit Koerusse
11.00-11.30 Koerus kogunemine
11.30-12.30 Paidesse sõit (Koeru- Paide ~32km)
12.30-14.00 Paides kaupluse/te külastamine
15.00-15.30 Söömine
15.30-16.30 Tagasisõit Koerusse
16.30-17.00 Koerus hüvastijätmine ja igale lapsele kingituseks mazdaklubi helkur ja maiustuste kott(helkureid võiks ka lastekodu personalile vast kinkida?)
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Anonymous » 12 Nov 2007, 22:41

Kas 32km läbimiseks kulub 1tund :roll:
ja kuidas see söömine välja näeks :?:
Anonymous
 


PostitusPostitas jann » 12 Nov 2007, 23:32

MazdaGTI kirjutas:Kas 32km läbimiseks kulub 1tund :roll:
ja kuidas see söömine välja näeks :?:


Esiteks sa ei vastanud mu küsimusele, vaid küsisid ise, a see selleks! :)
Panin kõik ajad varuga, kuna sellistel puhkudel ei tea kunagi ette kuhu ja kui kiiresti jõuab. Tean, et sellist teekond peaks max 30 minutiga läbima, aga nagu ma juba ütlesin on kõik ajad pandud mõningase varuga. Me võime sinna vahele ju kuhugi panna selle Koeru lauluväljaku ja autode uudistamise, kuigi ma arvan, et lapsed on surmani tüdinud sellest Koerust!

Mis mõttes söömine? Kas sa ei tea kuidas söömine käib või mida sa täpsemalt teada tahad?
Minu plaan on korraldada Paides lastele pidulikum söögiaeg kohalikus söögikohas(vt eelpool mainitud variante). Pidulikuse aste ilmselt sõltub meie rahalistest võimalustest, aga kindlasti võiks asi toimuda. Miks söömaaeg, kuna tegemist on siiski jõuluajaga, mitte niisama ala jalutame läbi, ostame jalatsid, sõidame autodega ja asi jokk. Meie saame ilmselt kõik head ja paremat pugida jõulde ajal, aga palju seda lapsed saavad?
See kuidas ja kus seda teha, ning mis rahade eest, jõuab veel otsustada, kuna 1 kuu on aega ideid ja raha koguda.
Söömise kohapealt arvan, et meil kõigil on selleks ajaks juba kõhud tühjad ja olekski ju mõistlik mõnda söögikohta külastada. Samas kui keegi ei taha seda teha koos lastega, siis võib ju nad kohe tagasi viia!

MazdaGTI kus sa siis olid kui oli vaja lastekodusse helistada ja asja vedada? Või tahad ise asjaga tegeleda? Igatahes alati jääb sulle võimalus sinna järgmist üritust korraldama asuda ja kõiki oma mõtteid ja ideid rakendada.
Ehk said mu mõtted vähe selgemaks ja ka teised võiks küsida, kiita, laita midaiganes...muidu tekkib tunne, et siin toimub 2 inimese dialoog.

Üritan homme mingi asjalikuma kirja pöördumisega kõikide foorumlaste poole välja mõelda, et meie teema/vestlus ei jääks nõelaks heinakuhjas.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas risto_626 » 12 Nov 2007, 23:54

jann kirjutas:... ja ka teised võiks küsida, kiita, laita midaiganes...muidu tekkib tunne, et siin toimub 2 inimese dialoog.



minupoolne lugupidamine janni'le, et ta võttis selle asja enda kaela ning muidugi ka art'ile kui teemaalgatajale.

autode uudistamist võib ju ka sealsamas lastekodu ees teha, ehk pole tarvis selleks kuhugi eraldi sõitma hakata.
tegelikult võiks olla mingi nn varuplaan juhuks, kui saab poeskäigud kiiremini tehtud ja tekib näiteks paar tundi vaba aega. äkki on paides mõni koht, mida lapsed ise tahaksid külastada vms.
ja mis puutub tunni ajaga 32 km läbimiseks, siis jah, tund aega seda maad kindlasti ei sõida, kuid samas aega meil on ning kiirustada pole meil kuhugi. kuu aja pärast võib olla juba korralik talv ja teed piisavalt libedad. pole mõtet hakata mingeid kiiruskatseid korraldama a' la 10 min sinna ja 10 min tagasi. j
:)
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas Shark » 13 Nov 2007, 01:05

Toetus tehtud! Tahaks ka tulla kui midagi ees ei ole !
Shark
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Nov 2007, 01:36

jann kirjutas:Talvisel ajal ei ole vast väga kaua võimalik autot uurida ja puurida või tahad ära pärast meie külaskäiku oleksid kõik haiged?

Lastel on ju ka talveriided olemas :idea:
jann kirjutas:Me võime sinna vahele ju kuhugi panna selle Koeru lauluväljaku ja autode uudistamise

Sellest on lapsed vägagi huvitatud, minu kõne ajal kinnitas kasvatajale seda ka üks tüdruk, kes oli aru saanud et helistatakse selle ürituse asjus :!:
jann kirjutas:Mis mõttes söömine? Kas sa ei tea kuidas söömine käib või mida sa täpsemalt teada tahad?

Ma pole imik et seda ei teaks :evil:
jann kirjutas:Minu plaan on korraldada Paides lastele pidulikum söögiaeg kohalikus söögikohas(vt eelpool mainitud variante). Pidulikuse aste ilmselt sõltub meie rahalistest võimalustest, aga kindlasti võiks asi toimuda.

Eelarve tuleb arvestada nendes kohtades min.75.- inimene :idea:
jann kirjutas:MazdaGTI kus sa siis olid kui oli vaja lastekodusse helistada ja asja vedada? Või tahad ise asjaga tegeleda? Igatahes alati jääb sulle võimalus sinna järgmist üritust korraldama asuda ja kõiki oma mõtteid ja ideid rakendada.

Klubi on MEIE mitte MINU, seega EI pea mina kõik üritusi ise/üksi algatama/läbiviima :!:



Minu ettepanek oleks uurida, et kas on võimalik kohapeal korraldada see söömaaeg verivorstide, mulgikapsaste, kartulite ja muu sinna juurde kuuluvaga, oleks traditsiooniline jõululaud ja tuleks kordades odavam. Kokad oleksime ise, kui sobib siis helistan ja uurin selle võimalikust neilt :idea:

Jalanõudele minev summa tuleb u.5000.- või rohkem, mis mänguasju ja kommikotte te veel tahate :?: keegi võiks pisutki kalkuleerimisega kah tegeleda, kuna igal üritusel on ka oma eelarve :!: Kuna olen valanud kõvasti higi ja raisanud oma vaba aega sellele klubile, siis ei sooviks näha kuidas klubi nimi uisapäisa ära määritakse, kuna keegi pole viitsinud eelarvega tegeleda vaid loodab et küll tuleb miljon kokku :!:

Teeks parem nii et kogume raha 14.12 kella 08.00, vaatame summa üle ja siis saame vaadata et mida saame neile soetada, üritan ka mõningate kohtadega ühendust saada et ehk saame mingi soodustuse(d) oma ostu(de)le :roll: Ise ütlesin et loodame jalanõude raha kokku saada ja ei hellitanud nende lootust et nad need kindlasti saavad.


Need minu seisukohad, toetame kindlasti aga osavõtt on veel küsimärgi all :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas Muri » 13 Nov 2007, 01:54

tige sõnavõtmine, aga tõesti, MazdaGTI jutus on iva sees..

:roll:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas tomkulibin » 13 Nov 2007, 08:31

See klubi on täiesti vabatahtlik ja pole mitte mingine organisatsioon(MTÜ,A/S,O/Ü...). Kõik, mis tehtud- on vabal tahtel ja kellegi omal algatusel+ ülejäänute toetus. Palka ei ole siin kellegile makstud. Müts maha kõikide eestvedajae ees, olenemata tulemuslikkusest.
Püüdkem kuidagi sõbralikumalt läbi saada.
Kohale tulek veel minu poolt lahtine(ehk sattun valvekorda tööl), kuigi meelsasti osaleksin( ilmselt on ehk ka mõni vaba istumise koht autos ka sel juhul).
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8359
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas art » 13 Nov 2007, 10:11

500x12 + 100x12 = 6000 eek.

+ 1000 eek maiustused/helkurid.

Ehk 7000 võiks olla max toetus, millega võiks arvestada.
Arvestades seda,et praegu on oma JAH öelnud 27 inimest, siis 100% tagasiside puhul peaks keskmine toetus olema 260 eek. 20 inimese puhul vastavalt 350 eek. (samas ei tohiks mitte mingil juhul öelda toetajale, et näe 260eek peaks olema sinu osa toetamisel. Toetab igaüks sellise summaga, mida ise õigeks peab)
Need siis toetuse piirmäärad. Kui saame papude ostmise ja laste toitmisega odavamalt hakkama, siis võime ülejäänud summaga midagi teha, kasvõi endale glöggi osta,et nii tublid olime. Või on kellelgi midagi vastu?


Üksteist siin kritiseerida ei ole aga mõtet, sest see ei vii kuskile. Pigem tegutse vanasõna järgi. Kus viga näed laita, seal tule ja aita!


Äkki moded saaksid saata JAH öelnutele meeldetuletuse meilile või privasse? Nimekiri muidu selline:

jann
art
kulibin
portos
lines
illukas
pokemon
ants_m
tiu65
risto_626
roossaar
fabulous
liis
deiesel6611
kaadu
Ivar
Yanza
Priit86
Mario
Shark
Muri
oggi1
Krants
HrHunt
roostevaba1
villi
MazdaGTI
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas HrHunt » 13 Nov 2007, 14:18

Irw, ma saatsingi täpselt 260, kuna MPSil on 260hj :) Aga vaadates eelarvet tuleb vist lisa saata tõesti.
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas liis » 13 Nov 2007, 14:37

Palju juba koos on summat?
liis
 
Postitusi: 254
Liitunud: 12 Veebr 2007, 22:38
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6

PostitusPostitas lines » 13 Nov 2007, 14:43

liis kirjutas:Palju juba koos on summat?


Tänahommikuse seisuga on laekunud 2560.-
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas art » 13 Nov 2007, 15:23

Minu poolt 300 eek ülekantud.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas oggi1 » 13 Nov 2007, 16:18

Minu poolt ka ülekanne tehtud :wink:
555 46198
Kasutaja avatar
oggi1
 
Postitusi: 232
Liitunud: 01 Okt 2005, 20:35
Asukoht: RAKVERE

PostitusPostitas jann » 13 Nov 2007, 16:39

Rääkisin vahepeal MazdaGTIga ja pisikesed arusaamatused ära lahendatud. Igatahes ürituse kava on endine (mõned ideed on veel varuks, aga seni jääme algse plaani juurde), mis suurusjärgus me selle täita suudame näitab aeg ja klubliste suhtumine. Põhiline, et lapsed saaksid uued ja korralikud JALANÕUD!

NB! Kui toetuse rahadest ei tule välja maiuse ostmiseks raha, ostan need ise!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Muri » 13 Nov 2007, 18:02

jann kirjutas:NB! Kui toetuse rahadest ei tule välja maiuse ostmiseks raha, ostan need ise!


ma kitsi pole, ma võin ka veelkord panustada siis kui vaja..5ndal on palgapäev :lol:

:wink:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas risto_626 » 13 Nov 2007, 19:31

varsti puhkuserahad käes, annan ka lisa :)

kuskilt postist käis vist läbi mõte, et jalatsikauplusest soodsama hinnaga kaupa saaks. äkki oleks võimalik ka mingi söögikohaga kokku leppida, et ka nemad meie ürituses osaleksid ja allahindlust teeksid. ikkagi jõulud ju :wink:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron