Tule ja aita! Koeru lastekodu toetamine. 2007a.

PostitusPostitas art » 29 Okt 2007, 22:17

Lõpuks tuli meil. Võtan oma eelmised sõnad tagasi.

Tere,
tänan abi pakkumise eest.Jah, kasvataja rääkis, et olite tagasi helistanud. Meil oli täna koosolek, edastasin kasvatajatele Teie abisoovi. On just poistega vanuses: 6, 8, 9,11, 13, 14, 16 probleeme, sest nad vaevlevad oma jutu põhjal igavuse käes.(?) Väiksematele võib lauamänge leida. Ka tüdrukud on huvitatud . Meil ei ole pahad poisid, kuid energia tahab välja rahmeldamist ja siis tuleb ka pahandusi. Eluviisid on poistel korralikud, ei ole suitsetajaid. Peale arvuti jätkub aga vähe huvi muu vastu.Ka arvutimänge võiks olla nii väiksematele kui suurtele. Arvati, et võiks olla huvitavamaid lauamänge või midagi sellist. Mänge osavuseks, kiiruseks, täpsuseks jne., saaks toas mängida. Võistelda! On olnud meil jäähoki ja ka jaglpall - need on juba äramängitud. Ei pakugi hetkel vist enam huvi.Kindlasti ei ole vaja pehmeid mäng uasju jms. Neid on palju toodud. Poisid vajavad ka suhtlemist, eriti just meestega.Tore oleks kindlasti vahel Teil ka nendega kohtuda ja juttu ajada.
Ei tea ju Teiepoolseid rahavõimalusi, seepärast ei julge ka küsida. Spordivahendid on kõik teretulnud asjad. Neid oleme küll ka ise ostnud, kuid ei seisa alles ja korras. Tegelikult on i g a s u g u n e abi hea. Spordiriidedki või jalatsid. Nad ju kasvavad ja kõik kulub.

Pakkusin nüüd palju võimalusi, saate valida.





Ootan kommentaare nüüd. Paneme pead kokku.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas roostevaba1 » 29 Okt 2007, 22:31

viskemäng nooltega üheks asjaks?
roostevaba1
 


PostitusPostitas risto_626 » 29 Okt 2007, 22:48

minu arvamus:
kes saab toob asju, kes annab raha. kuid kogutud raha neile sularahana ei anna. ostame kas koos nendega või varem kokkulepitud asjad ära ja anname üle. siis on kindel, et antud raha läks õigesse auku. :)
...sest millise maasturi liising vajab tasumist nagu mario pakkus. :x

alustuseks oleks hea teada, millise summaga saaks arvestada. :roll:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas art » 29 Okt 2007, 23:12

Tooge praegu parem välja kõik mõtted, mis seostuksid sõnadega:
lapsed
sport
mäng

ala monopol, risk, darts, loto, vesipiip :)



Ning siis vaatame juba edasi, mis on reaalne ja mis rahad meil olemas on. Kui kõik ilusti käima saada, siis kindlasti liituksid rahadega ka meie sõbrad/tuttavad.

Samuti tuli mulle pähe paar ideed:
1) tulevikus korraldada laste seas konkursse, ala unistuste auto joonistamine kus parimad tööd saavad auhindu
2)korraldada nendega mänge ( a la jalgpall, korvpall jne)
3) kui oleme lastega isiklikult tuttavaks saanud vahetada lastega meile (arvutile ning netile peaks neil ikka ligipääs olema),siis saavad nad ehk tunde et neil on keegi "suurem vend " taga kellega saab rääkida
4)poistele teha spordikavad, et arendada nende füüsilise võimeid nt.




Võtke siis kõik teised aktiivsemalt sõna. Kirjutage kõik mis pähe tuleb.



Raha otse kätte me loomulikult andma ei hakka. Kõik toetused peavad olema käega laste poolt katsutavad ning meie endi poolt soetatud/hangitud.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas Muri » 30 Okt 2007, 03:35

art kirjutas:3) kui oleme lastega isiklikult tuttavaks saanud vahetada lastega meile (arvutile ning netile peaks neil ikka ligipääs olema),siis saavad nad ehk tunde et neil on keegi "suurem vend " taga kellega saab rääkida.


sellises programmis olen juba osalenud, väga positiivne kogemus :wink:

aga monopol või alias või midagi sellist, mis mingil määral ka hariv oleks..
praegu on pea mõtetest kuidagi tühi :roll:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lines » 31 Okt 2007, 10:51

Tegelikult lähemalt suhelda ja kirju tulevikus vahetada on väga hea idee. Olen kindel et selline suhtlus annab mõlemale poolele midagi juurde.


Ise arvan et igasugu mänge ja igavuse peletajaid on päris palju tuleb vaid mõelda. Lauamängud,legod, kokkupandavad mudelid (laevad,lennukid), jalgpallid jne jne

Mingi hulk võiks olla ühist staffi aga samas võiks igale lapsele teha ka väikse personaalse kommipaki (paneks sinna näiteks juurde ka klubi helkuri).
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas risto_626 » 31 Okt 2007, 19:24

lines kirjutas:...Mingi hulk võiks olla ühist staffi aga samas võiks igale lapsele teha ka väikse personaalse kommipaki (paneks sinna näiteks juurde ka klubi helkuri).


see on väärt mõte :!:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas art » 04 Nov 2007, 22:10

Nädal aega möödas ja ainult 3 inimest võtsid sõna. Päris kehv aktiivsus. Ei ole mõtet siis öelda, et olete nõus rahaga aitama, kui pole ideidki kuidas. Või tahtsite lihtsalt raha kontole ülekanda?
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas Fabulous » 04 Nov 2007, 22:25

art kirjutas:Nädal aega möödas ja ainult 3 inimest võtsid sõna. Päris kehv aktiivsus. Ei ole mõtet siis öelda, et olete nõus rahaga aitama, kui pole ideidki kuidas. Või tahtsite lihtsalt raha kontole ülekanda?


ise ei ole alati saand vastata...loen korra läbi, vaatan mis kirjutatud.
ise arvan, et sobiks anda, mingeid riideid(kasvavad poisid.tydrukud vajavad ikka riideid..eriti veel 16.19--ise kasvasin selle aja sees üsna kiiresti riietest välja.) nagu siin ka eespool mainiti..mänge, samuti mingeid arvutimänge jne.
hetkel on nüüd pea tühi, pean veel mõtlema...
ahjaa..art-i poolt pakutud variant on ikka üsna hea..nendega mõnikord mängida(jalgpall-korvpall) võtta kaasa suvel kuskile ühistrippidele jne.
Teen pilte vajadusel :) kontakt: 53857073
https://www.facebook.com/Pacman.Photography
Fabulous
 
Postitusi: 652
Liitunud: 15 Aug 2007, 17:01
Asukoht: Utrecht/Leiden - Niederand/Estland - tallinn

PostitusPostitas jann » 04 Nov 2007, 23:47

Mina olen endiselt samal seisukohal -

jann kirjutas:Ise kujutan ette, et kohaleminek peaks suht kohustuslik olema (kas nüüd just kõiksemees, aga kuidagi võiks meie klubi seal esindatud olla)?! Mõtlen siin veel, et kuidas mõistlikult üldse jalatsite asi lahendada. Kas lastega koos poodi või (Paide, Põltsamaa ja Jõgeva lähedal asuvad suuremad kohad)? Valmis ilmselt ka osta ei kannata, peab ikka ju lapsele meeldima, sobima ka. Muidu pärast on kasvatajatel uued jalanõud ja ongi kogu lugu.


Pean korralikke jalatseid mängudest jne mõtekamaks, kui raha üle jääb(mida ilmselt ei juhtu) siis võib muid variante vaadata. Mängud ja riided jne võivad siis kogutud korjanduse korras olla. Et siis tuleks kokku leppida aeg, millal sobib kõikidele lastele(ilmselt ka mõned inimesed lastekodust) ühiskülastusena kingapoodi minna ja hiljem miksmitte ka koos kusagile sööma(ala väike jõulusöök) vms.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas lines » 07 Nov 2007, 13:38

Ehk teeks nii et hakkaks millalgi raha koguma ja siis on millagi ka selgem kui palju raha tuli/tuleb. Siis edasi saab olenevalt summast vaadata edasi et mida ja kui palju selle eest saab. Art kas sina oled valmis rahakoguma (on sul ehk mõni vaba arve?) . Aeg hakkab ka varsti peale pressima...

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas liis » 07 Nov 2007, 13:55

Võiks jah miskit tegema hakata, jõuludeni pole enam palju jäänud....
liis
 
Postitusi: 254
Liitunud: 12 Veebr 2007, 22:38
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6

PostitusPostitas art » 07 Nov 2007, 14:49

Ma ise hea meelega raha ei koguks. Äkki saab mazdaklubi koguda?
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas jann » 08 Nov 2007, 01:00

art kirjutas: Äkki saab mazdaklubi koguda?


Hea idee!

Hädapärast võin ka enda kontole koguda, kui muid varinate ei ole/ei leia.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas lines » 08 Nov 2007, 13:39

Rahakogumise taha nüüd küll toetamine ei tohiks kinni jääda :wink:

Kui vaja võin ka ise tegeleda kogumisega kuna perekonnas üks vaba konto olemas. Sammuti arvan et kogumine võiks kesta umbes kuu kuna paljudel palgapäevad erineval ajal
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaadu » 08 Nov 2007, 21:41

mul on mõned arvutimängud...mida endal vaja ei olel...vbla 2-3 korda mängitud :roll:
Kaadu
 


PostitusPostitas tomkulibin » 09 Nov 2007, 07:44

lines kirjutas:...võin ka ise tegeleda kogumisega kuna perekonnas üks vaba konto olemas....l

Näita aadress, paneme raha liikuma.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas portos » 09 Nov 2007, 08:46

kulibin kirjutas:
lines kirjutas:...võin ka ise tegeleda kogumisega kuna perekonnas üks vaba konto olemas....l

Näita aadress, paneme raha liikuma.


oleks aeg tegutsema hakata jah
keretööd ja värvimine 56396887
Kasutaja avatar
portos
 
Postitusi: 404
Liitunud: 26 Veebr 2006, 22:45
Asukoht: tartu

1994 Mercedes-Benz C Class

PostitusPostitas lines » 09 Nov 2007, 10:10

Hakkme siis raha koguma kui üldsus nõuab

Konto omanik:Margit Mendes
Konto:221032987721
Pank: Hansapank
Summa: vabatahtlik
Selgituseks võiks olla foorumi kasutajanimi
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas HrHunt » 09 Nov 2007, 15:39

Põhim ma võiks ka miskit eraldada, aga selline ilma hea master planita papi eraldamine kudagi ei istu. Peaks ikka mingid konkreetsed punktid ehk paika panema?
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Muri » 09 Nov 2007, 17:05

HrHunt kirjutas:Põhim ma võiks ka miskit eraldada, aga selline ilma hea master planita papi eraldamine kudagi ei istu. Peaks ikka mingid konkreetsed punktid ehk paika panema?


aga sul on see suurepärane võimalus olemas :lol:

ideedest ongi puudu, minu arust. :wink:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas lines » 09 Nov 2007, 17:17

HrHunt kirjutas:Põhim ma võiks ka miskit eraldada, aga selline ilma hea master planita papi eraldamine kudagi ei istu. Peaks ikka mingid konkreetsed punktid ehk paika panema?


Me võime ju täpselt mõelda kuidas toetame ja millega aga kuidas me teame mis summaga arvestame. Kui summa koos siis vastavalt sellele saame otsustada mida saame selle rahaga täpselt teha. Või mis teised arvavad?
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas liis » 09 Nov 2007, 19:17

kuidas me selle asja üldse korraldame, kas lähme detsembris enne jõule üle andma raha/asju kõik koos ja teeme lastega väikese kruiisi? kui palju üldse on neid kes on kindlalt valmis toetama?
liis
 
Postitusi: 254
Liitunud: 12 Veebr 2007, 22:38
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6

PostitusPostitas jann » 09 Nov 2007, 21:02

Minul on igatahes plaanis isiklikult kohale minna! Kui keegi mingeid asju jne loovutada tahab, võib minu kätte toimetada!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas risto_626 » 09 Nov 2007, 21:46

liis kirjutas:kui palju üldse on neid kes on kindlalt valmis toetama?


seda teemat sirvides mingi paarkümmend klubilist
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline