Andke nõu 929 coupe juures!

Välimusega seotud probleemid

Kumb oleks parem lahendus?

Hääletus lõppes 24 Juun 2005, 16:15

Originaali ajada
13
72%
Ära tuunid
5
28%
 
Hääli kokku : 18

Andke nõu 929 coupe juures!

PostitusPostitas Anonymous » 25 Mai 2005, 16:15

Selles teemas siis rääkisin et tahaksin ära tuunida Mazda 929 coupe umbes selliseks, kuid hakates mõtlema mitmetele argumentidele ja samas stiilile ja ragz'i postitusele ka selles teemas, siis üritasin otsida ka võimalikult originaalilähedast pilti, et ehk oleks siiski selline originaalsem ja stiilsem? Mida arvab sellest Mazdaklubi rahvas!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 25 Mai 2005, 16:32

Eks originaali ajada on ikka stiilsem ja osa masinaid tänaval ka näinud 8) , kuid pole näinud ühtegi tuunitud(samas ka sellele üldse tuuning sobib?), et pilt natu ülepingutatud eriti tulede "välja toomine" aga see minu arvamus.
Et seda autot tuunida oleks vaja ka sellist rahakotti mis autot üleval hoida jõuab s.t. pole mõtet autost teha mingit nn. igapäeva sõidukit et odavamad osad (kui midagi peaks katki minema siis odavam parandada) ja lihtsalt spoilad,antitiib ning mingit pudi-padi veel......kui sul tõesti idee teha enam-vähem selliseks nagu pildil siis respect minu poolt aga ideid on palju ning osad neist kahtlemata väga head kuid asi jõuab ikka jälle selle rahakoti juurde. Selliseks nagu pildil seda autot ehitada läheb vähemalt u. 50-100k ja et lüüa fretsi kiiruses :D läheb sul jälle oma 50-100k....kui sul raha käes siis anna minna...loodan et sul sellega väga kaua aega ei lähe :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Shark » 26 Mai 2005, 01:03

Sellise auto puhul oleks mõtekam originaali ajada , suhteliselt haruldane masin , kui siis nati kroom - osasid lisada , see on minu arvamus ! :) Jõudu ehitamisel ! :wink:
Shark
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2005, 03:26

Kahju, et ka siin võetakse ütlust:"Uppuja päästmine on uppuja enda asi!" väga sõna-sõnalt ja keegi ei taha aidata :(
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2005, 14:25

aga millise variandi poole ise kipud?
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 31 Mai 2005, 17:06

Hm
Fretsi löömiseks ei piisa 50-100-st tuhandest kohe mitte :D
Aju juba on piisavalt kallis jne
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1931
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2005, 17:16

Ise näeksin autot kõige kenamana:

Kere originaal (rõhk kvaliteedil)
17" või 18" ilusad valuveljed
Õrn toonklaas (ümberringi)

Pöörata tasuks suurt tähelepanu ka mootori ja veermiku seisukorrale, sest kui 929 on tehniliselt heas seisukorras, siis on sellega lausa lust sõita ja seda isegi Tallinna tänavatel.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2005, 17:20

Hetke seisuga siis on 3/4 rahvast arvamusel, et originaal oleks siiski OK! Jah! nu ootan veel paar nädalat ja vaatame, mis seis siis on, et kisub siis kallima versiooni peale, et originaali!!! Mis seal siis ikka....
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2005, 17:38

Sellisena oleks auto ju täitsa ilus:

Pilt
Pilt

Samas kui tahad lüüa Fretsi kiiruses, siis järgmine link sulle väikseks illustreerivaks näiteks :D :D :D :
http://www.3rotor.com/images/hb_drag_car/cos_drag.jpg
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2005, 20:23

jah see on päris kena jah...
Aga see link.... see VT on pisut puudulik, sest tugirataste ja vaju vari on puudu!!! :)
Nu jah kui ma ta originaali ajan, siis fretsi ma üle ei ürita trumbata!! :P
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 02 Juun 2005, 23:07

minu arust need pildid mis sten välja tõi on täpselt see stiil mis sobiks selle masinaga...

1) see "tagaakna spoiler" ja üldine kere kuju e. "old school tuning" näitavad kohe mis ajastu masin on ,ning mingite hullude küljelaiendite ning muu sarnase instaleerimine autole läheb väga kulukaks ja mõtetuks.
2)autot on ka kaasajastatud e. lisatud kenad kroomveljed,madaldatud ja lisatud taha madal antitiib, mis pole küll palju aga täpselt nii palju kui auto vajab...(ikkagist ju `80 masin)ja isegi autole mis pildil on toonklaasi paneks suht väär teguviis ning rikuks auto üldilme ära...

see siin siis oli minu(järjekordne :D ) arvamus mis võiks selle masinaga peale hakata...
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 03 Juun 2005, 06:32

vspec kirjutas:minu arust need pildid mis sten välja tõi on täpselt see stiil mis sobiks selle masinaga...

1) see "tagaakna spoiler" ja üldine kere kuju e. "old school tuning" näitavad kohe mis ajastu masin on ,ning mingite hullude küljelaiendite ning muu sarnase instaleerimine autole läheb väga kulukaks ja mõtetuks.
2)autot on ka kaasajastatud e. lisatud kenad kroomveljed,madaldatud ja lisatud taha madal antitiib, mis pole küll palju aga täpselt nii palju kui auto vajab...(ikkagist ju `80 masin)ja isegi autole mis pildil on toonklaasi paneks suht väär teguviis ning rikuks auto üldilme ära...

see siin siis oli minu(järjekordne :D ) arvamus mis võiks selle masinaga peale hakata...


Jah, vot see on üks hea ja mõtekas ja põhjendatud vastus :!: Nii see tõesti vist ikkagi olema peaks jah :!: Selle mõtteväljenduse jätan kõrvataha! TÄNUD! :D
Viimati muutis Anonymous, 04 Juun 2005, 02:06, muudetud 1 kord kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Evert » 03 Juun 2005, 10:36

[OT]Hehehe, sel punasel piilub stange alt välja 1 interkuuler. Can anyone say "turbo"? Urrr..[/OT]
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Anonymous » 03 Juun 2005, 18:10

krt on njah :shock:

nägin kohe et miskit sääl on aga eis tulnd ise selle pealegi :oops:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 03 Juun 2005, 21:12

to FXZ

Pole tänuväärt! Hea kui vähemalt kellegile mõte korda läks :D ...
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 03 Juun 2005, 22:28

To: vspec jah hea nõuanne on alati abiks!!
To: ALL kui keegi pisut pingutaks silmi, siis oleks see juba ammu välja toodud, et tegemist on ju sulaselge Virtual Tuuninguga!!! :twisted:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 03 Juun 2005, 22:47

seda küll aga hea virtuaal tuuninguga... :wink:
kuid kurb mis selle 929 edasine saatus oli... :cry: nii palju tööd tehtud ja üks päev lihtsalt mingid v*****d varastavad selle ja panevad põlema...siin kohal ka teataks liikmetele(kes veel ei tea) et 6.-ndal juunil korraldab streetrace koos politseiga "varastatud autode otsingu" et kõigil kel vähegi aega ja viitsimist osavõtta on teretulnud!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Juun 2005, 02:44

Sai siis juba siin mainitud et tagasilöök www.EUROSPOILERS.com firmalt suunitleb juba vaikselt vägisi selles suunas, et PEAB originaali asja ajama :wink: Mitte et ma seda ei tahaks, kuid minu eelnev tahe ja visioon on surutud olude sunnil jalge alla :P
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Juun 2005, 07:52

Aga egas see ainuke firma pole. :evil: Kui suudad mingi visandi valmis meisterdada, siis vast leiad tallinnast möne firma kes visandi järgi asja valmis meisterdab :wink: Kasvöi näiteks Dc-Ice :roll:

Nii et äras veel püssi nurka viska :evil: :!:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Juun 2005, 11:02

lihtsam viis oleks teha ju samasugune nagu pildil (sellise välimusega 929-t pole ju enam,samas pole kunagi olnudki aga sarnane se sellega oli küll) kuid kui viitsimist ja raha jätkub siis võib ka loomulikult oma kavandi järgi teha nt mainitud "dc-ice"-st et selline originaalsem kuid läheb kauem aega... :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Juun 2005, 13:38

Ju ma võtan Ice'ga Audiclubis ühendust :D
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Juun 2005, 15:01

Pane neti.ee otsingusse kah söna sisse, äkkest leiad veel miskit :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Juun 2005, 19:56

Mis sa arvad, et pole seda teinud??? Mul on isegi jaapani ja ma-ei-tea-mis-veel leheküljed kõik läbi vaadatud!!! Selleks tegevuseks mul öösiti siiki tööl aega on :)
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 04 Juun 2005, 20:18

:oops: ma mötlesi peale dc-ice :oops: noh möne firma kes plastik detaile valmistab :roll: nuh tellimuse pääle :wink:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 05 Juun 2005, 22:50

siin sulle üks pildike Europian Mazda Meeting-lt
Pilt
Anonymous
 


Järgmine

Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron