Kütuse näidik ei tõuse

Kütuse näidik ei tõuse

PostitusPostitas Anonymous » 27 Mai 2005, 08:57

Mis võib olla viga ja palju võib parandus maksta kus on just ujuki viga?
mazda 323. 88.aasta oma. valanud olen sinna kõvasti oma 25 liitrit bensiini ja ,kütuse nooleke on ikka sama kohapääl

ehk aitate ja annate nõu,kuidas saaksin korda
Anonymous kirjutas:oma probleemi näidikuga lahendasin sellega, et võtsin armatuuri lahti ja keerasin kütusenäidiku mutrid trükiplaadil kinni ja oligi kogu lahendus :P Ei saanud lihtsalt ühendust. :oops:
Viimati muutis Anonymous, 17 Mai 2010, 07:37, muudetud 1 kord kokku.
Põhjus: lahendus esimeses postituses.
Anonymous
 


Re: Kütuse näidik ei tõuse

PostitusPostitas Reix » 27 Mai 2005, 09:17

movies86 kirjutas:Mis võib olla viga ja palju võib parandus maksta kus on just ujuki viga?
mazda 323. 88.aasta oma. valanud olen sinna kõvasti oma 25 liitrit bensiini ja ,kütuse nooleke on ikka sama kohapääl

ehk aitate ja annate nõu,kuidas saaksin korda


Minu kunagisel 89a 626'l oli ka viga, et näidik näitas ainult niikaua kui paagist miski 10l kulunud oli, siis kukkus alla. Põhjuseks oli see, et reostaadi traat oli läbi kulunud.
Kasutaja avatar
Reix
 
Postitusi: 174
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:04

PostitusPostitas Anonymous » 27 Mai 2005, 09:25

mul sama masin, sama viga! idee järgi on see suht raske mure, kuna uut saada ei ole, ja kõik kasutatud, mida ma romulatuuri ajal nägin olid samamoodi ära kulunud! Tevalost nikleeritud traati saab ainult 100m kaupa! :(
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 27 Mai 2005, 10:49

siin uurisin sellisest poest Tartust nagus eda on Mazda-Abi, sääl oli 323 le uus näidikukomplekt koos tahokaga 250 eeku ja ilma tahokata ja koos kütuse pumbaga 200 eeku,et kui kohe too ära vahetada siis,aga selline küsimus,et siin mul auto on regamata ja kavatsen mienma vormistama ,siis kui ma ju ära vahetan kõik värgi,siis tuleb ju probleeme ARK is?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2005, 03:50

Oot saan aru et tahad ära vahetada näidikud ja pumba, aga see ei ole küll nüüd ARK-s registreerimisel takistuseks!! :shock:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2005, 09:39

movie, see reostaat, mis sul läbi on asub ikka paagis, mitte näidikute plokis! :(
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 31 Mai 2005, 14:01

oma probleemi näidikuga lahendasin sellega, et võtsin armatuuri lahti ja keerasin kütusenäidiku mutrid trükiplaadil kinni ja oligi kogu lahendus :P Ei saanud lihtsalt ühendust. :oops:
Anonymous
 



Mine 323/MX-3/3/MX-5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron