K: peeglikorpus

Välimusega seotud probleemid

K: peeglikorpus

PostitusPostitas undu » 29 Nov 2007, 13:52

Minu autol on peegli korpused mustad. Plaan oleks lasta need kerega ühte tooni värvida. Mure aga selles, et ei leidnud siit foorumist ühtegi teemat selle kohta, kuidas need lahti käivad. Ei julge toorelt kruvikat ka vahele ajama hakata, ennegi nii asju p...se keeratud :D

Auto GF
see, kes palju räägib ei pruugi alati palju öelda
undu
 
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Jaan 2007, 16:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mario » 29 Nov 2007, 14:37

värvimiseks pole mõtet lahti kakkuda.. endal lihtsam.. teibi klaasi ära ilusti, seejärel ka need osad, mida värvi alla ei soovi ning liivapaberiga kergelt matiks.. muidu ikka tõsina häda käes, siis minu mäletamist mööda tuleb kaks kruvikat vahele ajada ja migit asja keerata ja siis peaks lupsti tulema, aga enne peegli maha võtmist keera peegel sisse või väljapoole lõppasendisse, et sul kruvikad pärast vahele mahuksid ja et sa ise ka näeks :)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Margo » 03 Dets 2007, 10:02

323BJ-l käisid need katted üsna hõlpsasti ära, kuna need on kinni ca 5 plastnagaga. Kruvikas vahele ja asi käes. Kui ülaltpoolt kattele natuke survet avaldada, siis ta läheb välisservast (mis autost kõige kaugemale jääb) veidi "irvakile". Küüned vahele ja käes :)
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Evert » 03 Dets 2007, 10:10

Sedan'd küll, et BJ-l käis nii, aga ma mäletan mingist ajast samasugust küljepeegliteemat just GF'i kohta ja see oli oluliselt raskem koos suurema peegli lõhkumise riskiga.
Mina olen nõus Mario variandiga. Muuseas, nii ma värvisin oma vana GD kupee peeglid ja väga hea tulemus jäi.
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas villi » 04 Dets 2007, 13:37

Tere. Oman samuti GF autot. Plaan samuti need peeglid kerevärvi teha. Seda küll kevade poole, koos kerevärvi parandusega. Ei saanud aru, kas sa tahad need värvida üleni või osaliselt. See osa mis jääb väljapoole on ühest tükist koosnev. Ära käib peegli osa koos raamiga. Kuna need peeglid on elekrilised ja omavad mootoreid, siis mina küll ei soovita neid lahti kiskuda. Kui sa mõtlesid peeglid eemaldada värvimiseks, siis ära käivad nad lihtsalt. Tuleb eemaldada väike plastist sissepoole jääv kolmnurk. Käib ära kergelt, kinni hoiab kaks tüübli taolist naga. Kruvikas taha ja tuleb. Selle kolmnurga taga on kolm kruvi mis peeglit kinni hoiavad. Kuid lahti on saada vaja veel juhtmed, selleks on vaja juba uksepolster eemaldada. Mina soovitan nad küljes ära värvida. Jõudu muidu ja anna teada kuidas toimisid. :wink:
Kasutaja avatar
villi
 
Postitusi: 281
Liitunud: 17 Okt 2007, 20:27
Asukoht: Lääne-Virumaa

PostitusPostitas Mario » 04 Dets 2007, 17:37

villi kirjutas:Tere. Oman samuti GF autot. Plaan samuti need peeglid kerevärvi teha. Seda küll kevade poole, koos kerevärvi parandusega. Ei saanud aru, kas sa tahad need värvida üleni või osaliselt. See osa mis jääb väljapoole on ühest tükist koosnev. Ära käib peegli osa koos raamiga. Kuna need peeglid on elekrilised ja omavad mootoreid, siis mina küll ei soovita neid lahti kiskuda. Kui sa mõtlesid peeglid eemaldada värvimiseks, siis ära käivad nad lihtsalt. Tuleb eemaldada väike plastist sissepoole jääv kolmnurk. Käib ära kergelt, kinni hoiab kaks tüübli taolist naga. Kruvikas taha ja tuleb. Selle kolmnurga taga on kolm kruvi mis peeglit kinni hoiavad. Kuid lahti on saada vaja veel juhtmed, selleks on vaja juba uksepolster eemaldada. Mina soovitan nad küljes ära värvida. Jõudu muidu ja anna teada kuidas toimisid. :wink:

otsest vajadust pole uksepolstrit maha kiskuda - pistik tuleb kergelt üles kui juhet sikutada, aga nii ta on jah ;)
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas undu » 04 Dets 2007, 17:38

Veel ei ole kuidagi jõudnud toimida, jõulud tulekul.
Aga vaata tänavapildis ringi, kuidas näevad välja tehase poolt värvitud peeglid ja siis saad aru, millist juppi ma ära värvida tahan. See iseenesest nagu eraldi tükk, seetõttu ka siit uurin, et kas ja kuidas seda kätte saab. Oluliselt lihtsam värvida kui auto küljes

P.S. minu silmale tunduvad BJ ja GF peeglid küll ühesugused :shock:
see, kes palju räägib ei pruugi alati palju öelda
undu
 
Postitusi: 200
Liitunud: 04 Jaan 2007, 16:50
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mario » 04 Dets 2007, 17:51

tunduvad küll olema sarnased jah.. esimesed Mazda6-dki tulid samade peeglitega :D
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6043
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas maaks » 04 Dets 2007, 19:00

Aru ma ei saa, miks neid värvida on vaja :)
Mul endal on kah mustad ja selgelt heameel selle üle, et on mustad, aga mitte kerevärvi.
Lõpuks hakkad veel ilukilpe ja ukseposte kah kerevärvi värvima :lol:
Kasutaja avatar
maaks
 
Postitusi: 535
Liitunud: 16 Nov 2005, 18:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Evert » 05 Dets 2007, 10:11

Niikaua kui leidub inimesi, kes midagi teevad, leidub ka neid, kes ei mõista miks nad seda teevad :wink:
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln


Mine Välimus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist