Leidsin internetist sellise asjanduse MP3 ühendamiseks

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Leidsin internetist sellise asjanduse MP3 ühendamiseks

PostitusPostitas assax » 03 Dets 2007, 19:38

http://www.xcarlink.com/products.html

Kas kellelgi on kokkupuuteid olnud?

Minul on tegemist 2007 a non-Bose stereoga.

Esindus pakub mingit vidinat iPodile, mis maksab 4300,- samas saksas oli kuskil 2600,- (ka selle kohta ootaks kommentaare)
assax
 


PostitusPostitas assax » 04 Dets 2007, 21:25

Täna sain sealt kinnituse, et see süsteem sobib ka uuemale mazda 6-le.

Tellisin ära ning võin varsti teada anda, kuidas toimib, kui kätte olen saanud.

Ise kasutasin http://www.xcarlink.no/Details.asp?ProductID=1546 seda linki (norra vist)

Valisin iPod versiooni..
assax
 


PostitusPostitas assax » 03 Jaan 2008, 14:32

Asi on paigaldatud ning toimib väga hästi.

Olemas on siis 3,5 pulkpistik kui ka iPod liides. Ka heli kohta ei saa midagi halba öelda.
Ainult Eesti Post pani veidi pange oma tegevusega :)
assax
 


PostitusPostitas insane » 03 Jaan 2008, 16:56

Ma juba ammu otsin endale sellist jubinat, et nüüd siis kinnitus olemas, et non-bose makiga ikka toimib! Palju aega tellimine võttis ja mis kogu ettevõtmie maksma läks? Palju autot lammutama pidi, et installitud saaks?
insane
 


PostitusPostitas assax » 03 Jaan 2008, 17:08

Maksma läks see 119EURi ning saabus koos sekeldustega 2 nädalat. On olemas ilusti tracking kust näha paki liikumine. Sealpoolne saatja igati abivalmis.

Olen ise tallinnas, seega, kui soovid näha, siis on võimalik vaadata, kuidas toimib.
assax
 


PostitusPostitas timster » 25 Jaan 2008, 18:33

kus paigaldada lasid ja palju paigaldamine maksis? või panid ise külge?
timster
 


PostitusPostitas assax » 26 Jaan 2008, 16:10

Paigaldada lasin Ghostis ning maksis 200,- EEK
assax
 


PostitusPostitas timster » 28 Jaan 2008, 11:33

kas sa tellisid USB MP3 playeri jubina? kas sinna saabki ainult usb liidesega asju taha ühendada või saab ipodi ka külge panna? tahan ise iPodi sinna taga ühendada, aga vaatan, et iPod interface-i pole neil praegu laos olemas:)
timster
 


PostitusPostitas assax » 28 Jaan 2008, 11:44

Ei. Vaata seal lehel on kaks versiooni. nagu ma eelpool kirjutasin, tellisin iPod versiooni.
assax
 


PostitusPostitas timster » 28 Jaan 2008, 11:46

ahjaa, vaatasin, et sinu antud link viis otse usb versioonile, seepärast tekkis segadus:)
timster
 


PostitusPostitas assax » 12 Veebr 2008, 00:37

vahetasin oma iPodi iPhone vastu ning oman ka parrot käed vabad süsteemi ning omavaheline klapp on väga hea.
assax
 


PostitusPostitas jannoke » 16 Mär 2008, 11:38

Ma saan aru, et see näitab lugude aegasid kui mängib.
Kas see näitab ka nimesid?
jannoke
 


PostitusPostitas assax » 16 Mär 2008, 15:40

loo pikkust näitab ainult playlisti korral ning nimesid ei kuva.
assax
 


PostitusPostitas jannoke » 16 Mär 2008, 19:19

Kusjuures selle loo nimedega on mingi kala.

Teadmiseks, siis pioneer teeb mazda cd-draive, mis oskavad mp3 lugeda. Mingi mure on ainult et kõik ei oska siiski teksti näidata vaid funktisioneerivad sarnaselt siinmainitud ubinale. Kahjuks ei tea kust neid võib saada. Tean, et vähemalt üks inimene Eestist on kuidagi endale selle hankinud, kuid tulemis siis ikkagi see, et loo nimetusi ei kuva.

Võiks ikka täismäng olla.
jannoke
 


PostitusPostitas Marti » 31 Mär 2008, 08:15

Sai ka ära tellitud USB MP3 player, peaks jõudma kohale täna/homme , kuid natuke infot kogudes , selgus et 2004 jaanuar kuni 2005 lõpp mazda 6 mudelitel tuleb orig makki tõenäoliselt natukene modida. endal on 2004 lõpp, eks paistab kuidas asja tööle saab.

Suhk konkreetne juhend ka olemas , kuid natuke jama, et peab ise midagi häkkima hakkama

http://www.carlinkdirect.com/Support/Mazda%206%20Note/Mazda%206.html
Marti
 
Postitusi: 4
Liitunud: 31 Mär 2008, 08:10
Asukoht: Tallinn , nõmme

PostitusPostitas attrs » 01 Apr 2008, 13:21

Oskab keegi öelda, kas see lelu 2 gen Ipod nanoga ka kokku sobib?

E: Ise küsin ise vastan. Sobib enamike ipodidega. Kokku ei sobi vanemate (1+2 gen classic) ning shuffle seeria mängijatega.
Viimati muutis attrs, 01 Apr 2008, 22:58, muudetud 1 kord kokku.
attrs
 


PostitusPostitas lepakas » 01 Apr 2008, 18:07

Endal antud asi paigaldatud ja toimib. Autoks 2003 aasta 6 BOSE stereeoga ning ka sellel oli vaja see jumper külge tinutada.

Väike tähelepanek veel:
Juttude järgi pidavat Mazda6 toetama nö."10 kataloogi", reaalselt pole mina üle 6 tööle saanud.

Ja teine tähelepanek;
USB-pulgalt asi töötab kenasti, kuid teatud aja järgi läheb asi lolliks. Aitab ainult pulga eemaldamine ja uuesti sisse panemine. Samas kasutan ka SD-mälukaarti ning sellega pole antud jama täheldanud. Mängib kenasti.


Marti kirjutas:Sai ka ära tellitud USB MP3 player, peaks jõudma kohale täna/homme , kuid natuke infot kogudes , selgus et 2004 jaanuar kuni 2005 lõpp mazda 6 mudelitel tuleb orig makki tõenäoliselt natukene modida. endal on 2004 lõpp, eks paistab kuidas asja tööle saab.

Suhk konkreetne juhend ka olemas , kuid natuke jama, et peab ise midagi häkkima hakkama

http://www.carlinkdirect.com/Support/Mazda%206%20Note/Mazda%206.html
Mazda6 2.3 GT STW 2003
http://spidoweeb.planet.ee
lepakas
 
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2005, 15:22
Asukoht: Tallinn / Viimsi

2003 Mazda 6 GT

PostitusPostitas timster » 03 Apr 2008, 14:31

ma olen nüüdseks juba 2 komplekti sealt norra netipoest tellinud. esimene ei töötanud, saatsid teise. see ka ei tööta. õigemini pärast ühendamist lülitas ümber küll, aga pärast ipodi külge panemist enam ei tööta.
timster
 


PostitusPostitas attrs » 03 Apr 2008, 18:11

Krt just mõtlesin lähiajal tellima hakata... Kui need niimoodi järjest surevad siis hakka või veel originaali peale mõtlema :(
attrs
 


PostitusPostitas lepakas » 04 Apr 2008, 10:16

Mina enda oma tellisin läbi Netikulleri sellisest kohast nagu:
http://www.therpmstore.com/. Ja mul tavlaine USB variant. Võimalik, et iPodi oma käitub teisiti - kuigi ei tohiks erinevust olla eriti.



timster kirjutas:ma olen nüüdseks juba 2 komplekti sealt norra netipoest tellinud. esimene ei töötanud, saatsid teise. see ka ei tööta. õigemini pärast ühendamist lülitas ümber küll, aga pärast ipodi külge panemist enam ei tööta.
Mazda6 2.3 GT STW 2003
http://spidoweeb.planet.ee
lepakas
 
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2005, 15:22
Asukoht: Tallinn / Viimsi

2003 Mazda 6 GT

PostitusPostitas Marti » 08 Apr 2008, 11:48

Sai ka nädalavahetusel paigaldatud USB variant külge , ning töötab , katalooge pole 10ni proovinud aga 8 töötas küll.

Pidi jumperi ära tinutama ja korras.

Aegajalt jookseb kokku kui kiiresti lugusid vahetada ja muid trikke teha ning ei aita ka pulga välja tirimine, peab süüte välja keerama siis 5 seki pärast teeb restardi sellele karbile.

Aga muidu kvaliteediga rahul ja põhimõtteliselt toimib nii nagu lootsin.





lepakas kirjutas:Endal antud asi paigaldatud ja toimib. Autoks 2003 aasta 6 BOSE stereeoga ning ka sellel oli vaja see jumper külge tinutada.

Väike tähelepanek veel:
Juttude järgi pidavat Mazda6 toetama nö."10 kataloogi", reaalselt pole mina üle 6 tööle saanud.

Ja teine tähelepanek;
USB-pulgalt asi töötab kenasti, kuid teatud aja järgi läheb asi lolliks. Aitab ainult pulga eemaldamine ja uuesti sisse panemine. Samas kasutan ka SD-mälukaarti ning sellega pole antud jama täheldanud. Mängib kenasti.


Marti kirjutas:Sai ka ära tellitud USB MP3 player, peaks jõudma kohale täna/homme , kuid natuke infot kogudes , selgus et 2004 jaanuar kuni 2005 lõpp mazda 6 mudelitel tuleb orig makki tõenäoliselt natukene modida. endal on 2004 lõpp, eks paistab kuidas asja tööle saab.

Suhk konkreetne juhend ka olemas , kuid natuke jama, et peab ise midagi häkkima hakkama

http://www.carlinkdirect.com/Support/Mazda%206%20Note/Mazda%206.html
Marti
 
Postitusi: 4
Liitunud: 31 Mär 2008, 08:10
Asukoht: Tallinn , nõmme

PostitusPostitas assax » 06 Mai 2008, 09:22

Nonii ... teema algataja ka üle pika aja siin :)

Minul endiselt kõik tipp topp. Olen proovinud erinevate iPod/iPhonedega.

Playliste mängib ka kenasti. Kahju, kui kellelgi on mured olnud ... Võin näidata enda süsteemi toimivust ...kui keegi soovib. Võta siis ka enda mängija kaasa :)
assax
 


?

PostitusPostitas UHO » 30 Juul 2008, 13:34

tervist,

jälgn teemat huviga ja sooviks ka 2004 6'ele Bose süsteemil mp3 mängimise võimalust. Piisaks sellest usb pulga variandist- tore kuulda, et see töötab.

Aga on üks küsimus kuhu paigaldatakse see seade, mis usb pulka või mälukaarti loeb- kus kohas see näha on?

tänud,
M.
UHO
 


PostitusPostitas assax » 30 Juul 2008, 13:51

Mina panin oma juhtmeotsa armatuurl olevasse laekasse. Samas on nendel asjadel suht pikad kaablid, seega peaks saama panna ka näiteks käetoe sisse :)
assax
 


Re: ?

PostitusPostitas lepakas » 30 Juul 2008, 17:20

UHO kirjutas:tervist,

jälgn teemat huviga ja sooviks ka 2004 6'ele Bose süsteemil mp3 mängimise võimalust. Piisaks sellest usb pulga variandist- tore kuulda, et see töötab.

Aga on üks küsimus kuhu paigaldatakse see seade, mis usb pulka või mälukaarti loeb- kus kohas see näha on?

tänud,
M.



Minul on asi kindalaekas. Aga kuna juhe on tõesti umbes 1 meetrine, siis poleks probleemi ka keskele käetoe laekasse panna.
Mazda6 2.3 GT STW 2003
http://spidoweeb.planet.ee
lepakas
 
Postitusi: 51
Liitunud: 01 Apr 2005, 15:22
Asukoht: Tallinn / Viimsi

2003 Mazda 6 GT

Järgmine

Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist