Varastatud veljed/Politsei jne.

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

Varastatud veljed/Politsei jne.

PostitusPostitas Mart » 13 Dets 2007, 00:36

Räägin teile põneva unejutu:

Eelmisel neljapäeval pandi minu eelmise elukoha postkasti kutse majaomanikule, ilmuda reedel Põhja PP-.sse. Reedel helistati mulle Põhja PP-st ja öeldi, et ma ilmuksin kolmapäeval nende juurde jutule. Uurides, et milles on asi, mulle öeldi, et vana krim asi. Ei osanud seda millegiga seostada.
Läksin täna sinna uurija jutule. Hakati rääkima, et millega ma 2005 aasta jõulute ja uueaasta vahel tegelesin. Vastasin ausalt, et krt ei mäleta, ju ikka sellele aastaajale omaste asjadega (pidustused). Hakati uurima, kas mul on olnud tumedam mazda 626 jne. Vastasin et jah ja küsisin, milles asi?
Hakkati igatipidi keerutama, et kas olen 2006 kevadel müünud mazda valuvelgi jne. Vastasin, et 2006 ei ole, aga 2005 kevadel küll. Selle peale vaadati imelikult ! Hakati rääkima, et need veljed, mille ma olevat müünud on 2005 aasta lõpus varastatud Astangult. Ma ei osanud sellekohta midagi öelda.
Tean, et ostsin 626 GE mudeli originaal 15" valud 2003 aasta õllesummeri aegu. Ja edasi müüsin 2005 kevadel (kuulutasin ka SR foorumis).
Üldse see uurija ei tahtnud aru saada, et mul olid need veljed juba ammu ennem seda, kui need varastati maha müüdud ühele teisele isikule, mitte kannatajale. Ka ei saanud ta aru mitte kui midagi Mazdade mudelitest jne (tegin pea 20 min selgitustööd, et need on Mazda 626 GE originaal valud, millega need tehasest välja tulid ja ka ESMA Auto müüs neid). Tulemus oli 0. Kannataja olla ära tundnud need veljed kriimude ja vigastuste järgi (mis tekivad, kui hooletult parkida äärekivi vastas). Need veljed olid juba ennem mind saanud kahjustusi ja ka minu käes sai väikesi kriime juurde.
Samas pidi kõige suurem eritunnus olema see, et veljel on peal plastkate ja see on tumedam hall. Tule taevas appi, ega pole ju keegi neid ise värvinud, vaid ikka tehasest on need sellisena välja tulnud !
Mind kuulati üle kui tunnistajat ja ma andsin neile ka kontakti, kelle käest ma need veljed 2003 aastal ostsin.
Aa, surfasime ka ca 10 min Carratingus, 626-si vaadates.
Mul on olemas ka fotod, mis tõestavad, et need veljed olid auto all 2003 septembris. Oleks saanud kohe neile näidata, aga Carratingu logo on aasta numbri peal. Seega saadan homme sinna need pildid ja tahan selle kammi ära lõpetada.

Siit õpetus kõigile, mida iganes ostad, küsi tsekk või tee ostumüügi leping.

Panen ka pildi, et oleks näha, kui armetute velgede ümber see kamm käib !
http://www.carrating.org/car.php?1941

Hoian teid uute elamustega kursis.

Head ööd !
Kasutaja avatar
Mart
 
Postitusi: 197
Liitunud: 01 Veebr 2005, 20:57
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Muri » 13 Dets 2007, 00:48

elagu sinised :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Leito » 13 Dets 2007, 01:16

huvitav miks need uurimustööd nii kaua neil kestavad eks.
Mingi 3a hiljem leiab politsei mingi kontakti ja tõesti arvavad et inimesed mäletavad asjast.

Mul tuli ka kunagi kutse kohale minna ning küsiti mida ma jaanipäeval tegin :D
Kasutaja avatar
Leito
 
Postitusi: 62
Liitunud: 04 Dets 2007, 21:28
Asukoht: Tallinn/Varbola

PostitusPostitas tomkulibin » 13 Dets 2007, 07:46

Mart, Sa müüsid mulle kunagi GD originaal veljed (talvekummidega), mäletad ikka veel?. Anna tsekk! :D
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8366
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas choise » 13 Dets 2007, 13:01

See on teema mis meile juba ca nädal aega nalja pakkunud!
Kuna mul töökaaslane ostis need veljed Mardi käest ja kindlalt mäletab et oli öelnud mentidele et ostis 2005 kevadel ehk siis samal ajal kui oma 626!
Mis nagu asja irooniax kisub on see,et kui süüdistaja juurest ära tulema hakati pidas uurija venna kinni ja küsis et ega tema oska öelda kas Skoda on hea autu! :D

Kas tõesti Eesti Politseil ei ole midagi targemat rahva rahaga peale hakata kui mingeid mõttetuid velgi taga ajada?
choise
 


PostitusPostitas rqmon » 13 Dets 2007, 17:29

Krt äkki varsti kutsuvad mind ka tunnistusi andma seoses 2004 kevadel varastatud MB 190 küljeliistudega :P

täitsa haige lugu ikka :D
rqmon
 


PostitusPostitas Mart » 13 Dets 2007, 19:32

Täna läks saaga edasi.

Tunnistama kutsuti inimene, kes mulle need veljed muus 2003 aastal.
Talle väideti, et ma olin öelnud, et ta müüs need veljed mulle 2005 aasta sügisel ! Politsei tahab ikka asja väga sogaseks ajada, lootes et räägime ennast sisse. Meil ei ole midagi varjata ja ka räägime nii nagu asjad on olnud. Ta rääkis nii nagu asjad olid ja ka seda et ei saanud mulle 2005 sügisel müüa, kuna oli välismaal tööl (tõendajaks maksuamet).
On lootust, et saaga saab läbi.

Selline küsimus mul, et kas on see nn. kannatanu meie klubi liige ?
Ja kas keegi on näinud selliste velgedega autot Astangul ?


PS. Kulibin, ma mäletan et sa pole veel tasunud nende velgede eest.
Peaks vist politseisse pöörduma (mul nüüd tuttav uurija) :D

Mart
Kasutaja avatar
Mart
 
Postitusi: 197
Liitunud: 01 Veebr 2005, 20:57
Asukoht: Saue

PostitusPostitas tomkulibin » 13 Dets 2007, 20:31

Mart kirjutas:...PS. Kulibin, ma mäletan et sa pole veel tasunud nende velgede eest.
Peaks vist politseisse pöörduma (mul nüüd tuttav uurija) :D

Mart

Mul on tunnistaja.
Samas ma kahtlustan, et need veljed, mis sul avataril on justkui need, mis tuttaval kaduma läksid. :D
Vist u 5 aastata tagasi ... bla, bla, bla jne...
Viimati muutis tomkulibin, 13 Dets 2007, 21:18, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8366
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas Mart » 13 Dets 2007, 21:05

ok, kuna auto minu naise oma, siis paneme ta istuma ! :lol:
Kasutaja avatar
Mart
 
Postitusi: 197
Liitunud: 01 Veebr 2005, 20:57
Asukoht: Saue

PostitusPostitas Kaadu » 13 Dets 2007, 22:31

Mart kirjutas:ok, kuna auto minu naise oma, siis paneme ta istuma ! :lol:


:shock: naise tahad istuma panna? hea mees oled ikka küll


Aga teemasse, siis ega su elu just väga igav ei ole :) ja teadmiseks, mentidel võtab asjadest arusaamine küllaltki palju aega :) mulle helistati ka miski 1,5 aastat hiljem, et kuule sul käidi autos sees ja sa said päti kätte...tule nüüd räägime natuke :D ja meenutame
Kaadu
 


PostitusPostitas dellu » 13 Dets 2007, 23:15

Kaadu siin ju pooled postid irooniaga öeldud, aru ei saa?
dellu
 
Postitusi: 63
Liitunud: 21 Apr 2005, 16:18
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Muri » 13 Dets 2007, 23:17

dellu kirjutas:Kaadu siin ju pooled postid irooniaga öeldud, aru ei saa?


paistab, et sind tõmmati hoopis tillist :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kaadu » 13 Dets 2007, 23:25

dellu kirjutas:Kaadu siin ju pooled postid irooniaga öeldud, aru ei saa?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ma ka irooniaga ikka
Kaadu
 


PostitusPostitas Mart » 13 Dets 2007, 23:55

Nagu näha, kamp naljamehi koos. On ikka iroonikud.
Kasutaja avatar
Mart
 
Postitusi: 197
Liitunud: 01 Veebr 2005, 20:57
Asukoht: Saue


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron