Koeru perekodu külastamine 17. 05. 08

PostitusPostitas art » 28 Veebr 2008, 12:10

Olen ka käsi, ma loodan.

Muide, kas meil eelmisest korrast raha ka alles jäi? (pidi nagu jääma päris korralikult). Kas selle rahaga saame arvestada kui midagi lastele osta tahame?
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas Margit » 28 Veebr 2008, 12:24

art kirjutas:Olen ka käsi, ma loodan.

Muide, kas meil eelmisest korrast raha ka alles jäi? (pidi nagu jääma päris korralikult). Kas selle rahaga saame arvestada kui midagi lastele osta tahame?
jap...raha jäi päris korralikult üle(7180.-)...ja sellega saame me ka arvestada ju :wink:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitas risto_626 » 28 Veebr 2008, 17:32

üritan kah ikka tulla :)
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas Ilx » 28 Veebr 2008, 21:25

usun, et oleme naisega ka tulijad :)
Kasutaja avatar
Ilx
 
Postitusi: 286
Liitunud: 19 Juun 2007, 16:01
Asukoht: Tallinn/Mustamäe

1998 Mazda 626

PostitusPostitas jann » 29 Veebr 2008, 02:16

Niisiis lubatud vahekokkuvõte juhatajaga räägitust.
Lastel on siiani päris tordedasti läinud, kui väljaarvata see, et kõige vanem poiss läks oma teed. Hetkel on perekodus 11 last, aga kahjuks on juba uksetaga järjekord :( Sain veel seda teada, et ühele tüdrukule ei sobinud meie viidud tossud (ehk kuuleme sinna minnes täpsemalt, mis viga oli). Aga temale tossude otsimine käib ja nagu aru sain, oli pigem asi jala eripäras.
Veel on neil plaanis maja lähedale mingeid spordirajatisi teha (valla abiga). Põhiliselt käis jutt korvpalli korvist ja jalgpalli väravatest.
Nüüd peamisest teemast, miks me sinna läheme - et lastega koos olla! Kuna eelmisel korral kulus aeg päris kärmelt ja paljuski seda poodides olles, siis sel korral võiks üritus olla rohkem laste kesksem, ehk siis lastega koos olles.
Räägitud sain juhatajaga bowlingu mängimisest, kohalike vaatamisväärsustega tutvumisest ja Elistvere loomapargist. Sinna juurde veel piknik, kus on võimalikke variante palju. Mõtlema peaks ka seda, kui palju kogutud raha kasutada ja kui palju ise lisada(ala et igaüks ostab endale söögid, joogid?)? Lastele me teeme nagunii kõik välja!
Kindlasti on variante veelgi, eks selleks see foorum ju ongi, kus neid mõttevälgatusi välja pakkuda. Kahtlemata tuleb ka alternatiivid välja mõelda, kuna meie ilmastikuolud võivad paljuski muutuda.
Kui nüüd midagi alles jäänud summast osta, siis võiks see piirduda pigem pikniku teemaga ja suurem summa jääks jõuludeks.
Juhataja arvas, et mõni trenažöör või suurem lauamäng kuluks ka ehk marjaks ära. Aga siin eeldan juba, et ehk leiame mingi soodsa lahenduse ja ei pea midagi hingehinna eest poest ostma. Elame näeme!
Ühtlasi kaalusime ka seda varianti, et natuke varem kohal olla(suvisel ajal ei tohiks varem tõusmine vast probleemiks olla?). Nii umbes 30-60 minutit, et siis jääb rohkem aega lastega koos olemiseks.

Sellisene oli lühikokkuvõte jutuajamisest ja nüüd kallid klubilised ideid genereerima!

NB! Tähtsamad teavitused(ürituse kava jne) tulevad ajapikku esimesse postitusse.

Siin siis info eelmise ürituse kohta: http://www.mazdaklubi.com/foorum/viewto ... &start=125
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Ardo » 29 Veebr 2008, 16:32

jann kirjutas: Veel on neil plaanis maja lähedale mingeid spordirajatisi teha (valla abiga). Põhiliselt käis jutt korvpalli korvist ja jalgpalli väravatest.


Paari vutivärava püstitamine ei tohiks klubilistele ülejõukäiv olla. Käsipallivärava mõõdus ehitistest piisab.
Ardo
 
Postitusi: 291
Liitunud: 19 Jaan 2007, 23:38
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi

PostitusPostitas jann » 29 Veebr 2008, 21:29

Rixx kirjutas:Jann ole hea uuri järele, kas neil joonistamiseks paberit on vaja ja kas on äkki ka mingit tehtnikat vaja - väikseid raadioid, kellasid, kellraadioid vms


Tegelen sellega!
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Janza » 02 Mär 2008, 10:18

Usutavalt olen seegi kord kohal
Kasutaja avatar
Janza
 
Postitusi: 188
Liitunud: 17 Okt 2007, 08:50
Asukoht: rakvere

PostitusPostitas Fabulous » 07 Mär 2008, 15:52

seekord üritan ise kah siis ennast kohale veeretada...eelminekord jäi jah ära seoses muude asjatoimetustega.
tõmban siis 17 mai kohale punase markeriga suure ringi...

ja vaatab, kas tulen seekord ise autoga või sokutan ennast kellelgile peale :roll: :roll:
Teen pilte vajadusel :) kontakt: 53857073
https://www.facebook.com/Pacman.Photography
Fabulous
 
Postitusi: 652
Liitunud: 15 Aug 2007, 17:01
Asukoht: Utrecht/Leiden - Niederand/Estland - tallinn

PostitusPostitas Azprey » 14 Mär 2008, 00:06

kas seekord on ka võimalik mingit toetust teha ja kuidas se asi toimib :?: :?:
mazda-hoolik...:P autovärv on PUNANE :D
Kasutaja avatar
Azprey
 
Postitusi: 297
Liitunud: 20 Nov 2007, 17:11
Asukoht: Järvamaa

1994 Mazda 323F

PostitusPostitas jann » 14 Mär 2008, 08:34

Azprey kirjutas:kas seekord on ka võimalik mingit toetust teha ja kuidas se asi toimib :?: :?:


Seekord võiks asi piirduda ilma rahalise toetuseta(kuna eelisest korrast on piisav summa alles, et lastele midagi kasulikku, meeldivat osta). Seekordne toetus võiks olla vabalt iga inimese enda otsustada, põhiline on siiski lastega tegelemine, kuna eelisel korral jäi seda pisut väheseks.
Mõtlesin, et võiks korraldada lastele lauajalgpalli turniiri. Selleks oleks vajalik osta nendele lauajalgpall, mis hetkel prismas on 2500.- Loomulikult oleks siis lastele auhinnad jne :)
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas lines » 14 Mär 2008, 17:53

Mina olen poolt :!: Lisaks võiks veel natu mõelda ja otsida häid mänge. Raha ju ka olemas
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ardo » 14 Mär 2008, 21:47

Soe ilm, ma võiks niisama vutti ka taguda. :P
Ardo
 
Postitusi: 291
Liitunud: 19 Jaan 2007, 23:38
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi

PostitusPostitas Anonymous » 15 Mär 2008, 16:42

jann kirjutas:
Azprey kirjutas:kas seekord on ka võimalik mingit toetust teha ja kuidas se asi toimib :?: :?:


Seekord võiks asi piirduda ilma rahalise toetuseta(kuna eelisest korrast on piisav summa alles, et lastele midagi kasulikku, meeldivat osta). Seekordne toetus võiks olla vabalt iga inimese enda otsustada, põhiline on siiski lastega tegelemine, kuna eelisel korral jäi seda pisut väheseks.
Mõtlesin, et võiks korraldada lastele lauajalgpalli turniiri. Selleks oleks vajalik osta nendele lauajalgpall, mis hetkel prismas on 2500.- Loomulikult oleks siis lastele auhinnad jne :)



Kuhu see suur laud seal elamises pannakse :roll:
Anonymous
 


PostitusPostitas Azprey » 15 Mär 2008, 17:30

saab seda lauda vast ikka kokku ja lahti panna jne et kui enam mängusoovi ei esine siis saab kuskile kappi või kuhu inages panna :?:
mazda-hoolik...:P autovärv on PUNANE :D
Kasutaja avatar
Azprey
 
Postitusi: 297
Liitunud: 20 Nov 2007, 17:11
Asukoht: Järvamaa

1994 Mazda 323F

PostitusPostitas risto_626 » 15 Mär 2008, 17:43

täitsa mõeldav variant :P
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas art » 15 Mär 2008, 17:47

Mazdagti vast mõtles sellist jalgpalli mitte seda nn "lauamängu".

Mina igaljuhul olen oma nelja jäsemegaselle poolt, et korraldada ala spordipäev. Jalgpall, sulgpall, teatevõistlus jne : ). Siis saab rohkem suhelda omavahel ja tekib ka nn meeskonnatunne.
Jalgpalli väravate meisterdamisega peaksime vast ka hakkama saama.
art
 
Postitusi: 338
Liitunud: 02 Dets 2006, 19:03
Asukoht: Pealinn

PostitusPostitas risto_626 » 15 Mär 2008, 17:50

eeldan, et kõik sellel spordipäeval osalema ei pea :roll:
olen väga ebasportlik inimene :roll:
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas jann » 16 Mär 2008, 13:07

MazdaGTI kirjutas:
jann kirjutas:
Azprey kirjutas:kas seekord on ka võimalik mingit toetust teha ja kuidas se asi toimib :?: :?:


Seekord võiks asi piirduda ilma rahalise toetuseta(kuna eelisest korrast on piisav summa alles, et lastele midagi kasulikku, meeldivat osta). Seekordne toetus võiks olla vabalt iga inimese enda otsustada, põhiline on siiski lastega tegelemine, kuna eelisel korral jäi seda pisut väheseks.
Mõtlesin, et võiks korraldada lastele lauajalgpalli turniiri. Selleks oleks vajalik osta nendele lauajalgpall, mis hetkel prismas on 2500.- Loomulikult oleks siis lastele auhinnad jne :)



Kuhu see suur laud seal elamises pannakse :roll:


See ei ole see, mida sa pubides harjunud nägema oled! ;) Nagu mõni kiirem juba ära jõudis öelda, siis laud on kokku pandav/pakitav. Ja kes teab, kaua see seal üldse vastugi peab :D

Laua mõõdud:
Laius: 122 cm
Sügavus: 61 cm
Kõrgus: 83 cm
Kaal: 28 kg

Tore, et inimesed vähemalt kaasa mõtlevad 8)
Väljas tegevused sõltuvad kõik ilmast, seega peab olema vähemalt 2 erineva sisuga tegevust planeeritud! Üks toas ja teine väljas.
Ja lõppude lõppuks, tähis pole võit vaid osavõtt! ;)
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Azprey » 16 Mär 2008, 17:40

ise mängin JALGPALLI juba mitmeid mitmeid aastaid ma Olen igaljuhul käsi :)
mazda-hoolik...:P autovärv on PUNANE :D
Kasutaja avatar
Azprey
 
Postitusi: 297
Liitunud: 20 Nov 2007, 17:11
Asukoht: Järvamaa

1994 Mazda 323F

PostitusPostitas jann » 16 Mär 2008, 23:39

Nii palju veel MazdaGTIle, et küsisin kindluse mõttes juhatajalt üle, kas ikka mahub laud kuhugi ära. Kuigi mu mäletamist moodi oli seal ruumi laialt, kui lauad välja visata :D

Tuli selline vastus:

Tere,
Jah, mahub küll sinna suurde tuppa, kus on lastel innernet.Jääb ümber laua ka ruumi olemiseks ja liikumiseks.

Kõike head
I.Grauberg

Selle asjaga on siis korras!

Aga kuidas oleks väljas sportimisega, sellest on nii mõnigi juba juttu teinud.
Lihtsam teostada oleks sulgpalli ja teatejooksu võistlusi. Natuke keerukam oleks jalgpall(vigastuste rohkem ja ka keerulisem organiseerida, kui suured ja väiksed segamini mängivad) mängida. Võibolla mingi pallivise või midagi? Eks pakkuge variante, mida on lihtsam koos lastega mängida, endal hetkel pea tühi :(
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Margit » 02 Apr 2008, 12:34

niih...sai siis veits algust tehtud...seoses selle üritusega :wink:
Lauajalgpall on tellitud :wink:
Selle maksumus oli 2010.60...saime 10% soodustust...aga siin on veel üks aga :oops: ...sellele peab ise järgi minema :roll: niiet...poisid/tüdrukud...kes oleks nõus selle laost ära tarnima :roll:
Selle mõõdud on 83cmx122cmx61cm!
Asukoht Tabasalus... :roll: Kuna maksja olen mina...siis tuleks minukäest võtta ka arve,mille alusel siis väljastatakse pakk :roll: Kui kaup laos on siis annan teada :wink:

Mõnusat kevadet :P
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitas roossaar » 02 Apr 2008, 15:23

Ma võin ta ära kyll tarida sealt. Nagunii lähemad 3 nädalat kodune ja teha tarka midagi.
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

PostitusPostitas Margit » 02 Apr 2008, 16:11

roossaar kirjutas:Ma võin ta ära kyll tarida sealt. Nagunii lähemad 3 nädalat kodune ja teha tarka midagi.

Selge...eks siis võtan sinuga ühendust...kui kaup laos on :wink: aga oled sa täna ka klubi kokkutulekul??Annaks sulle arve :roll:
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitas roossaar » 02 Apr 2008, 22:45

olin kohal ja arve käes :lol:
Aina paremaks läheb...
roossaar
 
Postitusi: 997
Liitunud: 17 Mär 2007, 13:51
Asukoht: Tallinn/Viimsi

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist