Imelik lugu elektrisüsteemis

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Imelik lugu elektrisüsteemis

PostitusPostitas Laika » 15 Juul 2005, 17:22

Asi võib olla seotud hiljutise kassetika vahetamisega CD-ka vastu... Igatahes alguses mängis uus süsteem mul kuni tulede süütamiseni, seejärel pilt taskus, uuesti sisse lülitada ei saanud, kuni tuled põlesid. See jama lahenes sekkumiseta järgmisel päeval.

Kõik tundus tore hetkeni, kui hakkasin ööpimeduses töölt koju liikuma ja armatuurivalgustus puudus. Veel päev hiljem avastasin, et ka üks tagatuli ei põle, aga ei osanud seda asjaga seostada kuna teine ju põles...

Igatahes täna pirni kontrollides oli pirn OK, aga avastasin, et ka esimesed gabariidikad ei põle :shock:

Oma arust ma mingeid juhtmeid ei lõhkunud ja maki toide sai ühendatud täpselt nagu oli eelmisel makil. Ka armatuuri valgustus oli alles sel õhtul, kui uus audio mängis (ainult siis kui tuled ei põlenud :lol: ), seega viga võis tekkida hetkel, kui uus CD-kas hakkas korralikult tööle...

Igasususte vihjete eest olen tänulik!
Laika
 


PostitusPostitas Laika » 17 Juul 2005, 15:32

Peale paljusid mõõtmisi, eksperimente ja kaitsmete läbipõletamisi selgus, et uus audio tekitab ülekoormuse hetkel, mil tuled peale lülitada... Nii lihtne see oligi :twisted:

Mind aitas tublisti eksitada ka see, et parempoolne saba-tuli on iseseisva kaitsme alt võrreldes teiste gabariidikatega.

Igatahes mõnda aega sõidan nüüd vaikuses, kuni leian aega, et audiole uus toide vedada mõne reservis oleva kaitsme alt.
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 17 Juul 2005, 18:26

Enda eelmisel autol vedasin otse akult ja panin kaitsme vahele :wink: pesasid müüakse ju igas poes
Anonymous
 


PostitusPostitas leviathan » 18 Juul 2005, 18:04

arvan et sa võtsid makile massi valelt juhtmelt, nimelt maki taha jooxeb parktule vool kah. osadel makkidel vaja seda.kui nüüd uled sisse lüliasid sai parktuli antenni kaudu otse keresse .pane mass ikka õige koha peale
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

PostitusPostitas käpa » 19 Juul 2005, 00:08

Väärt informatsioon
käpa
 



Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist