Mazda 6 2.0 08a. - Kriuks - müüdud

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Mazda 6 2.0 08a. - Kriuks - müüdud

PostitusPostitas Kriuks » 01 Apr 2008, 12:02

Terekest!
Regasin end täna Teie hulka, kuigi piilumas olen klubilehte ennegi käinud. Veidi tutvustuseks: Olen hetkel uue kuue perenaine, sebin ringi tumepunases (copper red) "kostüümis", tagumised klaasid nagu tagasihoidlikule daamile kohaselt ikka tumedamaks looritatud :wink: .
Tegelikkuses on (suht pika sôidukogemuse juures) mul enne kaaslasteks olnud Forte 1,8 (1997), siis 323 (1,6 ja 2003), siis 3 (1,6; 2006) ja nüüd siis 6. Eelmised sôbrad olid manuaalid, kuid viimane - arvestades juba mugavust, seda eriti linnasôidul ning môeldes järelturu peale tulevikus - automaatkastiga. Igatahes olen väga rahul ja ei kujutagi enam manuaali eriti hästi ette - inimene harjub mugavusega vägagi kiiresti.
Mootor 2,0 - läheb päris hästi edasi ja ka möödasôidud on igati ok. Rool vôrreldes eelmise kuue mudeliga selline kerglasem (sarnane 3-le) ja auto ise ka krapsakam. Eelmine 6 oli/on stabiilsem ja rahulikum, uus seevastu sportlikum ja ulakustele meelitav 8) - et sellised on siis esmamuljed. Pildi lisan lähiajal. Tervitades Kriuks
Viimati muutis Kriuks, 07 Apr 2010, 12:04, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kriuks
 
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Apr 2008, 11:37
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

PostitusPostitas Fabulous » 01 Apr 2008, 12:30

tere tulemast klubisse
1 uus 6-ene klubis...hea...
ootame aga pilte...
aga..edukaid kilomeetreid uue kaaslase seltsis:D

Harri.
Teen pilte vajadusel :) kontakt: 53857073
https://www.facebook.com/Pacman.Photography
Fabulous
 
Postitusi: 652
Liitunud: 15 Aug 2007, 17:01
Asukoht: Utrecht/Leiden - Niederand/Estland - tallinn

PostitusPostitas Meelis1986 » 01 Apr 2008, 19:15

Ja tule kindlasti homme kogunemisele :)
Kasutaja avatar
Meelis1986
 
Postitusi: 701
Liitunud: 06 Jaan 2008, 14:47

PostitusPostitas rvs » 01 Apr 2008, 23:07

Ootame huviga muljeid ja pilte uuest kuuest :P
Kasutaja avatar
rvs
 
Postitusi: 896
Liitunud: 03 Nov 2006, 13:09
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas informer » 03 Apr 2008, 09:30

Hmm kahtlemata ilus auto, mis varustusastmes ? Kas pildil tundub 16" veljega ehk siis Classic ? Mulle jättis uue 6 puhul kummalise mulje, et xenoneid saab vaid koos Sport varustustasemega :?
Aga ootan minagi pilte ja teretulemast staažikale Mazdaroolikeerajale :)
W204
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Kriuks » 03 Apr 2008, 11:24

Niimoodi siis - praegu sain värvi tagasi :roll: ! Tänud tervituste eest!
Veidi juttu juurde - et ei ole classic, on elegance varustus ja 17 velg. Orig.velg päris kobe, et esialgu ei vaheta, kuigi ilusaid velgi, mida tahaks - on päris palju. Muidu varustus nagu uuematel Mazdadel ikka - annab nii mônelegi teisele automargile silmad ette, eks ole ju :wink: !
Lisadena sai külge poogitud parkimisandurid ja tagaspoiler.
Värvidest veel - brilliant black on väga ilus ja kuulus minulgi esmavalikusse, kuid mitmete asjade kokkulangemine viis mind tumepunase värvi juurde - ja täna ei kahetse mitte kübetki. On eelmised Mazdad mul olnudki kas mustad vôi punased :) , viimane 3 oli ka must. Ja vähemasti minu tähelepanek - must auto on super ilus siis kui ta on just pesust tulnud - aga jah - katsu sa iga päev autot pesta :evil: - hea kui saab korra nädalas...
Kuigi mustad autod ja ilusad mehed jäävad minu nôrkuseks vist küll igavesti :wink:...
ps see xenon tulede puudumine alla sport variandi on nutune küll - minu teada on teistel turgudel ka elegance varustusel olemas xenonid - ju siis Baltikumi turg liialt väike - aga usun, et ükskord nad ka siia jôuavad. Praegu, pimedas ja kuiva tee korral ei olnudki väga hull, eks näis, mis pimedal sügisel saab.
Kasutaja avatar
Kriuks
 
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Apr 2008, 11:37
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

PostitusPostitas hullkonn » 03 Apr 2008, 19:37

Tere tulemast meie sekka :D
Tasa sõuad jääd teistele jalgu!!!
Tafka:53038827[color=#0040BF][/color]
Kasutaja avatar
hullkonn
 
Postitusi: 951
Liitunud: 24 Mär 2006, 10:24
Asukoht: Pärnumaakond audru vald

PostitusPostitas informer » 03 Apr 2008, 20:00

mm ok, sry avatari pildilt ei saanud velje suurusest õiget aimu, kuigi 16" on vist hoopiski teise disainiga kui nüüd mõtlema hakkan :) Et siis suuremaid pilte paluks 8)
W204
Kasutaja avatar
informer
 
Postitusi: 337
Liitunud: 04 Apr 2005, 14:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas revo5 » 03 Apr 2008, 21:42

:P nunnu
Kasutaja avatar
revo5
 
Postitusi: 177
Liitunud: 21 Mär 2007, 23:21
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas risto_626 » 03 Apr 2008, 22:43

samad sõnad :D
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas Muri » 06 Apr 2008, 12:47

ai kui tige 8)

edukaid kilomeetreid :wink:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas YanZa » 06 Apr 2008, 20:40

mõnus ja ilus, uus kuus paistab kui tige-tikker :lol:
ps! oma auto kohta oled sa väga huvitavalt kirjutanud... kohe suunurgad kerkivad, ootame pilte :wink:
•°zoom-zoom°• tähistab liikumise rõõmu ja vabaduse tunnet
:arrow: #mazdaklubi jutukasse saab siit :wink:
Kasutaja avatar
YanZa
 
Postitusi: 200
Liitunud: 06 Apr 2005, 22:00
Asukoht: Saaremaa

1987 Mazda 626

PostitusPostitas jann » 06 Apr 2008, 21:17

Avatarilt vaadatuna tundub täitsa kaunis. Mõnusat kulgemist!
Ega laupäeva õhtul Vilde teele asja polnud? Üks sarnase välimusega kulges mööda.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas Kriuks » 07 Apr 2008, 08:50

Tsauki!
Hm - tige-tikker :P -päris hea! Aga siiski tige vast mitte, rohkem selline krutskeid täis tikrimari :P .
Ok - tegelikult tahtsin kirjutada, et käisin nädalavahetusel saare peal ehk siis Saaremaal. On ikka sama koha peal - ei ole kaugemale triivinud :wink: . Keskmine kütusekulu 7 ja keskmine kiirus 89 - seda siis näitas kompuuter, mis mulle kui tikrimarja söötjale/jootjale iseäranis rôômu teeb, sest mis seal salata - on joogipoolis päris hea hinnaga juba. Ja kuna küünlad vajasid ka puhastamist :wink: - tuli nii mônigi kiirendus ikka teha - et igati 5+ tulemus kui 2 mootor ja automaatkast aluseks vôtta. Kruusateele ei läinud veel..., aga jah - ainuke, mis mind häirib, on jäikus ja sellest tulenevalt selline iseloomulik klobin. Uurisin ja sain vastuseks, et tegu uue pôhjakattega, mis teeb tuuletakistuse väiksemaks, kuid see on ka omakorda sellise iseloomuliku klobina pôhjuseks, kui tee kivine vms. Ûhesônaga - ma päris auto südamearst ehk siis insenöör pole :wink: - usun, et asjatundjad teavad, mis nad teevad - aga see point on ka ainus, mis mind isiklikult minu tikrimarja juures veidi häirib. Reedel sôitsin korra taas ka eelmise kuue mudeliga (stw 2,0 ja autom. samuti) - ja vahe oli jälle eriti tuntav, see vanem 6 on kui soliidne härra, kes sind stabiilselt ja rahulikult seilata laseb. Uus kuus vôiks olla ka nime poolest Kass Bazilio - väliselt rahulik ja suursugune, kuid kui küüned välja lööb, on nagu tige -tikker :twisted: - ei noh - heal lapsel ikka mitu nime :P !
Aga Saaremaa - on ikka Saaremaa!!! Muidugi hooaeg pole veel alanud ja päikest nad kah mandriinimestele ei raatsinud jagada - oli siiski tunda juba suve hôngu! Ja Virtsu sadamas käis tavapärane tants ja trall, seevastu pühapäevane Kuivastu oli hoopis vaiksem - aga eks seda teab igaüks isegi, kes kordki sadamas praami oodanud on :) . Ja veel hakkas mulle silma, et Saaremaal on päris palju Ô tähega kohanimesid :P - et kas see on juhuslik?
Pilte sai Muhu väina peal kah tehtud - et lähipäevil panen nad kuhugi üles, ehk ônnestubki...
Kasutaja avatar
Kriuks
 
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Apr 2008, 11:37
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

PostitusPostitas Evert » 07 Apr 2008, 11:41

Ükspäev tuli sellise väljanägemisega auto Tlnas vastu. Proovisin uurida isegi, et kes roolis, äkki saab "käppa visata" vms., aga liiga nobedalt liikus. Mõtlesin siis, et küllap ehk ikka vast Kriuksu auto oli, palju neid ikka linnapeal liigub. Enne järgmist ristmikku lähenes mulle erinevatest suundadest veel 3 täpselt samasugust tikrit... :? Popp värvitoon vist? :D

(P.S. toonklaasi tookord ei märganud vaadata. Järgmisel korral olen targem :) )
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Kriuks » 07 Apr 2008, 13:42

Jah, Kriuks roolib enamasti igapäevaselt Tln-s Ûlemiste piirkonnas ja Tln-Tartu mnt-l. Ja peale minu tikrimarja (mulle hakkab see tikri nimi päris meeldima - tänud YanZa :wink: !) tean isiklikult veel 2 copper-tikrit :lol: Tallinnas liikumas (ja samuti toonklaasidega).. et siis see "kostüümi" värv on cool hetkel jah. Väike vihje -Kriuksu tikrimari on väga lihtsa numbrimärgiga :!:
Muretuid kilomeetreid kevadesse kôigile!
Kasutaja avatar
Kriuks
 
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Apr 2008, 11:37
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

PostitusPostitas Kriuks » 07 Apr 2008, 21:40

Pilt
Pilt
Viimati muutis Kriuks, 07 Apr 2008, 21:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Kriuks
 
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Apr 2008, 11:37
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

PostitusPostitas Mario » 07 Apr 2008, 21:45

:cry: :cry:
liiga väikesed pildid on.... :P

muidu megakena.. :)

uue auto rõõmud :P
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6058
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas Kriuks » 07 Apr 2008, 21:52

Pilt
Ohh, ma ütlen - ei ole mina nende piltide üles laadimise ja suurendamise-vähendamise teemas eriti osav :oops: . Et rohkem ma pilte ei tee ja loodan, et siin olemiseks nende suurus ehk õige on :roll: .
Ja nüüd - on Kriuksule padi juba nii kutsuvalt armas, et lubab kaunil tikrimarjal ehk lady in red ´il aiahämaruses vaikselt unne suikuda, et juba homme koos tagatulesid vilgutada ja mõnuga maanteed mõõta!

ps mis puutub uue auto rõõmudesse - siis jah, minu puhul on see küll nii, sest kui ma hakkaksin ka niimoodi oma neljarattalist ehitama/tuunima jms värki tegema nagu enamus siin klubis -istuksin ma kindlalt garaazis ja mul ei oleks kuhugile kiiret, sest ma oleksin juba ammu nagunii hiljaks jäänud - kaugele sa ikka jala jõuad :wink:
Nõnda palju on siin elus juba õpitud, et eks igaüks pea ikka oma liistude juurde jääma...
Aga kõigile teistele tõelistele autofännidele - respect :!:
Kasutaja avatar
Kriuks
 
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Apr 2008, 11:37
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

PostitusPostitas risto_626 » 07 Apr 2008, 22:57

ilus auto :D
pildid jh suht äbarikud, aga parem kui nende puudumine :) ettekujutuse ikka saab :wink:
mulle meeldib see teema :P
Ära ütle mulle, mida ma tegema pean; sis ei ütle ma sulle, kuhu sa minema pead.
Kasutaja avatar
risto_626
 
Postitusi: 1745
Liitunud: 06 Mai 2007, 19:02
Asukoht: Ida-Viru

1992 Volkswagen Polo

PostitusPostitas Muri » 07 Apr 2008, 23:03

risto_626 kirjutas:mulle meeldib see teema :P

Pean sama ära mainima, kuidagi ülihea tekst lugemiseks 8)
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Evert » 08 Apr 2008, 08:49

Kus need pildid tehtud on?
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

PostitusPostitas Kriuks » 08 Apr 2008, 09:19

Zoom-zoom!
Kriuks ja tikker täna juba esimese sôidu teinud ja veidi küüsi näidanud, sest on kohe selliseid roolijaid, kes peale reavahetust sulle sirgelt ette sôidavad ja tikrimarja oma porilaviiniga üle kallates tigedaks teevad... no pôrgut :twisted: - sôitku siis veits maad veel teises reas ja reastugu siis ümber - aga see on vist cool tômmelda iga auto ette ja taha - vöi on nad hoopis slaalomifännid :roll: ?
Anyway - Kriuks tänab heade sônade eest ja palub vabandust, et avatari pilt liialt suur sai :oops: - praegu peaks asi korras olema.
Pildid ise jah veidi nirud, aga see on ka igati loogiline kui nüüd järele môelda, sest teada on, et kui jumal inimestele môistust jagas, said inimese sôbrad :P (NB!see on heas môttes) paratamatult vähem ja eks see anna tunda kui tegu tehnika jms staffiga :wink: . Aga inimese sôber on ka hea olla, sest siis inimesed aitavad ja kôik on happyd :lol: !
ps Pilt on vôetud Muhu (?) tammi peal.
Kasutaja avatar
Kriuks
 
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Apr 2008, 11:37
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

PostitusPostitas Muri » 08 Apr 2008, 11:18

Kriuks kirjutas:Pilt on vôetud Muhu (?) tammi peal.


Väinatamm peaks see olema :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kriuks » 08 Apr 2008, 17:58

Muri :P - sul on tuline õigus - nüüd meenub, et ma isegi nägin sellenimelist silti seal :D . Miks kuldkalakeselt miskit soovida ei tasu kui viimane konksu otsa satub? Vastus lihtne - tal mälu vaid 3 sek ´i, et pole vast suurt mõtet :wink: . Kriuks sarnaneb vist kuldkalakesele rohkem kui ise aimatagi oskab :lol: !
Kasutaja avatar
Kriuks
 
Postitusi: 21
Liitunud: 01 Apr 2008, 11:37
Asukoht: Tallinn, Harjumaa

Järgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron