Süütesüsteemi anomaalia - süütejärjekorra tähelepanematus

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Süütesüsteemi anomaalia - süütejärjekorra tähelepanematus

PostitusPostitas Anonymous » 30 Juul 2005, 14:34

Situatsioon selline, et homme pidin uued küünlajuhtmed saama ning mõtlesin siis, et teen esialgu jagajakaane seest puhtaks. Võtsin kõik ilusasti maha ning puhastasin rahulikult ilma, et oleks midagi kraapinud või kratsinud. Kaane kontaktpulgad on tehtud alumiiniumist ning seal oli oksüüdi peal küll. Lasin ka siis rootoril kontakti kergelt tikutopsi servaga üle, et kergelt haljaks muutuks.
Huvipärast tõstsin ka elektroonika kaitsekatte ära ja visuaalselt tutvusin keerulise süsteemiga, mis jagajas veel on. Egas midagi, lappasin asjad rahulikult ja õieti tagasi, proovin käivitada aga mis juhtub!!!
Mootor käib ainult kahe pütika. 1 ja 4 silinder töötavad korralikult, mootor jääb käima ilusasti kahega (rapub muidugi), kuid 2 ja 3 silku taha ei tule. Krt, krt, krt, mis nüüd siis. Tõstan juhtmeid ning kuulen et säde on olemas :roll: , no miks siis ei süti. Kas on säde nõrk, miks on nõrk? Ma ei teinud ju midagi muud. Miks just 2 ja 3 ei tööta? No kahtlustasin ka siis seda, et äkki ei tule kütust. Kruvisin küünla pealt ja küünal on märg, seega kütus tuleb. Igaks juhuks võtsin ka akul + juhtme maha, et ehk nullib mälu või midagi. Tagasipannes aga veendusin, et ei tolku midagi. Krt, mis nüüd saab. 2 silkuga ei sõida linna ka, sest kui proovisin 100 meetrit sõita, jõudu loomulikult pole ja ilge bena hais ka ninas, no eks sumpsist siis tuli.

Mehed, mehed, aidake. Tõsin jama, sest pean krt ise järgmine nädal Soome ära minema ning naisterahvas ei saa sellegamidagi teha. Oh toivo küll :evil: , krt siit moraal, ära ikka näpi kuniks asi töötab. No ma olen selline oinas, kes toipib oma nina igale poole ja nüüd siis "kooliraha" käes.
Viimati muutis Anonymous, 30 Juul 2005, 15:31, muudetud 1 kord kokku.
Anonymous
 


Ise küsin, ise vastan

PostitusPostitas Anonymous » 30 Juul 2005, 15:25

:D :lol: :twisted:

Oh toitsi!
No kes selle jaapanlase üllatusi suudab ära kaeda. Nu mu massinal käib jagajarootor ju vastupäeva. Ma vanast lollusest miskipärast pidasin vajalikuks talle päripäeva käimist :D . See on see, kui päevast päeva autodega ei tegele siis hakkad rooste minema.

Igatahes, kui kellegil peaks sama jama tulema siis jah, visake veelord pilk jagajale ning juhtmed siis vastupäeva suunas 1-3-4-2.

Eks ma manan nüüd häbiduseloori näole ja komberdan foorumist kus kurat :oops: .
Anonymous
 



Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist