Mazda 3 ja 6 mudelikohased multimeediakeskused.

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

Mazda 3 ja 6 mudelikohased multimeediakeskused.

PostitusPostitas Mell » 04 Juun 2008, 16:35

Sai siin ühes eelnevas Mazda 6 teemas räägitud netis nähtud multimeedia keskustest. Kuna neid keskusi on kahele mudelile siis otsustasin teha uue teema ja asjakohasema pealkirjaga kuna tegu pole ainult Mazda 6 keskusega.

Neid keskusi leidub nii Mazda 3 ja 6 -le.
Leidsin sellise müüja kes pakub ka järelmaksu ja müüb teistest netis müüjatest ala 3000 odavamalt http://www.carsec.ee/index.php?show=too ... =est&id=54

Kas keegi on juba ka selle vidina õnnelik omanik siit? Tahaks teada kuda asi on. Muljeid?
Mell
 


PostitusPostitas ets » 04 Juun 2008, 17:22

tundub midagi huvitavat kui aega saan lähen kindlasti uurima,ei tea kas se navi ka toimib eestis?
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas kais » 13 Juun 2008, 15:44

Rääkisin tüüpidega. Nad ise seda maale ei too, seega tuleks see üles otsida :wink:

Tootja on ameeriklaste Phantom Multimedia, aga mina oma vana ajuga nende kodukat küll ei leidnud :cry:
kais
 
Postitusi: 14
Liitunud: 15 Apr 2008, 16:46
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitas Kutt » 13 Juun 2008, 19:54

Mismõttes üles otsida? :D
Tüüpidel on kodulehel hinnad ja andmed ja nad ei tea kust seda saab v? Kust need hinnad ov võetud siis?

Veidi absurd tundub.
Kasutaja avatar
Kutt
 
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2007, 11:02
Asukoht: Tallinn

2007 Mazda MPS3

PostitusPostitas Mell » 15 Juun 2008, 00:03

Eestisse toob neid see firma. http://www.autoalarm.ee/web/index.php?dvm_mazda Kuulsin et Carsec pani reede ühele naisele autosse sellise aga rohkem sellest ei tea. Äkki keegi siit foorumist? Võiks muljeid avaldad...
Mell
 


PostitusPostitas leviathan » 15 Juun 2008, 01:00

millex on vaja autosse mingit monitoriga junni, ainuke põhjus võibolla navi, muud põhjust ei leia. filmi ju roolis olles lukuaugust ei vaata :D , või siis inimene elabki autos, et kodukino pole :shock: (mp3 mängimine pole kah põhjus, omal näitex mp3 indash 6-ne player selle jaox. näitab ilust lood jne ära aga mingit screeni küll paigaldada ei kavatse
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

to Kutt

PostitusPostitas kais » 16 Juun 2008, 14:07

Sa said valesti aru. Ma pidasin silmas, et maaletooja tuleb üles otsida, mitte Carsec. Ma arvan, et maaletoojalt saaks soodsamalt, kui Carsecist :twisted:
kais
 
Postitusi: 14
Liitunud: 15 Apr 2008, 16:46
Asukoht: Tallinn, Nõmme

PostitusPostitas Mell » 17 Juun 2008, 22:53

Noniii.... Sai siis endalegi see asjandus ära paigaldatud ja lisaks teleka antenn, parkimis andurid ja kaamera. Esmamuljed on suht ok. Asi töötab ilusti ja ei paista selline odav kaup olevat. Asi täitsa korralik. Kui aega saan võin mõned pildid ka ülesse riputada. Kui hinnast rääkida siis sularahaga saab tänapäeval imesid teha. :wink: Ütleme nii et kokku kõik läks alla 20 000. Tuleb lihtsalt küsida osata. Üks link mille maki paberitelt leidsin. http://www.phantom.ru/dvm-3500.htm Keegi otsis seda "Phantomit" netist taga. Võimalik et see on algallikas. Kui kellegil soovi asja odavamalt saada siis privage ja annan teada kuidas kus jne.
Mell
 


PostitusPostitas Mell » 19 Juun 2008, 10:38

Kutt kirjutas:Lahe!
Tahaks katsuda seda. Mis vana makiga tegid? On sellel turgu?
Mul 6-plaadi vahetajaga aga ilma MP3 funktsioonita.
Huvitaks just et kuhu kaamera pannakse ja kuidas vältida, et see koguaeg sitane ei oleks :D


Kui soovid näha ja katsuda siis võib privas kokku leppida millal ja kus. Ma ise liigun ringi mustamäel ja ka sind olen korra näinud. Vana makki hoian esialgu igaksjuhuks veel alles. Aga muidu oli plaan küll maha müüa. Muide mul see vana sama mis sul 6-plaadi vahetajaga nii et vaevalt sa seda tahad. Kaamera on taga stanges keskel. Mõtlesime ka ülesse tiiva sisse panna et arem vaade oleks aga sinna oli suht keeruline teda paigaldada. Lõpuks panime ta ikka parkimisanduritega samale joonele. Nüüd eile, üle-eile kui siin vihmased ilmad olid sai asja proovitud. Kui mõni piisk peal oli ei seganud see eriti. Sai aru küll ilusti pildist. Suurema pasaga ilmselt ei näe midagi :)
Mell
 



PostitusPostitas Mell » 07 Juul 2008, 23:25

robert2s kirjutas:kui otsustad mida vana makiga teed anna kindlasti teada.
mul oleks kohe hädasti sellist tarvis
:wink:


No minugi poolest... Seisab mul teine siin karbis ja samahästi kui tutikas. Ütle oma summa ja vaatame asja... Ausaltöelda mul endal igasugune ettekujutus puudub mis see maksta võiks. Anna teada privas....
Mell
 


PostitusPostitas layri » 08 Juul 2008, 08:19



tundub vägagi soliidne asi olema.
Sellise "no name" tootja kohta on disain vägagi korralik ju.
Kasutaja avatar
layri
 
Postitusi: 212
Liitunud: 20 Nov 2005, 17:14
Asukoht: Jõgeva<>Tartu 55587156 või 5524370

PostitusPostitas Mell » 04 Mai 2009, 11:56

Minuni jõudis selline inf et eestisse ilmselt enam neid mazda 3-me multimedia mängijaid rohkem juurde ei tooda kuna uus mazda mudel välja tulemas. Kellel on veel plaan endale see soetada siis peab siva tegema. Võin ka abiks olla hinna tingimisel kuna mul need maaletoojad tuttavad. Mul endal nüüd aastake asi autos olnud ja pole probleeme täheldanud. Töötab ilusti ka miinus kraadide juures.
Mell
 


PostitusPostitas Mell » 05 Mai 2009, 12:36

Leito kirjutas:Väga soliidne värk :P

Aga...

1. juulil 2010 lõppeb Eesti üleminek digitaaltelevisioonilie ning õhu kaudu leviv vana analoogtelevisioon lülitatakse välja.

Siis pead soetama endale selle 9,5 kilose vidina juurde, et telepiti näha :twisted:

http://www.carsec.ee/index.php?show=tooted&lang=est&id=47


Jah... Paraku nii see on. Aga see vidin ei maksa 9,5k Selle saab ikka odavamalt juba kätte. Mingi 7k ringis hetkel. Selles suhtes pole põhjust muretsemiseks ma arvan. Neid autosi kus on telekas sees on küllaga ja kindlasti leitakse mingi lahendus sellele. Praegu olen uurinud ja olen leidnud ainult MPEG2 formaadis tüünereid mis maksavad 1000 ringis. MPEG4 toetavaid pole peale ALPINE oma. Kindlasti tulevad lähiajal ka MPEG4 tüünerid müügile kuna nedel on turgu sest muidu kõik autod teleka pildita.
Mell
 


PostitusPostitas Muri » 02 Juun 2009, 15:00

keegi oskab õelda, kas sellist korpust on võimalik kuskilt saada?

Pilt

Pilt

või kas vanema kerega mazda 6'e see armatuuri laegas sobiks ideeliselt ka mazda 3'le :roll:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mell » 03 Juun 2009, 21:52

Mille oma see üldse on? Mazda 6? Kolmesele äkki läheks aga... ma ei näe sellel vidinal neid õhu tugevuse reguleerijaid avade külgedel mis kolmesel on. Lisaks kui see kolmese oma siis sellel peaks lisaks juhtmed minema käigukangi juurde kus juhtimis pult. Ma üldiselt kahtlen et see mõnele kolmesele läheb. Äkki mõnele vanemale versioonile. Igatahes mitte minuomale. Üks foorumlane ostis millalgi minult vana originaal maki ära ja tahtis enda 2005 aasta omasse panna aga sellel juhtmed ei klappinud displeiga. Muidu sobis ideaalselt.

Muide minuteada peaks sellel vidinal olema ka Wifi peal :P Mis suht ok asi eesti tingimustes. Kuskil googles nägin.
Mell
 


PostitusPostitas Muri » 03 Juun 2009, 22:30

see on mazda 3'e oma ;)
Pilt

ma tahan endale ka sellist aga 600 dollarit ma makma nõus ei ole
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Muri » 03 Juun 2009, 22:46

Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mell » 03 Juun 2009, 23:38

On jah kolmese oma... Aga selle pole ka näha õhu aukude juures neid rullikuid millega õhu puhumist regullida ja kinni keerata. Äkki see kuidagi väljalaske aastatega seotud... Kas märkasid et käigukangi juures on ka juhtimis pult? Ilmselt on vaja siis seda konsooli ka et see pult sinna lisada. Teine variant loomulikult ise see teha. Mul sellel kohal lihtsalt väike sahtlike nagu kuhu mobla ilusti mahub.

Muide mul on tunne et see pole päris õige asi vist... Vaata mazda.ee lehel mazda 3 sisu (interjöör) Seal on näha originaal vidin. See displei on üldse kuidagi paksem kui sinuantud lingil. Samas on seal näha need õhuavade reguleerimis rullikud.
Mell
 


PostitusPostitas Muri » 04 Juun 2009, 00:00

ma tean, et see sama pole.. originaal on nagu klapina ja tõuseb niiõelda pinnale..
see japanparts.com'i omal lükkad kaane ette ja siis tõuseb sealt 7" ekraan välja.. aga hind on poole väiksem :)
ilgelt tahaks seda originaal navi korpust :twisted:

ja see juhtpult seal käigukangi kõrval ongi originaalnavi pult :wink:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas ethex » 21 Dets 2009, 02:37

Muri kirjutas:keegi oskab õelda, kas sellist korpust on võimalik kuskilt saada?

Pilt

Pilt

või kas vanema kerega mazda 6'e see armatuuri laegas sobiks ideeliselt ka mazda 3'le :roll:


Ma võtaks kaa ühe sellise kui keegi plaanib tellida siis antke teada.. :D ühekoos saab äkki parema hinna.
Kasutaja avatar
ethex
 
Postitusi: 118
Liitunud: 16 Okt 2007, 21:21
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6

Re:

PostitusPostitas ethex » 14 Mai 2012, 23:40

Mina lahendasin oma probleemi imelihtsalt :D ostsin ipad ja insallisin selleks vajaliku ,et püsiks konsoolil,laeks ja heli tuleks kõlaritest.
Parem kui ükskõik mis väike telekajunn :P
Kasutaja avatar
ethex
 
Postitusi: 118
Liitunud: 16 Okt 2007, 21:21
Asukoht: Tallinn

2003 Mazda 6


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist