Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas Mario » 20 Juul 2010, 18:56

Vaene Hanno :|
Mul on vähemalt olnud au seda iluvõret käes hoida, kui see "vabrikust" tuli. :)
Loodan, et saad jamadega ühele poole ja jälle autoga teid mõõtma. :)
Kas nüüd on remondikohaks miski tuntum koht või teeb keegi, keda usaldad?
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6051
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas Hanno » 20 Juul 2010, 19:30

Hetkel on tuju üpris kehva ning kuna see suvi jäävad loodetud Euroopa-tuurid ka sellega tegemata, siis ma veel isegi ei tea, kas võtan enam plaanitud tööd uuesti lähiajal ette või mitte.

Samas on mul üks teine projekt olnud ootel, 69. VW nn hipibuss, millele tahaks ka uue elu sisse puhuda ning seda on ta oodanud juba päris pikalt katte all väliparklas. Seega arvan, et jätkan ehk mazdaga kunagi kaugemas tulevikus kui värsket energiat ehk juures selle taasalustamiseks. Aga uus koht/firma, kuhu mu masin sattus on esialgselt hinnangul küll väga asjalik ning mulje posiitiivne.
Hanno
 
Postitusi: 10
Liitunud: 25 Juun 2008, 13:42

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas Siim » 20 Juul 2010, 19:54

mnjah,ikkagi oleks odavam tulnud lõppkokkuvõttes klze tellida ja peale installida,tavalise 2,5 se täielik remondikomplekt maksab kuskil 6-7k ringi usas juba mõned aastad,sama raha eest saab kangema mootori,muidugi transa on teine samapalju.
Viimati muutis Siim, 21 Juul 2010, 01:58, muudetud 1 kord kokku.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas Portos2 » 20 Juul 2010, 21:36

ka mulle pakus chois autot uuesti värvida kuna keegi oli tallinnas sitasti teind.aga hakkas jahuma mõtetust summast.lisaks veel järelmaksust.kahjuks ei võtnud tegemisse.kuigi oleks tahtnud oma kätetööd uuesti näha.kurb,et sedasi tehakse.
keretööd ja värvimine 5113665
Kasutaja avatar
Portos2
 
Postitusi: 218
Liitunud: 24 Juun 2010, 13:21
Asukoht: tartu

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas Hanno » 21 Juul 2010, 02:31

hmmm, järelmaks?!
Kõlab väga kummaliselt. Uff, ma parem ei hakka mõtlemagi milline hinnatingimine "vahendusteenuse" hüvitamiskulude katmiseks käis ning mis oli lõppkokkuvõtes minule pakutava ning välja kaubeldud hinna vahe. Kui Eestisse jõudsin olin ausalt üpris shokis nähtust ning oleksin saanud tagapamperitööd ka tuulisel päeval tavaspreiga paremini teha. Ümbertegemisele läksid värvitööd kolm korda ning parem on tõesti kui ei tea kus ja mis tingimustes seda tehti. Reklaamiti kui väga kvaliteetset kohta muidugi telefonis.

Aga see selleks, värvitöö oli vaid tema vahendatud, tõsiselt koomiline oli aga kuulda kui telefonis esialgu nuputati, et kuhu küll väntvõll, mõned kolvid jne kaduda võisid ning et vist ikka said need pandud.... Tellisin ka täieliku kapotialuse värvimise ja puhastuse mootori välja tõstmisel... kohale jõudes oli aga silikonspray teinud kah täitsa hea töö ning mõned roostekohad olid saanud kena musta spreikatte. Ise ka aduti, et see lahendus ei olnud kõige õnnestunuim ja jama katmiseks hakati kohe mootorikatet nuputama ja seda epoplaadist välja lõikama, aga ka kõige selle kõrval, mida nägin, tundus see juba halekoomiline. See töö jäi muidugi sinnapaika.

Üks asi on ebakvaliteetse töö tegemine ja vahendamine, ikka juhtub ja tuleb valesid valikuid kiruda, mõned asjad tehti isegi hästi, kuid selle varjus toimunu (peale mootoriosade oli neid juppe veel omajagu, mis on veel siiamaani märtsikuust kuskilt "teel") väljatulemine oli küll jahmatav, sest nn esimene kord kui sai tellitud kere- ja keevitustööd, läks kõik ladusalt ja õigeaegselt. Ju siis masu lõi ajud pisut sassi.

Mõne nädala pärast vast olen aga loodetavasti Tallinnas. Ehk selleks ajaks saab masina vähemalt sõidukorda ning loodetavasti pilt, kus ootan järjekordset treilerit tee ääres, möödasõitjaile ei avane :)
Hanno
 
Postitusi: 10
Liitunud: 25 Juun 2008, 13:42

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas aviar » 21 Juul 2010, 10:37

Lugesin teemat ja imestan, et kustkohast üldse selline garage üles leiti? :crazy: Ise valin ka siis vägagi hoolikalt kohti kui mingi "tuttava tuttava tuttav" seda soovitanud on. Muidugi, mis olnud see olnud ja loodan, et omanik oma tellitud jupid või siis vähemalt raha kätte saab. Protsessi kiirendamiseks tuleks petturil rohkem "seljas elada" või siis niikauaks ta enda auto käest ära võtta.
Ega see "pasamaaler" ometigi mazdaklubi liige ei ole? :wtf:
aviar
 
Postitusi: 388
Liitunud: 01 Veebr 2009, 13:34
Asukoht: Nõmme (Tallinn)

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas lines » 21 Juul 2010, 11:16

Tere


Kahjuks on minulgi Choisega halbu kogemusi olnud. Kindlasti ei tee mina temaga enam mingeid tehinguid. Siit foorumist veel paljud petta ja tüssata saanud.

Väga õige kui hoiatatakse selliste "töömeeste" eest

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas Evert » 21 Juul 2010, 14:15

Kahju lugeda sellist lugu.

Aga ma vahetan korraks teemat. Hanno, kuidas ja kust sa need isevoltivad peeglid hankisid ning kui palju need maksma läksid?
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas IvarR » 21 Juul 2010, 18:19

Hanno kirjutas:Aga lets look at the brigth side: ega ma ausalt öeldes siin autost puudust ei tunnegi, ratas on palju tervislikum sõiduvahend töö käimiseks :)


Hm sul ju oli elupikk tee ka ju tööl käimiseks Brüsselis :D.
Aga kui saladus pole siis kuhu auto nüüd viisid võid ka PS-i panna.

IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas Hanno » 21 Juul 2010, 20:34

Evert kirjutas:Kahju lugeda sellist lugu.

Aga ma vahetan korraks teemat. Hanno, kuidas ja kust sa need isevoltivad peeglid hankisid ning kui palju need maksma läksid?



Tuhlasin pisut vanades meilides ja leidsin ta üles. Nimi on Dan ja Uus- Meremaalt, kus palju japside masinaid romulates ning tegelebki JDM osade müümisega.
Ostsin tema käest ka esituled ning eraldi palusin uurida, ega ta ei leiaks ka kliimat ja peegleid.
Nädala jooksul olid need juba postis, peeglid olid 120USD, kliima 120USD ja postikulu oli 70USD.

ebays on ta tuatara_jdm nime all ning email oli danlruck@yahoo.co.nz

Proovi, ehk saad ühendust temaga ning kaubale kui hinnad sobivad. Jättis väga muheda ja positiivse mulje.
Hanno
 
Postitusi: 10
Liitunud: 25 Juun 2008, 13:42

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas Hanno » 21 Juul 2010, 20:41

IvarR kirjutas:
Hanno kirjutas:Aga lets look at the brigth side: ega ma ausalt öeldes siin autost puudust ei tunnegi, ratas on palju tervislikum sõiduvahend töö käimiseks :)


Hm sul ju oli elupikk tee ka ju tööl käimiseks Brüsselis :D.
Aga kui saladus pole siis kuhu auto nüüd viisid võid ka PS-i panna.

IvarR


Ära unusta kõrget mäge, mille pean tööle minekul vanalinnast ületama, mis on omaette katsumus :D

Saladus ei ole, hetkel on Amper Racing'us, kuid tõenäoliselt hetkel midagi ma siiski temaga ette suuremat ei võta. Läheb arvatavasti klze kunagi peale, aga kuna selle töö ette võtan... ei hakka veel ennustama :)
Hanno
 
Postitusi: 10
Liitunud: 25 Juun 2008, 13:42

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas Siim » 21 Juul 2010, 23:31

No Amperis on suhteliselt pädevad tegelased koos,tean isiklikult osasi,ma usun et sealt tuleb asja ka.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas IvarR » 24 Juul 2010, 01:45

Hanno kirjutas:
IvarR kirjutas:
Hanno kirjutas:Aga lets look at the brigth side: ega ma ausalt öeldes siin autost puudust ei tunnegi, ratas on palju tervislikum sõiduvahend töö käimiseks :)


Hm sul ju oli elupikk tee ka ju tööl käimiseks Brüsselis :D.

IvarR


Ära unusta kõrget mäge, mille pean tööle minekul vanalinnast ületama, mis on omaette katsumus :D


Seal võtad tempo maha ja naudid vaadet.

Hipikas on palju funnim projekt, lükka käima! NB! Ära unusta neid liigendil "safari" esiklaase külge aretamast kui juba pole, siis pole ka kliimat vaja :D

IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas kennu » 27 Apr 2011, 23:11

http://www.ecctuning.com Tuuning näitused, rajapäevad, showd ja pereüritused! Omad tuunitud või erilist autot? Astu läbi!
Kasutaja avatar
kennu
 
Postitusi: 1201
Liitunud: 02 Veebr 2005, 12:33

Re: Mazda MX-6 2.5 v6 93a. - Hanno

PostitusPostitas kaRRRL » 28 Apr 2011, 13:50

Nagu ikka, Sergei on head tööd teinud :thumbup:
Kasutaja avatar
kaRRRL
 
Postitusi: 229
Liitunud: 08 Mär 2006, 18:50
Asukoht: Tallinn, Kesklinn

Eelmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist