juhilubade saamine.

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

PostitusPostitas subwoof1 » 10 Veebr 2009, 01:00

viljandis Madel autokoosid sõbrakuuhinnad. B-kat 5500.- Kursus esimene hakkab kolmapöeval, :!: :!: :!:
usa raud ei roosteta nii kiiretsi kui euroopa oma
Kasutaja avatar
subwoof1
 
Postitusi: 174
Liitunud: 09 Juun 2007, 17:32
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas subwoof1 » 19 Veebr 2009, 20:22

annan siis teada pea üksikasjalikult enda koolis käimise. kaks korda nüütseks siis koolitus toimunud isikut tõendav koopia, tervise tõend ja pilt viidud, esimestes tundides on juttun olnud siis üldiseölt liiklusest, audodest liiklus kultuurist jne, et pole esmamulje järgi hullu midaghi
usa raud ei roosteta nii kiiretsi kui euroopa oma
Kasutaja avatar
subwoof1
 
Postitusi: 174
Liitunud: 09 Juun 2007, 17:32
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas uve » 02 Sept 2009, 13:27

Mõtlesin siin et uppiks teemat.

Et minagi siis eile kella 17nest värskete papist lubade omanik :P

Alustasin 02.12.2008 ABC autokoolis.
miski aja jooksul sai teooria osa läbi, ning sai sõitudega alustatud.
Sõidu õpetajaks oli keegi Raivo. väga normaalne inimene ja ma olen tema õpetusega väga rahul.
Autokooli teooria eksami sain 3.nda korraga tehtud.
Sõidueksami esimese korraga ning pärast seda hopp hopp ARKi.
Reedel 28.08.2009 oli ARK Teooria eksam 30 küsimust oli ning 30 minutit aega kah.
Umbes 6 minutiga tehtud sai, ning edukalt läbitud.
Ja siis kiiresti kiiresti sõidueksami aega registreerima, ja põhimõtteliselt tundus et Tallinna ARK Büroos järjekordi ei olnudki kuna sõidueksami aja sain Teisipäevaks 01.09.2009, ja sellegi sain edukalt läbitud esimese korraga. :)
Kasutaja avatar
uve
 
Postitusi: 275
Liitunud: 19 Juul 2006, 01:39
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas stupe » 02 Sept 2009, 14:09

Need ARK järjekorrad on vist mingi müüt.
Ma olen kaks korda seda jama teinud. Ehk siis kah nn. papist load ja siis esmased juhiload. Ja kordagi ei olnud mingeid järjekordi.

Järjekorrad on seal fuajees... Ootad seal oma number käes.. Ükskord ootasin poolteist tundi, et saaks autot enda nimele registreerida.
Järgmine kord läksin Saue ARKi. Seal sai asjad 15 minutiga aetud.
Kasutaja avatar
stupe
 
Postitusi: 389
Liitunud: 23 Veebr 2008, 22:40
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas MaSu » 02 Sept 2009, 18:33

uve kirjutas:Mõtlesin siin et uppiks teemat.

Et minagi siis eile kella 17nest värskete papist lubade omanik :P

Alustasin 02.12.2008 ABC autokoolis.
miski aja jooksul sai teooria osa läbi, ning sai sõitudega alustatud.
Sõidu õpetajaks oli keegi Raivo. väga normaalne inimene ja ma olen tema õpetusega väga rahul.
Autokooli teooria eksami sain 3.nda korraga tehtud.
Sõidueksami esimese korraga ning pärast seda hopp hopp ARKi.
Reedel 28.08.2009 oli ARK Teooria eksam 30 küsimust oli ning 30 minutit aega kah.
Umbes 6 minutiga tehtud sai, ning edukalt läbitud.
Ja siis kiiresti kiiresti sõidueksami aega registreerima, ja põhimõtteliselt tundus et Tallinna ARK Büroos järjekordi ei olnudki kuna sõidueksami aja sain Teisipäevaks 01.09.2009, ja sellegi sain edukalt läbitud esimese korraga. :)


mis siis muud kui edu liikluses ja pea vanasõna meeles ;)
Kasutaja avatar
MaSu
 
Postitusi: 382
Liitunud: 07 Juul 2009, 19:31
Asukoht: Tallinn

2005 Mazda 3 GT Aero

PostitusPostitas põrguline » 02 Sept 2009, 18:57

Alustasin 2. aprillil 2009 siis autokoolis käimist,kooliks oli siis Autom Tallinna Autokool,sõitu sain alles mingi aprilli lõpul,kuna minu sõiduõpetaja oli välismaal. Esimene sõit oli 2007a VW Jetta-ga,muidu nagu polnud häda midagi aga piduri pedaali pidi hellitama varbaga,muidu oleks olnud õpetaja rinnakorvil ja roolil võimalus lähemalt tutvuda,järgmised sõidud kuni kooli lõpuni toimusid Kia Ceed-iga,siga mugav masin.Kooli sõidueksami tegin esimese korraga ära,teooriat tegin 5 korda.ARK teooria tegin 5 minuti ja esimese korraga,31. juulil läbisin ka edukalt ARK sõidu eksami.
Viimati muutis põrguline, 03 Sept 2009, 08:12, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
põrguline
 
Postitusi: 121
Liitunud: 14 Juul 2009, 21:18

PostitusPostitas commer » 02 Sept 2009, 18:58

odium autokool ja õpetajaks kulno tenno, soovitan soojalt :wink:
Kasutaja avatar
commer
 
Postitusi: 370
Liitunud: 25 Apr 2006, 00:32
Asukoht: Tõrvandi - Tartu

1997 Mazda 626

PostitusPostitas castor » 04 Sept 2009, 10:23

Muidu kõik tibens, aga ARKi eksami kohta räägiti õudusunenägusid. Ja parajasti sai load siis tehtud, kui kõige pikemad järjekorrad olid. Juba teooriaeksamile oli kuu aega järksu. Läksin siis mina kohale, öeldi, järgmine teisipäev (parasjagu oli neljapäev). Olin õnnelik, et kaua ootama ei pea.
Kuna mul teooria oli superselge, siis läksin eksamile, 4 minutiga oli lahendatud ning kui siis püsti tõusin, vaatasid kõik mind imelike nägudega, et mis asja, sa üldse ei osanud väää?
1 viga, pääsesin edukalt, ja siis ütles tädi: nüüd on kaks varianti, kas 16 sept(tol hetkel oli 14 aug.) või homme hommikul kell 10, valisin siis järgmise hommiku (ise jälle õnnelik, et niimoodi joppas).
Järgmine hommik olin kenasti ARKis platsis, ise pabistasin. Lubati õudsat ilma ka (vihma), aga võta näpust, 26 kraadi ja päike.
Sai siis autosse istutud ja eksaminaator küsib, kuidas siis sõiduga lood on. Mina seepeale, et hästi, aga kuna täna olen närvis, siis ... Ja tema vahele, siis veel paremini? Mina ütlesin jah. Tema taaskord: siis on ju nagu ehitajatel, alati on hästi.
Siis mainis ta, et linnas on 50 ja maanteel 90 ja mitte alla selle ning et soovib näha külgboksi ja kaldteed, mille ma arki platsil ära sooritasin.

Sai siis kihutama mindud, silmad pingsalt spidol, sest armastasin kiiremini sõita. TTÜ ees vuhises mööda must Audi allroad ning järgmisel hetkel silmanurgast nägin, et mina vurasin juba audist mööda ning siis tõstsin silmad teele ja oi kurat, punane tuli, pidur põhja... aga pidama sain :).
Siis jätkus sõit mööda ehitajate teed kuni tammsaare ristini, kus ma selle 1.6 golfi suutsin välja suretada (olin harjunud suuremate mootoritega). Jutu jätkuks küsisin, et kuidas selle väljasuretamisega on, tema vastu: sina sõida.
Kuna aga toimus valgusfoori tagant liikumine vasakule (sõidurajad-sõidusuunad) ja mina ei näidanud suunatuld lootes, et ta ei märganud seda, kuid eksisin...

Lisaks sõitsin pikalt valge joone peal, mille peale ta ütles, et joone peal ei sõida.
Järgmiseks oli Haabersti ring ning sealt edasi mööda paldiski mnt keila poole. Õismäel ühe maja ees pidin külgboksima, mille tarvis ma ka parempoolse peegli maha sättisin ning uuesti sõitmahakates unustasin selle tagasi sättid :). Sõiduajal vaatasin korraks peeglisse ja minu üllatuseks see näitas ainult maha, hakkasin siis sättima ja tema küsib, poiss, mis teed. Mina vastu, et sätin peeglit. Kus sa seda tegema pidid? No seal parklas, aga ma unustasin, ma tavaliselt nii ei tee.
Sõit jätkus kuni tuli 90 ala enne Laagrisse pööramist ning seal palus ta mul sooritada tagasipöörde. Edasi jätkus sõit nõmme poole, kus on 90 ala, aga ühtki märki pole (v.a. linnalõpu märk paldiski mnt-l) ja mina venisin seal 50-ga. Tema küsib kelmikalt: mis kiirus siin on? Mina panin lapatsi põhja ja ütlesin: 90, kaks sekundit hiljem lasin pedaali lahti ja ütlesin: EI, siis on siiski 50. 300m pärast paistis linna alguse märk: poiss, mis see märk tähendab? Mina seepeale: no siit hakkab 50, eelnevalt siiski oli 90.
Ja siis läks sõit juba ARKi, teadsin, et olen läbi kukkunud ja et peab uuesti selle tee jalgealla võtma.

ARKi ees ta mind parkimisega peetima ei hakanud ja lubas edaspidi vahesse sõita.
Ja siis järgnes vestlus. Noh, mis need vead sul ka siis olid? Mina: no suretasin välja korra, no suunatuld ei näidanud korra (tema: jah, nii oli), ja siis sõitsin mööda joont, ja noh siis see peegli asi ja lõpuks see 50-ga sõitmine. Tema: just nii see oli, AGA ME PARANDAME NEED JU ÄRA! Peale seda lauset olin kindel, et nojah, eks me siis kohtume taas. Ning järgnes lause: AGA, ma annan sulle täna load. Sel hetkel olin tõesti õnnelik. Tema: pisivead ju olid, aga sa sõitsid siiski kindlalt ja ma ei tundnud mingit ohtu.

Ja nii sain mina load. Lugu juhtus aasta tagasi 14. augustil.
Kui ma ei eksi, siis masina number oli 657, soovitan seda eksaminaatorit. Kindel on see, et ta sind maanteele viib!!!
castor
 
Postitusi: 122
Liitunud: 28 Jaan 2009, 00:08
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist