Rattalaager

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Rattalaager

PostitusPostitas Anonymous » 30 Aug 2005, 16:09

Tervitus!
Mul juhtus siuke pull,et tagumise ratta laager läks puruks.Aga nii õnnetult et kas nüüd põles sinna sisse või mis jama on.Trummel maha ei tule.Peksin kuvaldaga ja kasutasin ka tõmmitsat,midagi.Piduriklotsid teda vaevalt nii kõvasti kinni hoiavad(Proovisin teiselt poolt lahti võtta,tuli ilusti).Et mis nüüd nagu ette peaks võtma?Terve uue kupatuse ostma?Palju see värk maksta võib?
Autoks 626 2.0l -84a. 8)
Anonymous
 


PostitusPostitas 323IFF » 30 Aug 2005, 17:14

trummlil võivad küll randid olla;mille taha klotsid takerduvad,aga proovi ikkagi maha saada,siis saad alles teada kulude suurst.BÖRS ja SOOV
selle aasta auto osade pakkumise poolest kuulsad...
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

PostitusPostitas Anonymous » 03 Sept 2005, 09:30

Mnjah...peksin välimise laagri puruks ja käes ta oligi.Saale oli nagu keevitatud sinna koonuse külge.Tõin nüüd endale lammutusest uued jubinad aga uus häda,ei sa vana küljest ära :lol:
On ikka jama nende vanade asjadega. Pooled poldid olen ikka lahti saand peale pikka roostesurmaga leotamist,ilmselt tuleb nüüd rellaka peale üle minna ja uuesti lammutusse minema :wink:
Või hoopis lammutusse viia :idea:
Anonymous
 


PostitusPostitas Mahno » 13 Sept 2005, 15:53

Lõika laager maha...ainult et hästi ettevaatlikult, et laagripesa ära ei rikuks. Lased ta PEAAEGU läbi - siis tõmbab ta ise sisepingega prao sisse ja tuleb maha.
Mahno
 



Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist