Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

Andke ka teistele mazdaklubi foorumi kasutajatele teada mis autoga sõidate.

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas maxzu » 19 Juun 2013, 15:29

tomkulibin kirjutas:Kupeele pole tiibasid saada. Ka rattakoopa detailid vaid esinduse rida, seda siis hoolimata keretüübist.

ja seda ma juba tean :)
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas Mel » 19 Juun 2013, 15:49

tomkulibin kirjutas:Kupeele pole tiibasid saada.


Kas venemaalt ka pole võtta.
Ei teagi enam kui palju ma seda venda olen kirund,kes sinna pigi juurde määris,korra see keretöö värk võttis tuld,õnneks jäi see ainukeseks.Tõenäoliselt kolin ma nüid ringi oma teemasse,seal saan rahus kiruda :D Siia tulevad pildid uhkest mustast põhjast kus vask vastu särab ja muidugi see porgandikarva punane :problem:
Pilt
Tea saivad need ülemised tk.piisavalt pikad,eks see annab tunda.Välimise kaare siseosa ka vist suuremaltosalt uuendan,lihtsalt jube mõelda milliste risudega tegelt liigutakse.Küllap enamus mis 15 + a.vanused, suht raiped :cry:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3560
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas maxzu » 19 Juun 2013, 16:35

Mel kirjutas:
tomkulibin kirjutas:Kupeele pole tiibasid saada.


.....korra see keretöö värk võttis tuld,õnneks jäi see ainukeseks. Siia tulevad pildid uhkest mustast põhjast kus vask vastu särab ja muidugi see porgandikarva punane

särav vask tore :thumbup: , rooste paha :thumbdown:
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas Mel » 19 Juun 2013, 18:11

maxzu kirjutas: rooste paha :thumbdown:


Paratamatult jääb seda sinna peris hulganisti :wink:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3560
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas maxzu » 19 Juun 2013, 20:04

hellasin tagasi aga pandi ootele :)
aga see, mis sa oled teinud see on ju tegelt super.. varsti olex jalgadega hoogu andnud ja kurvis põlve maha pannud:)
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas Mel » 19 Juun 2013, 22:30

maxzu kirjutas: super. põlve :)


Mis see niiväga ikka super,mul lihtsalt viskas üle,ei oska enam edasi minna,kui palju teha ja palju tegemata jätta.Polnd ju plaanis nii suuremahuliselt,ise olen süüdi,soovitasin,kui teha siis ikka enmv.korralikult.
Pilt
See on tagapoolraam ja seeet tal alaosa kõver,tähendab,et suht otsas ja pehme,pm.kuni silla tala kinnituseni välja.
Pilt
Ära lõikusin sellemõttega,et saaks puhastada roostest,nüid vist tuleb midagi veel lõikuda.Keskel risti olev tala,mis toetab turva elemente ja vist ka töötab raamina,see ka suht otsas,targem oleks kogutäiega välja vahetada.Küttepaagi tarvis tehtud kronsa,keset põhja,tõenäoliselt oleks ka see maha pudenenud mingiaeg,see vitsa tarvis seal.Eks see poolraam seal ä mädand paljuski tänu sumpsi kuumusele,muidugi ei tea mis teinepool.
Mu tark tel.ei näidand vastamata kõnet, :cry:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3560
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas Mel » 20 Juun 2013, 09:41

Mel kirjutas:ei tohiks olla palju tööd sellega.


Tegelt on see teema juba vähe naljakaks kiskund,kui ahastus peale tuleb,peab arvutist eemale hoidma ja tel.välja lülitama. :think:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3560
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas tomkulibin » 20 Juun 2013, 14:13

See on enamuse autodega nii, pealevaadates polegi miskit hullu, põhja alt vaadates polegi nagu rauda :thumbdown:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8356
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas Mel » 21 Juun 2013, 16:32

Pilt
Vitsa kinnitus põhja küljes.Selle põiki oleva toruga pole veel suut välja mõelda,mis teda ees ootab
Pilt
Tagasilla kinnitus kerega,seal polndki väga hull,ujutasin rooste surmaga,keevitasin mis vaja.Roostesurma tuleb kallata isuga,et ta kohe imbuks läbi plekist :)
Pilt
Uued tk.sai korralikult läbi küpsetatud,vahest kohe meeldiv kuulata,kuda keevitus siriseb puhta metalliga.Ja õmblus jääb ka sihke ilus madal,vaat,et polegi tarvis käijata,muidu ikka plärtsub kuna peab roostega võitlema.
Pilt
Hakka nüid selle tühja asjapärast tervet palki vahetama,kähku külm tsingiga üla jne.
Pilt
Nüid on tagapoolraami sisemus nähtud terves pikkuses,kuni silla kinnituseni ja üle tsingitud:D
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3560
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas Mel » 22 Juun 2013, 20:42

Pilt
Vaevaliselt,aga järjekindlalt. :)
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3560
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas tomkulibin » 22 Juun 2013, 21:16

Mis ristitalaga ette võtad?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8356
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas Mel » 23 Juun 2013, 17:07

Muidu selle uue tegemine eriline kunsttükk pole,kui välja arvata,ikka see meeletu kogus pigi,mis sinna ülespoole laotatud. :clap:
Pilt
Selle poolraamiga nüid ühelpool enmv.
Pilt
Katsub projekteerida uued kaared,koos sinna juurde kuuluvaga,stange otstele uued kinnitused jne.
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3560
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas m6tln » 24 Juun 2013, 09:16

Yo! Milles on point raha raiskama selle vanaraua peale ? =)
Või see on selline megapoint millest ma ei saa aru ?
Mazda 6 Sport 2.5 manuaal.
Kasutaja avatar
m6tln
 
Postitusi: 29
Liitunud: 26 Apr 2012, 08:45
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas S.R. » 24 Juun 2013, 10:01

Mõte on selles et pigem raisata raha paranduse kui uue raipe ostmise peale. Masin on kere poolest väga ilus, Nissani Skyline kopeeriti sellelt maha. Isiklikult austan inimesi kes valivad sellise taatsamise mitte ei vii kere pressi alla! Ning muideks need vanad masinad on palju töökindlamad kui uued!!! Seepärast ootab ka omal ees analoogne töö :thumbup:
Kui vaja abi siis küsi, kui oskan siis kindlasti aitan!
Kasutaja avatar
S.R.
 
Postitusi: 177
Liitunud: 14 Juul 2012, 10:02
Asukoht: Pältre külake Eesti kagu nukas.

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas tomkulibin » 24 Juun 2013, 12:41

m6tln kirjutas:...on selline megapoint millest ma ei saa aru ?
Ega ei peagi kõigest aru saama :wave:
Mõnel pole probleemi riiulilt uus auto osta ja kuni esimese tõrkenui tarbida seda, siis uue järgi poodi. Enamus autoomanikke seda endale lubada ei saa.
Mõnele lihtsalt meeldivad vanemad mudelid.
Minule on arusaamatu, miks tehakse uusi liikureid, mille kasutusiga juba sisseprogrammeeritult on kuni 5a.

Mel kirjutas:...mul lihtsalt viskas üle,ei oska enam edasi minna,kui palju teha ja palju tegemata jätta. Polnd ju plaanis nii suuremahuliselt...
Tööde maht oli ju ennist vist kooskõlastatud maksumusega. Minumeelest igati loogiline, et mahu kasvades peab ka tasu suurenema. Vastasel korral on kahjumlik toimetamine ja üldsegi pole meil kombeks tasuta tegemised(mitte et megakasumit taga ajaks, aga stiimul =0). Energia müüja ja toidupood sulle antud tegevuse eest ju soodudtusi ei paku.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8356
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas kipu33 » 24 Juun 2013, 15:15

Väga tubli :D ilus auto ja hea sõita ka ja tehnika hea kahju ainult et kere on jäänd :( Aga jõudu ja muretuid kilomeetreid lõpuks kui auto korda saab !
"If you can't get someone out of your head, then maybe it`s supposed to be there."
Kasutaja avatar
kipu33
 
Postitusi: 277
Liitunud: 03 Nov 2010, 23:19
Asukoht: Pärnumaa/ Tallinn

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas maxzu » 24 Juun 2013, 20:46

m6tln kirjutas:Yo! Milles on point raha raiskama selle vanaraua peale ? =)
Või see on selline megapoint millest ma ei saa aru ?

Tom jõudis küll ette,
aga mina nii rumalate küsimustele ma ei vasta.
aga jah, Sina vb sõidad uue autoga, mis on iga 5ndal eestlasel, minu "vanaraua" suhe vb iga 1:1000.
Palju sa üldse sellist 626 liikumas näinud? vastus võix olla midagi asjaliku :)
ära nii rumalaid küsimusi siin enam esita !! :D

Äitah tähelepanu eest
head jaani lõppu
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas m6tln » 24 Juun 2013, 23:51

Poisid aitäh, et seletasite.

Aga maxzu , sinu autol tegelikult midagi erilist ei ole, lihtsalt mingi vana kupee, selliseid leidub kümneid mudeleid teistel auto tootjatel. Ja see , et su autol on kupee kere ei tähenda, et ta on megasuperhea.
Vaata pigem siia: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ma ... =SportsCar
vot selle auto peale hakkavad inimesed vaatama tänaval, sest ta on tõesti täiesti teissugune võrreldes sinu ja palju teiste uuemate autodega. See auto ei maksa ka turul 500 eurot, nagu sinu oma :)
Kui sulle tõesti meeldib tegeleda oma autoga, siis pigem taasta originaalne välimus, aga mitte pane "moodsad" valuveljed, mis üldse ei sobi sellele autole, võta toonkiile maha jne jne, siis võibolla juba hakkab paremini välja nägema.
Mazda 6 Sport 2.5 manuaal.
Kasutaja avatar
m6tln
 
Postitusi: 29
Liitunud: 26 Apr 2012, 08:45
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas tomkulibin » 25 Juun 2013, 07:07

Ühestki autost ei saa kunagi uunikumi, kui ta käest ära lastakse. Ja selle üle ei tahaks veel spekuleerida, et mingi aja pärast on see üks väheseid säilinuid antud mudeli esindajaid. Pealegi antud mudeli kupee vriante polegi enam teab, kui palju alles.
Toonkile ja vinged rattad on alati asendatavad ja pole veel pöördumatu originaalsuse rikkumine :wave:
Pealegi, kunagi tegeledes uunikumitega, siis 25 aastat peale mudeli tootmise lõpetamist võib liikuri uunikumite juniori klassi esinajaks esitada.
Viidatud link on kollektsionääridele, kel himu ladustada isiklikku kollektsiooni valmis eksponaate. Enamus selle seltskonna esindajaid taastamisega ei tegele. Tõelised tegijad taastavad liikureid ja suurem huvi nende vastu kaob, kui valmis on tehtud...

PS
m6tln kirjutas:Yo! Milles on point raha raiskama selle vanaraua peale ? ...
m6tln kirjutas:...Vaata pigem siia: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ma ... portsCar...
Mõtle sügavamalt nende viidete vastuolulisuse üle, vastust pole vaja siia tippida.
Jätab mulje, et sinu arusaam on: ostan poest uue, panen gsaraazi säilitusele, poole sajandi pärast lükkan turgu mega hinnaga... /või ei mõelnud sa ennist piisavalt oma väidete üle.
Eestlastel on mõnikord kombeks kasutada ütlust: kellele ema, kellele tütar... :wave:

Kisub kuidagi teemast väga mööda. Lisaks ehk veel lõpetuseks, et iga korralik töö väärib vastavat tasustamist.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8356
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas S.R. » 25 Juun 2013, 07:47

m6tln kirjutas:Poisid aitäh, et seletasite.

Aga maxzu , sinu autol tegelikult midagi erilist ei ole, lihtsalt mingi vana kupee, selliseid leidub kümneid mudeleid teistel auto tootjatel.


Sa nagu ei lugenud mis kirjutasin?

S.R. kirjutas:Masin on kere poolest väga ilus, Nissani Skyline kopeeriti sellelt maha.


Jah kuulsaks on paraku saanud küll masin mis väliselt maha viksiti kahjuks. Samas olen ise omanud selle kere peal FE3 mootoriga isendit ning minul oli küll lõbu laialt kui e30, e36 jne. vendasid sai bussitaskusse äärekividesse sõidutatud kiuna nende masinad ei olnud nii kiired kui nad arvasid. Mazdat ehitab tegelikult vähe inimesi aga see näitab selle auto erilisust tegelikult. Kui 15 aasta pärast pole e30 enam üldse auto(M3 välja arvata) siis kipun uskuma et selle keretööde raha saab omanik 15a. pärast mitme kordselt tagasi.

Tegelikult on asi konkreetne, kui inimesel on nn. kiiks küljes ning 1 auto ta südame võidab, siis pole vahet kas raha maetakse kultusautosse või mõnnda odavasse isendisse! Selline asi on hobi mida tehakse hingega ning ei mõelda kunagi kas see on tegelikult seda raha väärt! Sina ja paljud teised kahjuks ei oska sellest aru saada ning teiesuguste pealt autotootjad elavadki, uuel autol palju elektroonikat ning garantiiremondis oldud aja liisingut ei maksa keegi tagasi. Isiklikult olen ka üsna kindel et minu uusimaks autoks mille soetan saab olema Mazda mille sünniaasta ei alga kohe kindlasti numbriga 2. Lihtsalt uue auto puhul on kõik ilus aga iga detaili eluiga on väiksem kui nendel vanadel isenditel.

Huh, läks pikaks aga Maxzule jõudu. Omal sarnane asi ees ootamas :thumbup:
Kui vaja abi siis küsi, kui oskan siis kindlasti aitan!
Kasutaja avatar
S.R.
 
Postitusi: 177
Liitunud: 14 Juul 2012, 10:02
Asukoht: Pältre külake Eesti kagu nukas.

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas maxzu » 25 Juun 2013, 10:53

m6tln kirjutas:Poisid aitäh, et seletasite.

Aga maxzu , sinu autol tegelikult midagi erilist ei ole, lihtsalt mingi vana kupee, selliseid leidub kümneid mudeleid teistel auto tootjatel. Ja see , et su autol on kupee kere ei tähenda, et ta on megasuperhea.
Vaata pigem siia: http://suchen.mobile.de/auto-inserat/ma ... =SportsCar
.

ja sinu Mazda 6 liigub ikka "ropp sõna" ROHKEM.
teiseks, kas ma ütlesin, et ta on suppermeega hea? EI
ja sul on õigus kümneid mudeleid TEISTEL auto tootjatel!!
mis ma sellest lingist vaatan...ei ole ju minu kere ja aastakäik.
ole nüüd hea ja ära rohkem oma rumalaid postitusi siia kirjuta.!!!
hoiaks selle teema puhtana.
Rohkem huvitavaid ja pead kinni hoidavat pildiseeriat.
Mel on teinud juba niigi super tööd, kui arvestades seda, mida me kokku leppisime.
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas Mel » 25 Juun 2013, 16:46

m6tln kirjutas: ei saa aru ?



Pilt
Väheke oli ülaosa kaarest säilind millest sai lähtuda :)
Pilt
Päris põnev on sedapsi teha seda vahetust,mis muidugi on küllalti vaevanõudev ja kapriisne.Saab tk.külge siis vaja teist korralikult vasardada ja käijata.Servservaga keevitus sellises kohas vast kõikse etem.
Pilt
PROOV.Pildil tundub kuidagi imelik :shock: kaare endaga saab veel väheke mängida,tuleb tekitada serv ja eks pahtliposs ka väheke saab sõna
Pilt
Küllaltki unikaalne kaader,koht mida varsti enam kunagi ei näe,see nüid kole restaureerimiseks läind,muidugi mitte sõnaotseses mõttes.Midagi ma justkui üritan,tuleb niikui tuleb,plekitüki pikkuses tuli arvestada pigiollust :lol:
S.R. kirjutas:aga Maxzule jõudu. :thumbup:
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3560
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas maxzu » 26 Juun 2013, 15:57

head tihked-tugevad tiivaääred tulemas :thumbup:
mingi huvitav pleki kinnitus viis?
Kasutaja avatar
maxzu
 
Postitusi: 191
Liitunud: 30 Mär 2005, 18:20
Asukoht: metsik lääs

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas tomkulibin » 26 Juun 2013, 21:11

maxzu kirjutas:...mingi huvitav pleki kinnitus viis?

Fikseerimine punktimise tarbeks :wave:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8356
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Mazda 626 GD kupee 2.0 - Maxzu

PostitusPostitas Mel » 11 Juul 2013, 20:27

Pilt
Vaja veel viimistleda :) viigid jne.kokku ajada,tsiteerides klassikuid,pahtel matab ja värv katab...
keretööd,keevitus,maalimine 56849477
Kasutaja avatar
Mel
 
Postitusi: 3560
Liitunud: 20 Nov 2007, 21:34
Asukoht: Läänemaa

EelmineJärgmine

Mine Lugejate autod

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron