Turvapadja anduri asendus.

Re: Turvapadja anduri asendus.

PostitusPostitas indrekm » 02 Apr 2013, 19:17

tomkulibin kirjutas:Varajasematest aruteludest on selgunud, et oommeetriga pole selle vidina küljes miskit teha :wave:


Kuna tegemist on elektroonilise seadmega siiski, siis seal peab olema mingi takistus vahel (mõtlen seda vidinat mida valgevenest saab). ja kui selle valgevenest vidina sees ei ole takistid ja võibolla ka diood siis mis seal sees siis on? valgevene õhk mis teeb jaapanlasete poolt ehitatud mazda korda?
indrekm
 
Postitusi: 7
Liitunud: 14 Okt 2010, 11:46
Asukoht: eesti

Re: Turvapadja anduri asendus.

PostitusPostitas Mario » 02 Apr 2013, 19:18

istmepadja anduri takistus on 1.8-2.2oomi reeglina. Auto pistikutesse ära multimeetrit topi, rikud elektroonika ära.
Aga kahjuks takistiga pole seal sul midagi teha, sest auto saadab pidevalt kontrollsignaali peale ja tahab tagasisidet, seega anduris on signaali generaator ka sees.
Ma tean, et minu autoelektroonika õppejõud võiks sind nt. Paides aidata, tal on emulaator täitsa olemas ja väikse raha eest saaksid omale.
If you can't fix it with a hammer... Then you've got an electrical problem!!
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6044
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

Re: Turvapadja anduri asendus.

PostitusPostitas indrekm » 02 Apr 2013, 19:33

Mario kirjutas:istmepadja anduri takistus on 1.8-2.2oomi reeglina. Auto pistikutesse ära multimeetrit topi, rikud elektroonika ära.
Aga kahjuks takistiga pole seal sul midagi teha, sest auto saadab pidevalt kontrollsignaali peale ja tahab tagasisidet, seega anduris on signaali generaator ka sees.
Ma tean, et minu autoelektroonika õppejõud võiks sind nt. Paides aidata, tal on emulaator täitsa olemas ja väikse raha eest saaksid omale.




tänan. lõpuks ometi keegi tegi selgeks, et see andur ei tööta mitte pinge peal vaid andmeedastuse peal..
indrekm
 
Postitusi: 7
Liitunud: 14 Okt 2010, 11:46
Asukoht: eesti

Re: Turvapadja anduri asendus.

PostitusPostitas tomkulibin » 03 Apr 2013, 07:01

indrekm kirjutas:... lõpuks ometi keegi tegi selgeks...
Ise ma antud teemaga süviti ei ole tegelenud, aitan vaid võimaliku infi hankimisega. See, et elektroonilisedvidinad tänapäeval töötavad digitaalsel põhimõttel(mõtlevaid kivisid topitakse igale poole), mitte enam analoogsel, peaks antud valdkonnas urgitsejatele juba ammu selged olema :wave:
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Re: Turvapadja anduri asendus.

PostitusPostitas leviathan » 02 Apr 2014, 23:33

m0ff kirjutas:Tere ml veakood 48, ehk kõrvalistuja sensormati andur. Nagu ma aru saan.
Mul juhiiste olemas terve, seisab garaazis niisama. Kas sealt ei anna andurit ümber tõsta või need erinevad asjad?
Kuidas ma selle vea parandada saaks?

Juhiistmes pole andurit ju, andur on selleks et tuvastada kas kõrval istub keegi,juhul kui avarii toimub Kui auto liigub siis seda kas juht on istmel vast tuvastada pole vaja :lolno:
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Re: Turvapadja anduri asendus.

PostitusPostitas m0ff » 03 Apr 2014, 09:25

Sellest ma saan aru jah.
Kas siis kaks varianti?
1. vahetada see andur mis seal istme sees on.
2. see jubin tellida kuskilt mis käib sinna pistiku otsa(kust seda saab)?
m0ff
 
Postitusi: 29
Liitunud: 20 Mär 2014, 13:00

Re: Turvapadja anduri asendus.

PostitusPostitas varimets » 01 Mai 2014, 20:57

Kood 38(vilgub 3korda siis on paus ja 8korda). Liigutades istmete all neid kollaseid pistikuid, siis saab vahest päeva või lausa kuu sõita nii, et Airbagi tuli ei vilguks. Kas Emulaator aitaks?
varimets
 
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Jaan 2014, 23:32

Re: Turvapadja anduri asendus.

PostitusPostitas ValdurKivirand » 01 Mai 2014, 22:08

Et paneme "pimeda" ette ja kõik ok? :roll:
Kui pistiku nikerdamine on aidanud, ole mees ja paranda pistik ära. Või eemalda pistik ja jooda juhtmed kokku õigesti.
Hiljem ei saa lihtsalt istet kergelt kätte. :wave:
Kasutaja avatar
ValdurKivirand
 
Postitusi: 301
Liitunud: 05 Apr 2009, 22:29
Asukoht: Piirsalu.

Eelmine

Mine 626/MX-6/Xedos-6/6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline