eesti lipud autol

Siin rääkida teemadel mis teiste teemade alla ei mahu

eesti lipud autol

PostitusPostitas ets » 26 Okt 2008, 22:14

mul tekkis küsimus, et miks kuradi pärast on vaja nende eesti lippudega ringi sõita :roll: see on ju elu nõme ja pealegi lipu rüvetamine!
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas Rixx » 26 Okt 2008, 22:48

Mina ei näe küll selles lipu rüvetamist. Kui inimesel on tähtpäev või on riigipüha, siis ta näitab oma eestimeelsust ja on uhke selle üle.

Minul näiteks ei ole maja päris valmis ja pooleli oleva maja külge ma lippu pühade ajal ei pane. Minu arust ei sobi. Aga selle asemel panen oma maja ees olevale autole lipu.

Austan oma kodumaad ja tähtpäevadel näitan seda lipu välja panemisega. Olen uhke et olen eestlane ja näitan seda ka teistele liiklejatele...
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

PostitusPostitas Haramount » 26 Okt 2008, 22:52

Millegipärast lehvivad need lipud enamasti mingite töllide pidupemaritel... kül neid "isamaalisi" bensukates suvel viina ostmas nähtud :(
Kasutaja avatar
Haramount
 
Postitusi: 514
Liitunud: 17 Apr 2006, 21:20
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rixx » 26 Okt 2008, 22:55

No jobusid leidub alati...
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: eesti lipud autol

PostitusPostitas ZoommooZ » 26 Okt 2008, 23:08

ets kirjutas:mul tekkis küsimus, et miks kuradi pärast on vaja nende eesti lippudega ringi sõita :roll: see on ju elu nõme ja pealegi lipu rüvetamine!


Sa ei pea panema kui sulle ei meeldi ja kui kusagil näed ,no jumala eest vaata siis kõrvale.Aga tahad sa nüüd sellega seda öelda ,et mina olen siis kah elu nõme kui see mul küljes on?Vaevalt küll,seda oled sa ikka ise kui sellisest asjast probleemi tekitad.
Minu teada on sellest juba siin räägitud ,kas tohib, kus tohib ,millal tohib jne.
Vaba maa ja kui keelatud pole,milles küsimus?
Ergo - 56362926
Kasutaja avatar
ZoommooZ
 
Postitusi: 681
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:16
Asukoht: Tallinn,Laitse,Püssi,Lüganuse,Aa

PostitusPostitas Mario » 26 Okt 2008, 23:35

selle kohta oli ka arutlus kõrgemates instantsides ja leiti, et tegu ei ole rüvetamisega, kui seda ei põletata või ei sodita täis. kuni ta on lihtsalt ilus vidin auto küljes, ei puutu sind keegi.
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6054
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas webwolf » 27 Okt 2008, 01:29

iseasi, kui kena see seal autoküljes on.. aga no eks asi on maitses
Kasutaja avatar
webwolf
 
Postitusi: 81
Liitunud: 21 Okt 2008, 22:58
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas HaHoHe » 27 Okt 2008, 08:56

Minuarust on küll ilus vaadata, kui tähtpäevadel lipuvärve sellisel moel rohkem näha kui tavaliselt.
Kasutaja avatar
HaHoHe
 
Postitusi: 150
Liitunud: 28 Mär 2007, 10:53
Asukoht: Harjumaa

1998 Mazda 626

PostitusPostitas cabernet1 » 27 Okt 2008, 11:53

Mis puutub asjaolusse, et lippudega sõidetakse viina järgi, siis see iseloomustab kahjuks kurva tõena Eesti noorsoo huvi alkoholi vastu.
Mis aga puutub rüvetamisse, siis jah, kui seda ei sodita, ei põletata, ei rebita, siis seda see ei ole.
Riigilipu seadus näeb aga ette, et päikese tõusust päikese loojanguni võib olla, ööseks tuleb maha võtta - erandiks jaaniöö.
Aga ei tohi unustada Ameerikat. Seal riigis tehakse isegi lipuvärvides aluspesu ja kui siis peaks kõht korrast ära olema ja wc liiga kaugel.... seal riigis pole seegi rüvetamine. :D
Puna-valge-sini-kollane on raputuslohakus, kuid mitte rüvetus. See on patriotism.

Mainiks veel, et USA patrioodid on uhked oma riigi üle, sest see annab neile elamisväärsed tingimused. Mina meie kohalikus konnatiigis oman lippu, kuid isegi kohustuslikel päevadel ei taha välja panna, sest lipu, mis pärineb nn esimese Eesti ajast, välja lehvima panemine meie nn Teise Eesti ajuvabaduse auks... vat see on rüvetamine.

Aga eks me elame ka NL järgsel ajal, mil põhireegel on, et ära küsi, mida riik saab sinu jaoks teha - küsi, mida sina saad riigi heaks teha.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas ets » 27 Okt 2008, 19:39

ei hakka KELLEGI kohta ütlema et ta on elu nõme,aga päris tobeda mulje jätab küll see lipu teema :lol:
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas HrHunt » 27 Okt 2008, 20:53

Vene rullnokad võivad ringi rallida vene lipud armatuuri peal püsti ja eesti kutid ei või ve? Aga see viina asi on paratamatus, ega mina ka ei julgeks seda kaine peage üles panna veel vähem parklasse jätta niiviisi. Varsti minigid vene lohhid kohal aknaid tampimas. Ühesõnaga, kel viitsimist, las möllab, mingi rüvetamisega siin igaljuhul tegemist ei ole. Pigem just eluterve nähtus et noored kuked kodumaa eest väljas, parem niiviisi, kui üldse mitte.
Jurisemise asemel tasub hoopis tõmmata
http://www.varkel.net/et/xxx/tea/index.html
ja panna lasnaka vahel "Meie maa" röökima, las tiblad teavad, kus maal elavad.
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas laurikristjan » 28 Okt 2008, 09:36

nõme on pigem vaadata neid vante kes oma venemeelsust siin meie eestis näitavad oma georgilintide ja venelippudega armatuuril (nii et vaevalt ise esiaknast välja näevad, lipu tagant).
Muidu eestilipp tähtpäevadel on ka minul tihti masina küljes lehvimas ja ei näe et see vale oleks. :wink: Ainult et lollusi ei tasuks teha kui lipp masina küljes lehvimas, see on küll kahetsusväärne.
Kasutaja avatar
laurikristjan
 
Postitusi: 251
Liitunud: 30 Jaan 2006, 12:47
Asukoht: ida viru kauksi

PostitusPostitas reimps » 28 Okt 2008, 15:57

Lipp on minu jaoks veidi püham teema ning isiklikult seda lehvima küll ei pane, ei autole, rattale ega ostukärule. Kleepsuna sobiks ehk paremini?

Aga need gorgilintide ja VF lippudega tainad on mul elu juba mugavaks teinud, kohe lust on selliseid ära lõigata ja kinni parkida. Võib julgelt sigatseda, pole muret, et tavaline inimene mu objektiks satub.

PS. Pole mõtet hakata halama, et nii ei tohi ja nii edasi. Ma tean, aga kesse takistab? Õige vastus - kuniks pisihuligaansused aktsepteeritud on, siis jötkan ka mina oma "protestiaktsiooni".
CRX. GSX-750R.
reimps
 
Postitusi: 83
Liitunud: 10 Okt 2007, 19:16
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Snowdog » 28 Okt 2008, 21:33

Olen siin soomes ka m6ne korra helsingis n2inud autot millel eesti lipp lehvinud.
Endaarust kena n2ha teisi eestlasi v2lismaal :)
Kasutaja avatar
Snowdog
 
Postitusi: 124
Liitunud: 06 Apr 2005, 11:55
Asukoht: Finland/Estonia

1995 Mazda 323/Familia

PostitusPostitas ZoommooZ » 28 Okt 2008, 21:38

ets kirjutas:ei hakka KELLEGI kohta ütlema et ta on elu nõme,aga päris tobeda mulje jätab küll see lipu teema :lol:

Sorry kui liiga terav olin,aga ma ei ole veel päris mina ise(paljud teavad ka miks,aga ehk millalgi paranen).
Ergo - 56362926
Kasutaja avatar
ZoommooZ
 
Postitusi: 681
Liitunud: 17 Dets 2007, 23:16
Asukoht: Tallinn,Laitse,Püssi,Lüganuse,Aa

PostitusPostitas nirgi » 28 Okt 2008, 22:13

minul ei ole nende lippude vastu midagi isegi kasutan tähtpäevadel ja Ukrainaski sai käidud nii et lippu ei võtnud kordagi ära,rahvas lehvitas nagu presidendile :D Ukraina piiril küsiti kas Eesti patrioodid.Aus lipp oli pidas vastu üle 4000km-ri
Kasutaja avatar
nirgi
 
Postitusi: 307
Liitunud: 17 Juun 2008, 19:22
Asukoht: Rakvere

1997 Volkswagen Passat

PostitusPostitas jann » 28 Okt 2008, 23:32

Pole lippude vastu midagi, peaasi et asi labaseks ei muutuks, nii auto kui seal olevate inimeste koha pealt.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas -me3- » 29 Okt 2008, 18:22

mul ka ei ole lippude vastu midagi, kui neid kruiisidel, trippidel välismaal või pühadel lehvitataks vms :) kyll on aga eestinumbrimärgiga ja vene lippudega lehvitajate vastu aga no see selleks :)
Aitäh Tähelepanu Eest :)
Kasutaja avatar
-me3-
 
Postitusi: 117
Liitunud: 02 Sept 2008, 17:18
Asukoht: TALLiNN

PostitusPostitas ets » 30 Okt 2008, 07:54

See venelaste teema on ka üks põhjus miks mind see häirib, loll tibla ees ja eestlane kohe järgi tegema. Ja kui keegi midagi tähistab,no tähista siis aga miks selle lipuga vaja nii kangesti lehvitada on.Saan aru kui on vabariigiaastapäev, jaanipäev,jne. aga,et Juhan või Jaan oma sünnat peab,no andke andeks NÕME!
Kasutaja avatar
ets
 
Postitusi: 252
Liitunud: 07 Jaan 2006, 22:26
Asukoht: Tallinn/Haapsalu

PostitusPostitas hardstyler » 30 Okt 2008, 12:11

-me3- kirjutas:mul ka ei ole lippude vastu midagi, kui neid kruiisidel, trippidel välismaal või pühadel lehvitataks vms :) kyll on aga eestinumbrimärgiga ja vene lippudega lehvitajate vastu aga no see selleks :)


Mis selles siis halba on ? Sina oma sinmustvalget võid ja nemad oma valgesinipunast ei või? Et auto number ütleb, mis värvi lipp võib auto küljes lehvida ? Imelik...
Seda lippude värki ei poolda, aga ei näe ka mitte mingit vahet, kas sõita ringi Venemaa, Eesti või Zimbabwe lipuga.
Edu.ee ja lehvitagem parem sellist lippu. :wink: Peace :!:
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas HrHunt » 30 Okt 2008, 12:32

hardstyler kirjutas:Mis selles siis halba on ? Sina oma sinmustvalget võid ja nemad oma valgesinipunast ei või?


No kui sa kesklinnas elaks ja säänsest autost järjekrodse mässu aeg paar lohhi välja ronivad ja sul aknaid peksma hakkavad. Eks siis saad aru, mis selles halba on. Parem on sellistele kõigi vahenditega näitada et eestlane ei ole hale mõmm, paneb ka lipu püsti ja annab molli kui vaja.
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas hardstyler » 30 Okt 2008, 16:18

HrHunt kirjutas:
hardstyler kirjutas:Mis selles siis halba on ? Sina oma sinmustvalget võid ja nemad oma valgesinipunast ei või?


No kui sa kesklinnas elaks ja säänsest autost järjekrodse mässu aeg paar lohhi välja ronivad ja sul aknaid peksma hakkavad. Eks siis saad aru, mis selles halba on. Parem on sellistele kõigi vahenditega näitada et eestlane ei ole hale mõmm, paneb ka lipu püsti ja annab molli kui vaja.


Elasin kaks aastat raua tänaval, mis suhteliselt kesklinn. Olin seal ka mässu ajal. Minul ei ole mitte kunagi ühegi venelasega probleeme olnud ja sellepärast üldistan kõik lihtsalt inimsesteks ja lihtsalt lipukandjateks. Loomulikult on jobusi nii inimeste, kui ka lipukandjate seas. Nii eesti kui vene rahvuse seas. Tolle mässu ajal, millele vihjasid, nabiti ka paar eestlasti kinni ju. Lõhkusid nemadki aknaid ja varastasid kraami kokku.
See hakkab siin vaikselt OT olema. Lippude kohta nii palju, et kandke, kes tahab. Mingit rüvetamist siin kindlasti ei ole. Ei seaduse ega lihtsa inimese silmis. Ise ei kavatse noid lipukesi kasutama hakata.
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas HrHunt » 30 Okt 2008, 16:44

Nojah kuidas keskil. Mul on venelastega palju probleeme olnud. Nimelt nad käsitsevad eesti loodust (ja mitte ainult) peldik-prügikastina. Kes kalal käib see teab...
Kasutaja avatar
HrHunt
 
Postitusi: 315
Liitunud: 04 Mai 2007, 23:05
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas cabernet1 » 30 Okt 2008, 18:08

Õnnestus kunagi kohata üht pesuehtsat Vene Ivan-i ning tegemist oli ausõna ülimeeldiva ja lahke inimesega, kes oli nõus või särgi seljast ära andma, et teistele head teha.
Ei olnud tal probleemiks Eesti keelt õppida ja purssida... ei olnud ta kuidagi ära teeninud halba suhtumist. Isegi ütleks et müts maha sellise inimese ees... Inimese, isegi suure algustähega.
Kuid... nagu meie teame ja nagu temagi ütles, on palju Läänemere lähiümbruse okupeeritud aladele kolinud pujääne. Selliseid inimesi, kes ei saanud omal ajal hakkama kodumaal ning nüüd teistes maades samamoodi segadust ja sigadust külvavad.
Samas ei ole seda teps mitte kõik vene keelt kõnelevad inimesed. Pigem vastupidi.
Olen isegi saanud Tallinnas elades Koplis ajalehekioskist nätsu ostma minnes vastuseks lause: Govori po tselovetseski pljädt.
Samas ei tohi unustada, et kui lehes kirjutatakse röövidest, pettustest või narkodiileritest maailmas, siis pahatihti on tegemist mõne eestlasega.
Tallinna kesklinnas olen ka kohanud mustanahalist vahetusüliõpilast, kelle haridustase peaks eeldama intelligentsi olemasolu, kuid samas käib tühi suitsupakk tagantkätt tänavale ja tatilärakas sinna kõrvale.
Ei loe ei nahavärv, keel, pikkus, kaal ega sugu... kes on inimene, on seda niikuiniigi ja kes ei ole, sellel on vist lühem tee areneda teises suunas - ahviks tagasi.
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi


Mine Vaba teema

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline