Paluks abi:Lambda

Paluks abi:Lambda

PostitusPostitas ibrahim » 18 Nov 2008, 19:28

Lugu iseenesest selline,et armatuuris läks põlema mootori kujuga tuluke.Täna sai käidud diagnostikas ning anti paber millel kirja (P0134 02 sensor(bank1,sensor1) Noactivity detected). Veaks peaks olema, esimene lamda andur õhtul.Ei tea mis see maksta võiks ning mis toimub kui mitte ära parandada.Egas seda vidinat pruugituna(B-gruppi) vist saada pole.Ah-jaa autoks on Mazda Premacy 1.8 74kw 2002 väljalase.
ibrahim
 
Postitusi: 13
Liitunud: 26 Nov 2007, 18:18

PostitusPostitas tomkulibin » 18 Nov 2008, 21:57

B ehk ka universaale on olemas küll, kasutatut andurit ei soovita.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8359
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

Paluks abi

PostitusPostitas ibrahim » 27 Nov 2008, 21:31

Asi korras.Kokku läks maksma1400.-.Kõige huvitavam asja juures on see ,et Tartu Mazda müügisalongis öeldi,et kasutavad ka universaalseid andureid.Hind tuleb mõnevõrra kallim.Kas tõesti sellist Eestit me tahtsimegi?Ise veel esindus!
ibrahim
 
Postitusi: 13
Liitunud: 26 Nov 2007, 18:18

Re: Paluks abi

PostitusPostitas tomkulibin » 27 Nov 2008, 22:07

ibrahim kirjutas:...Kas tõesti sellist Eestit me tahtsimegi?Ise veel esindus!

Aru ma ei saa, kas sulle ei meeldi autoomaniku rõõmud, või pead anduri hinda kalliks. Viimase kohta on sulle normaalne hind tehtud esinduse kohta.
Kui tahad odavamalt tee ise diagnoos otsi sinu autole sobiv vidin sulle sobiva hinnaga, hangi ise ja tee vahetus ka oma jõududega. Vaata, kas saad odavamalt hakkama. Vajaminevate tööriistade hind ainuüksi kujuneb kordadaes kallimaks sinult "nööritud" summast.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8359
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas leviathan » 27 Nov 2008, 23:29

tomkulibiniga nõus, sa ei ostax elusees originaal lamda sensorit ja nüüd nutad :o . tuldi ju sulle vastu ja pakuti b-osa. mis sa arvad et kõik margiesindused panevad ainult a-varuosi või. kui on ikka hinnatundlik klient(nagu ma arvan enamus inimesi ja ka enamus meist siin) siis ikka pakutaxe ka b-osa
leviathan
 
Postitusi: 1426
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30

Paluks abi.

PostitusPostitas ibrahim » 28 Nov 2008, 19:19

OK.Tegelikult tahtsin ma midagi muud kirjutada.1400.- koosneb(1200.- andur Automaailmast ning 200.- tuttavale kes ära vahetas).Esmas pakuti 1400.- andur ning 550.- tund tööd.Aga kui mul oleks olnud uus auto(garantiiga),siis mina isiklikult poleks küll universaal osaga nõus olnud.Seda ma tahtsingi öelda.Inimestel peaks olema valikuvabadus ja see pole vabandus ,et originaal andur on kallis.Ei tasu kohapeal hoida.
ibrahim
 
Postitusi: 13
Liitunud: 26 Nov 2007, 18:18

PostitusPostitas tomkulibin » 28 Nov 2008, 21:09

Garantiilisele kaubale tehtav remont peab tehtud olema tehase või volitatud esindaja poolt kasutades tehase poolt heaks kiidetud osadega, säilitamaks valmistaja garantiid.
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8359
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

PostitusPostitas 323IFF » 02 Dets 2008, 17:42

ON VARUOSI mida b-osana ei taha enam kättegi võtta näiteks premacy süütepool,mis A-osana alates eelmisest esmapäevast maksab 2580- (augustis oli veel ca 800-)
aga see oxyg.sensor 1200- eeku eest oli ilmselt japsi toodang,sama tootja kes tegi ka originaali. Universaalne nimetus tuleneb sellest, et
pistikut pole küljes, lõika vana maha ja jooda külge.
on b-osa mis maksab "kõigest" 700-, aga neid sa pead siis 1 kord aastas vahetama, kui sa just itaalias tankimas ei käi.
erinevalt RED BULL-ST minu pakutavad tiivad kannavad kauem, Kysi ATSi karikate tulemuste pöhjusi....
Kasutaja avatar
323IFF
 
Postitusi: 537
Liitunud: 07 Juul 2005, 11:04
Asukoht: TALLINN kIVIMÄE : 52 88765

Paluks abi

PostitusPostitas ibrahim » 02 Dets 2008, 18:25

Täpselt nii ta oligi.Oli Bochi oma,isegi pistik oli kaasas.Meie läksime eelpool mainitud teed.Kogu nende postitustega tahtsin saada abi(mille eest aitajatele suured tänud),ning mõningal määral avaldada nördimust teatud asutustele kes on loodud ,et meid aidata.Aga-noh, see selleks!Asi korras ning võib lugeda teema lõpetatuks.
ibrahim
 
Postitusi: 13
Liitunud: 26 Nov 2007, 18:18

PostitusPostitas MikkAava » 23 Sept 2009, 17:54

323IFF kirjutas:ON VARUOSI mida b-osana ei taha enam kättegi võtta näiteks premacy süütepool,mis A-osana alates eelmisest esmapäevast maksab 2580- (augustis oli veel ca 800-)
aga see oxyg.sensor 1200- eeku eest oli ilmselt japsi toodang,sama tootja kes tegi ka originaali. Universaalne nimetus tuleneb sellest, et
pistikut pole küljes, lõika vana maha ja jooda külge.
on b-osa mis maksab "kõigest" 700-, aga neid sa pead siis 1 kord aastas vahetama, kui sa just itaalias tankimas ei käi.



Kuule aga süütepoolist rääkides, lõi mul ka mootori tule põlema, panin tuttava juures arvuti järgi ja ütles, et viga kas katalüsaatoris või siis juhtmestikus, kirjeldas seda nii, et soojenda katalüsaator, et muidu on tõhusus allpool piirmäära, siis ei saand aru mis asi tähendab, läksin siis täna mazda esindusse rääkisin loo ära, ja seal ehmatati ära ja öeldi et ma ei tohi sellega enam üldse sõita, et katalüsaator põleb, et küünlaid pole õigel ajal vahetanud ja süütepoolid läbi, et mootor jukerdab, kuigi ma pole ise seda tähele pannud. niisiis öeldigi mulle ka, et 2500 on tükk.. ja 2 tükki käib.. ja kui ära ei vaheta, sisi ostan kati ka, mis maksab 11000 krooni.. on kokkupuudet old taolise asjaga? kuskilt odavamalt ei saa? ja mis seda ei tasu siis b varuosana osta nagu ma su jutust aru sain jah?
Eks iga luud saab kord varre taha.. :D
MikkAava
 
Postitusi: 4
Liitunud: 23 Sept 2009, 17:33

PostitusPostitas Siim » 23 Sept 2009, 23:07

Kle see on ju ehtne esinduse jutt,muidugi saab odavamalt,neile toob asjast mittejagavatele inimestele sellise jutu ajamine leiva lauale.

Kui tallinnas või siin lähedal võta ühendust.
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa

PostitusPostitas MikkAava » 24 Sept 2009, 07:27

_siim_ kirjutas:Kle see on ju ehtne esinduse jutt,muidugi saab odavamalt,neile toob asjast mittejagavatele inimestele sellise jutu ajamine leiva lauale.

Kui tallinnas või siin lähedal võta ühendust.



Kuule elan tallinna lähedal ja käin tlnas pea iga päev.. see esindus oligi ka täpselt enne tallinnat tartu maanteel. aga võiks siiski ära vahetada need, kuna tõesti vaatasin et kui jälgima hakata, siis pöörded veidi puperdavad.. ja see pidavat tulema vahetamatta jäänud küünaldest . kuid mis hinnaga te kuskilt saaksite.. mul olemas ka 4 kohta.. vaatame mis see lõpphind võrreldes esindusega tuleb:)
Eks iga luud saab kord varre taha.. :D
MikkAava
 
Postitusi: 4
Liitunud: 23 Sept 2009, 17:33

PostitusPostitas Ch » 25 Sept 2009, 22:51

süütepool 2500 tk? USAst saaks 40usd tk + saatmine umbes 30usd :D Seda ei tea tõesti kaua nad kestavad... Teine koht müüb orig pooli 90 usd + saatmine vist oli jälle 40 usd... Veidi odavam kui meie esinduse kirves :D
Ch
 
Postitusi: 314
Liitunud: 06 Apr 2008, 14:52
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas MikkAava » 26 Sept 2009, 14:00

nii eile käisin esinduses ära.. mõtlesin et si-ta kah, kust ma ikka sebin veel neid.. pole kuskil.. et ostan sealt ära.. küsisin siis,.. et andke mulle kaks süütepooli.. üks aint oli.. ja küünlaid tahtsin ka.. kaks oli nelja asemel:P ja siis veel viidi diagnosti jne.. et ühesõnaga siis avastatigi et katalüsaator on läbi juba põlenud jne.. et see maksab ka mõnikümmend kilo jne.. savi.. vahetan poolid ja küünlad ära ja põlegu palju tahab see tuli mu pärast.. võtan tule välja kui pinda käib:P
Eks iga luud saab kord varre taha.. :D
MikkAava
 
Postitusi: 4
Liitunud: 23 Sept 2009, 17:33


Mine Premacy/MPV/5

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron