ei saa originaal makki kätte

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

ei saa originaal makki kätte

PostitusPostitas lines » 07 Veebr 2005, 11:44

Tere,

mure selles et ei saa originaal makki kätte, ta on tagant mingisuguse klambri ja kummi jullaga kinni. Kindalaeka kaudu saab küll natuke ligi aga klamrit väänates ja tõmmates ei juhtu midagi- oskab keegi öelda kas asi käib ehk mingi kindla nipiga lahti?

mazda 626 1996a ja mingi sony kasetikas on peal (4x15 W) :(
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 6kaks6 » 08 Veebr 2005, 02:01

mul oli üks jvc makk(mis küll kahjuks ära varastati)ja sellel oli mingi spetsiaalne plekist jurakas.kui selle maki kõrvalt sisse lükkasid siis lükkas mingisugused stopperid laiali ja makk tuli kergelt välja.võibolla on sellel sonyl ka mingi taoline süsteem.
ilmselt oskavad sulle auto24 foorumites spetsialistid täpsemat nõu anda
6kaks6
 


PostitusPostitas Margo » 08 Veebr 2005, 12:01

plekijuraka asemel toimib ka sobivas mõõdus lapik kruvikeeraja. aga selleks, et makile n-ö seljatagant ligi pääseda, pead ilmselt pool keskkonsoolist lahti lammutama. või siis kindlaeka kaudu minema.
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 08 Veebr 2005, 20:33

mul sama jama,mul mazda 323 1988 aasta oma,ja see on originaalstereo kui njah,ei saa kätte kuigi tahaksin,ehk soovitate mida teha,sain just auto kah ning eih tunne seda väga hästi

ning siis selline küsimus et kui muusika makis mängib et kui soendus panna tööle siis tekivad heli avheöle nagu undamised,et peaks nagu kuidagi teisiti ühendama kuhugi massi või msiki et ehk keegi aitaks nati
mida teha?
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 08 Veebr 2005, 23:46

Nii vanadel Mazdadel minu arust ei olegi sellist asja nagu originaalstereo. Neil oli raadiovalmidus, mis tähendas DIN suurusega auku armatuuris ning kõlari-, antenni- ja voolujuhtmeid maki ühendamiseks. Sinna võis iga omanik või esindus omale meelepärase raadio panna. Tegelikult on see väga hea asi, sest tänapäevaseid pardakompuutri ja kliimaseadmega kokku ehitatud stereosi vahetada ei saagi.

Igatahes see makk, mille eelmine omanik või esindus on armatuuri pannud, on iga paigaldaja fantaasia järgi kinnitatud ning seda ei oska keegi teine arvata, mismoodi selle lahti saab. Tuleb lihtsalt hoolikalt kinnitusi uurida ning vajadusel jõudu kasutada.

movies86 kirjutas:..siis tekivad heli avheöle nagu undamised..
Teinekord katsu kaine peaga postitada, siis äkki saab keegi sust aru ka ning saab aidata.
Anonymous
 


juhhu sain maki kätte

PostitusPostitas lines » 11 Veebr 2005, 12:37

:oops: oh seda häbi aga makk oli hoopis sahtliga armatuuris nii kõvasti kinni et jube. Tagant sai koguaeg mingit suva asja kangutatud. Nüüd uus makk peal :lol:
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1559
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 14 Veebr 2005, 19:47

aga üks asi on kindel et mazda makid mis on originaalselt kaasa antud ja paigaldatud auto tehase poolt,siis seda makki ei võta vargad kah kinnitusest lahti :P sest see lihtsalt nii kõvasti ja omapäraselt kinnitatud
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 14 Veebr 2005, 21:26

nalja teed... viidi öösel makk naabrimehel minema nagu niuhti... 01 a 626! isegi signa tehti kahjutuks!
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Veebr 2005, 00:20

njah eks seal Tallinnas on kiiremad vennad siis kes nii teevad,siin vana omaniku auto kelle käest ära ostsin,püüti varastada kuid ei õnnestunud

vut :lol:
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Veebr 2005, 16:59

Ma kordan veel, et ühelegi 2001 aasta Mazda 626-le ei pandud tehases makki. Kõik makid on hiljem kas esinduse või omaniku poolt paigaldatud igaüks isemoodi.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 15 Veebr 2005, 19:56

njah... esinduses pandud oli... sain valesti aru!
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 16 Mär 2005, 20:15

Kui stereot raske eemaldada, siis kahjuks enamasti varguse korral lõhutakse sees kõik laiali. Isegi kui stereo jääb alles, siis tagajärgede likvideerimine võib sama kulukaks minna kui uue stereo ost :(
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Apr 2005, 17:39

nii ongi...
tuttaval taheti ka makki autost varastada, kuid ei õnnestunud(ei tea miks)ning selle varguse käigus löödi puruks külje klaas ja varastati muid vidinaid mis autos oli(sendid,pastakad,teekaardid ja põhimõtteliselt kõik mis kindalaekas oli :lol: )
aga jah makk oli suht vana ning klaasi vahetus läks maksma maki 2-3 kordse hinna...
ei saa varastest aru...kui minna siis ikka hea kraami peale mitte mingi mõtetu 3-4a vanuse kasset-raadio peale ja üldse milleks varastada :evil:
Anonymous
 


PostitusPostitas Deus » 12 Apr 2005, 16:08

JA ON olemas originaalstereo, tootja unknown. Mul endal originull vedelemas kapi otsas!!! See pole mingi isepaigaldatud. Originaalkõlariteks 8W ja 8oomised Philips kõlarid jalgade juures. makk/raadio ise mono.
Rooste tahab minu masinat :(
MyMazda
Kasutaja avatar
Deus
 
Postitusi: 62
Liitunud: 22 Mär 2005, 23:58
Asukoht: liikuv

PostitusPostitas Anonymous » 13 Apr 2005, 02:28

Aga miks sa arvad, et see originaalsrereo on?
Anonymous
 



Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline