Autosse kasutatud võimendi ostmine

Kui on vaja abi millegi ostmisega siis siin saad abi küsida.

Autosse kasutatud võimendi ostmine

PostitusPostitas Matuest » 03 Veebr 2009, 00:15

kui osta kellegi käest kasutatud võimendit. mida peaks kindlasti kontrollima et tünga ei saaks ? ja ka katsetama

ja ka kõlari ostu puhul mida kindlalt kontrollida ,katsetada
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

PostitusPostitas Sven » 03 Veebr 2009, 08:17

Üks vast turvalisimaid kohti on selle tarbeks HinnaVaatluse foorum http://foorum.hinnavaatlus.ee , seal tuleb lihtsalt vaadata selle isiku profiili tehtud kommentaare kes toodet pakub, sama kehtib kindlasti ka siin foorumis aktiivsemate kasutajate kohta :wink:
Sven
 


PostitusPostitas hardstyler » 03 Veebr 2009, 12:45

Sven kirjutas:Üks vast turvalisimaid kohti on selle tarbeks HinnaVaatluse foorum http://foorum.hinnavaatlus.ee , seal tuleb lihtsalt vaadata selle isiku profiili tehtud kommentaare kes toodet pakub, sama kehtib kindlasti ka siin foorumis aktiivsemate kasutajate kohta :wink:


kas sa teemaalgatajast mööda ei räägi kogemata :wink: ?

Isiklikult tahaksin kindlasti kuulata, enne kui ära ostan :arrow:
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas Mario » 03 Veebr 2009, 13:23

Sven ei rääkind mööda.. Pigem juhtis tähelepanu, et HVst saab alati hea hinnaga, aga tasuks jälgida sealsete kasutajate iseloomustusi, kuna praegusel ajal on rehepappe eriti palju välja ilmunud..

Ise vaatan ka praegu võimendit ja just HV lehelt :D
Kasutaja avatar
Mario
 
Postitusi: 6054
Liitunud: 29 Mär 2006, 17:37
Asukoht: Tartu-Jõgeva /55 608 255

PostitusPostitas hardstyler » 03 Veebr 2009, 14:21

Mario kirjutas:Sven ei rääkind mööda.. Pigem juhtis tähelepanu, et HVst saab alati hea hinnaga, aga tasuks jälgida sealsete kasutajate iseloomustusi, kuna praegusel ajal on rehepappe eriti palju välja ilmunud..

Ise vaatan ka praegu võimendit ja just HV lehelt :D


ma sain aru, et teemaalgataja tahtis pigem teada, kuidas tehnilist poolt kontrollida. Mitte mingit head hinda ja kommentaare HV foorumis. Hea sõna kasutaja kohta ei ütle sulle võimendi tehnilise seisukorra kohta midagi. Ilmselgelt olen asjast jälle valesti aru saanud ja vabandan sügavalt !
Kasutaja avatar
hardstyler
 
Postitusi: 775
Liitunud: 09 Mai 2007, 23:19
Asukoht: Tallinn/Pärnu Tel:58180677

PostitusPostitas Sven » 03 Veebr 2009, 16:34

Mina soovitasingi 2 kohta kus sobivat asja otsides on võimalik müüja taustaga tutvuda ning saab sama asja osta ära ka posti teel, vähendades ostu riski minimaalseks ka ilma kuulamata kuna paljudele on elevant kõrvale astunud ja nad ei suudagi palju asju kuulda mis viitavad detaili defektile ja niimoodi seletada, millist heli pidada kahtlaseks, pea võimatu. Kuidas tekitada heli mis on probleemne, ootame kuni kellegil võim hakkab läbi minema, salvestame ja paneme siia üles vä?


Asjad mida on võimalik seletada ja tuvastada on:
ragin mängimise ajal ja kärsahais ning kui võim põletab läbi mitu kaitset järjest, kasvõi iga käivitamisega. Kindlasti vaadata kõlari membraani et see terve oleks.
Sven
 


heh

PostitusPostitas Matuest » 03 Veebr 2009, 20:18

hinnavaatluse foorumitega olen kursis ise sealt juba paar asjagi ostnud ja siiani rahul. aga ma mõtlesin ikka jah pigem seda et milliseid asju kontrollida.
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

PostitusPostitas Siim » 03 Veebr 2009, 21:07

Alati tuleks kuulata enne ostu...

aga kui kellelgi huvi siis mul üks võim pakkuda 600w 1200eek
välimus nagu täitsa tutikas,enamus ajast toas seisnud
koos 600w supakaga 1500eek
Est/Fin/Lt/Swe :)
Kasutaja avatar
Siim
 
Postitusi: 1895
Liitunud: 29 Nov 2007, 16:12
Asukoht: Juuru/Välismaa


Mine Ostuabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist