Koeru perekodu külastus 23. mai 2009 - ettevalmistus

PostitusPostitas Muri » 18 Mär 2009, 14:02

jann kirjutas:Veekeskus võiks täitsa mõte olla :P


siis juba järvedes soe vesi ju, mis te ikka raha raiskama hakkate :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Muri » 18 Mär 2009, 14:03

Ardo kirjutas:Palun vältida kruusateid! :D

Küülikul pole õhufiltrit, karpa ja kapoti vahel pole ruumi. :oops:


respiraatori saab poest odavalt :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas jann » 18 Mär 2009, 16:04

Muri kirjutas:
jann kirjutas:Veekeskus võiks täitsa mõte olla :P


siis juba järvedes soe vesi ju, mis te ikka raha raiskama hakkate :lol:


Kle ega kõik pole sinusugesed hülged :D
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas pokenaut » 19 Mär 2009, 10:14

lines kirjutas:Veekeskusest soovitaks Rakvere Aqva veekeskust http://www.aqvahotels.ee/index.php?opti ... &Itemid=37

Isiklikult arvan et veekeskus oleks lastele huvitavam, ainult ujula oleks ehk igav.

Täiesti nõus, ujulas edasi tagasi ujumine viskab suht kiiresti kopa ette. Vähemalt mul endal on trennis küll suht kiiresti kopa ette võtnud. Ma arvan, et igasugused hüppamis võimalused ja muud variandid on kindlasti etemad, kui lihtsalt ujumine(Paide ujulas võid ainult stardipukkidelt peakat hüpata). Mina jääks ka Rakvere juurde, kuna sinna on lühim maa ja sinna pole ma veel ise jõudnud(kes käinud on võiks kommenteerida).

Terv,
Pokenaut
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas lines » 19 Mär 2009, 10:59

pokenaut kirjutas:
lines kirjutas:Veekeskusest soovitaks Rakvere Aqva veekeskust http://www.aqvahotels.ee/index.php?opti ... &Itemid=37

Isiklikult arvan et veekeskus oleks lastele huvitavam, ainult ujula oleks ehk igav.

Täiesti nõus, ujulas edasi tagasi ujumine viskab suht kiiresti kopa ette. Vähemalt mul endal on trennis küll suht kiiresti kopa ette võtnud. Ma arvan, et igasugused hüppamis võimalused ja muud variandid on kindlasti etemad, kui lihtsalt ujumine(Paide ujulas võid ainult stardipukkidelt peakat hüpata). Mina jääks ka Rakvere juurde, kuna sinna on lühim maa ja sinna pole ma veel ise jõudnud(kes käinud on võiks kommenteerida).

Terv,
Pokenaut


Käisin seal sügisel ja minumeelest korralik koht

-2 toru
- Tormipassein (pidi olema eestis ainulaadne)
- Lastebassein
- mullivannid
- 5-6 erinevat sauna


Midagi ehk veel aga ei meenu :roll:

Lines
Kasutaja avatar
lines
 
Postitusi: 1560
Liitunud: 07 Veebr 2005, 11:36
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rixx » 19 Mär 2009, 21:36

Veekeskuse ja ujulaga peab arvestama ka sellega, et tegu on lastega - neid peab valvama!!! Väga vastutusrikas üritus tuleb siis...
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

Re: Koeru perekodu külastus mai 2009

PostitusPostitas Kolmik » 21 Mär 2009, 21:53

jann kirjutas:Esialgu küsiks palju üldse huvilisi oleks?

Pakun, et sobiv kuupäev võiks olla 16. mai.
Loomulikult võib ka ideid pritsida või muidu arvamust avaldada.



Tulijad:
Jann
Poke + 2 on huvilistena olemas.
Ardo
Lines + Margit
Roossaar + ? (ei sobi 9. mai)
Meelis1986
Liis
?Ilx + 1 (vist sobib 23. mai)
? VVS + 1 (ei sobi 16. mai)
?Rixx + Kathy (ei sobi 29.-31. mai)
?Azprey + 1 (ei sobi 10.-22. mai)
Shark (ei sobi 16. mai)
Kolmik (ei sobi 8.-10. ja 22.-24. mai)





et siis teeb pisikese muudatuse nimekirja osas ja lisab Kolmik + 1..... kuupäevaks siis sobib 23 mai
Kolmik
 


PostitusPostitas kathyy » 23 Mär 2009, 09:21

Peaks vist enne plaanide tegemist kohalikelt järvamaakatelt ära ootama, mida kasvatajad ja lapsed sest asjast mõelnud on? Kas midagi konkreetset ka vaja või jääme lihtsalt 1 toreda päeva korraldamise juurde?
On laste arv sama või mõni rohkem/vähem?

Teadaolevad lapsed juba üsna suured aga kui peaks mõni pisem veel juures olema, siis läheb kindlasti veekeskuses raskeks.

Mis puudutab vastutust siis on juba üsna suur vastutus see, kui inimesed võtavad lapsed oma autodesse ja seejärel kiirusepiirangutest kinni ei pea!!

Korralikult läbimõeldud tegevuse puhul aga on kõik võimalik ja peamine asi on lastele rõõmu pakkuda, mis iganes see ka siis ei oleks.
On kellelgi veel ideid?
Kathyy

Kass, kes kõnnib omapäi
Kasutaja avatar
kathyy
 
Postitusi: 138
Liitunud: 10 Juun 2008, 00:55
Asukoht: Saku

PostitusPostitas pokenaut » 23 Mär 2009, 11:08

Ma arvan, et saame Järvakatega Koerus ära käidud.
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas vvs » 26 Mär 2009, 00:30

Tooks välja ühe lõigu eelmise aasta asja-ajamisest:

Niisiis lubatud vahekokkuvõte juhatajaga räägitust.
...
Veel on neil plaanis maja lähedale mingeid spordirajatisi teha (valla abiga). Põhiliselt käis jutt korvpalli korvist ja jalgpalli väravatest.
Nüüd peamisest teemast, miks me sinna läheme - et lastega koos olla! Kuna eelmisel korral kulus aeg päris kärmelt ja paljuski seda poodides olles, siis sel korral võiks üritus olla rohkem laste kesksem, ehk siis lastega koos olles.
Räägitud sain juhatajaga bowlingu mängimisest, kohalike vaatamisväärsustega tutvumisest ja Elistvere loomapargist. Sinna juurde veel piknik, kus on võimalikke variante palju. Mõtlema peaks ka seda, kui palju kogutud raha kasutada ja kui palju ise lisada(ala et igaüks ostab endale söögid, joogid?)? Lastele me teeme nagunii kõik välja!
Kindlasti on variante veelgi, eks selleks see foorum ju ongi, kus neid mõttevälgatusi välja pakkuda. Kahtlemata tuleb ka alternatiivid välja mõelda, kuna meie ilmastikuolud võivad paljuski muutuda.
Kui nüüd midagi alles jäänud summast osta, siis võiks see piirduda pigem pikniku teemaga ja suurem summa jääks jõuludeks.
Juhataja arvas, et mõni trenažöör või suurem lauamäng kuluks ka ehk marjaks ära. Aga siin eeldan juba, et ehk leiame mingi soodsa lahenduse ja ei pea midagi hingehinna eest poest ostma. Elame näeme!
Ühtlasi kaalusime ka seda varianti, et natuke varem kohal olla(suvisel ajal ei tohiks varem tõusmine vast probleemiks olla?). Nii umbes 30-60 minutit, et siis jääb rohkem aega lastega koos olemiseks.


Kas eelmise kevade üritus ei paku enam pinget?
Kuna kevad on käes, siis ma panustaksin umbes sarnasele tegevusele :)

Elistvere loomapargis ma pole elusees käinud ja ilmselt on seal kandis veelgi huvitavaid paiku, mida vaadelda...kohalikud gangsterid jagage infot :roll:
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas jann » 26 Mär 2009, 00:34

vvs kirjutas:Tooks välja ühe lõigu eelmise aasta asja-ajamisest:

Niisiis lubatud vahekokkuvõte juhatajaga räägitust.
...
Veel on neil plaanis maja lähedale mingeid spordirajatisi teha (valla abiga). Põhiliselt käis jutt korvpalli korvist ja jalgpalli väravatest.
Nüüd peamisest teemast, miks me sinna läheme - et lastega koos olla! Kuna eelmisel korral kulus aeg päris kärmelt ja paljuski seda poodides olles, siis sel korral võiks üritus olla rohkem laste kesksem, ehk siis lastega koos olles.
Räägitud sain juhatajaga bowlingu mängimisest, kohalike vaatamisväärsustega tutvumisest ja Elistvere loomapargist. Sinna juurde veel piknik, kus on võimalikke variante palju. Mõtlema peaks ka seda, kui palju kogutud raha kasutada ja kui palju ise lisada(ala et igaüks ostab endale söögid, joogid?)? Lastele me teeme nagunii kõik välja!
Kindlasti on variante veelgi, eks selleks see foorum ju ongi, kus neid mõttevälgatusi välja pakkuda. Kahtlemata tuleb ka alternatiivid välja mõelda, kuna meie ilmastikuolud võivad paljuski muutuda.
Kui nüüd midagi alles jäänud summast osta, siis võiks see piirduda pigem pikniku teemaga ja suurem summa jääks jõuludeks.
Juhataja arvas, et mõni trenažöör või suurem lauamäng kuluks ka ehk marjaks ära. Aga siin eeldan juba, et ehk leiame mingi soodsa lahenduse ja ei pea midagi hingehinna eest poest ostma. Elame näeme!
Ühtlasi kaalusime ka seda varianti, et natuke varem kohal olla(suvisel ajal ei tohiks varem tõusmine vast probleemiks olla?). Nii umbes 30-60 minutit, et siis jääb rohkem aega lastega koos olemiseks.


Kas eelmise kevade üritus ei paku enam pinget?
Kuna kevad on käes, siis ma panustaksin umbes sarnasele tegevusele :)

Elistvere loomapargi ma pole elusees käinud ja ilmselt on seal kandis veel muid huvitavaid paiku, mida vaadelda...kohalikud gangsterid jagage infot :roll:


Tegelt ongi nii, et Järvakad käivad Koerus ära, siis vaatame edasi...
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

PostitusPostitas vvs » 26 Mär 2009, 00:35

jann kirjutas:...
Tegelt ongi nii, et Järvakad käivad Koerus ära, siis vaatame edasi...

Väga hea :)

Leidsin ühe koha, kust asjakohast juttu leida võiks:
http://www.jarva.ee/index.php?page=2
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas pokenaut » 28 Mär 2009, 14:13

Käisin Koerus. Veekeskusega on selline lugu, et seal käidi Veebruaris ja see mõte sinna minna oleks veidike mõttetu. Aga juhataja oli välja pakkunud variandi minna ratsutama(kusagil lähedal olevasse turismitallu) ja siis staadionil(spordiväljak?) sport mängude pidamise. Mina pakkusin neile meie poolt Elistvere loomaparki, mille kohta öeldi, et uuritakse, kuna mõned lapsed peaks olema seal käinud(kooliga). Väljasõidu aeg kell 9 sobis igale poole(et 9 aeg paneks Koerust ajama juba). Küsisin veel, et mida neil vaja oleks, jalanõusi vms. Poistele rihmikuid, tüdrukutele plätusi. Arutasime, ka seda, et kuhu sööma minna. Kui minnakse Elistvere loomaparki, siis pakuti, et mõnes tee äärses söögikohas ja jalanõusi võiks vaatama minna Jõgevale/Põltsamaale. Kui Elistverre ei lähe, vaid hobustega ratsutama, siis söömine turismitalus või seal, kus eelmine kord(ja siis Paides poodi). Kui midagi täpsemalt teada saadakse, siis antakse Jannile asjast teada.

Terv,
Pokenaut
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa

PostitusPostitas Muri » 28 Mär 2009, 14:38

aga kui paljud neist Tallinna Loomaaias käinud on ja uut jääkaru näinud :lol: ?
Vabaõhumuuseum?
Ma arvan, et pealinnas käik oleks eriti vaimustav nende jaoks 8)
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rixx » 28 Mär 2009, 15:12

Loomaaiaga on see paha et tihtipeale need loomad oma tagaruumides ja lapsed ei näegi neid. Lasteloomaaed avatakse kah alles juunis...
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

PostitusPostitas Muri » 28 Mär 2009, 15:33

Rixx kirjutas:Loomaaiaga on see paha et tihtipeale need loomad oma tagaruumides ja lapsed ei näegi neid. Lasteloomaaed avatakse kah alles juunis...


no Mai on juba soe, ei ole nad enam siis peidus.. ma käisin eelmine nv, ainult lõvi ei näinud pm.. ahvid, jääkaru, krokodillid värgid kõik näitasid ennast ja elevandi maja on ka avatud, käisin seal esimest korda.. väga seff teema.. kaks suurt elevanti lammutasid seal mingi palliga ja madusid oli palju.. väga meeldejääv elamus neile kui ka meile :wink:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Margit » 29 Mär 2009, 01:23

Muri kirjutas:aga kui paljud neist Tallinna Loomaaias käinud on ja uut jääkaru näinud :lol: ?
Vabaõhumuuseum?
Ma arvan, et pealinnas käik oleks eriti vaimustav nende jaoks 8)

Hmmm..arvan ka ,et loomaed oleks hea mõte :roll: Aga...palju meil rahvast oleks suunaga Tartu-Koeru -Tallinn :roll: Et saaks lapsed möödamines peale võtta ja tagasi transportida :wink: Juhul KUI jääks loomaaed :P
Kasutaja avatar
Margit
Moderaator
 
Postitusi: 536
Liitunud: 14 Nov 2007, 16:02
Asukoht: Tallinn.

PostitusPostitas Muri » 29 Mär 2009, 09:41

Margit kirjutas:Aga...palju meil rahvast oleks suunaga Tartu-Koeru -Tallinn :roll: Et saaks lapsed möödamines peale võtta ja tagasi transportida


Vajadusel saaks ju mõne Tallinnlase mahtuniversaali kulud kinni klappida, et saaks neil seal järel käia ja pärast tagasi viia, kokkuvõttes jääks plussi, ma arvan :)
(Rixx, ma ei pidanud ainult sind silmas :oops: )
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rixx » 29 Mär 2009, 10:02

Muri kirjutas:
Margit kirjutas:Aga...palju meil rahvast oleks suunaga Tartu-Koeru -Tallinn :roll: Et saaks lapsed möödamines peale võtta ja tagasi transportida


Vajadusel saaks ju mõne Tallinnlase mahtuniversaali kulud kinni klappida, et saaks neil seal järel käia ja pärast tagasi viia, kokkuvõttes jääks plussi, ma arvan :)
(Rixx, ma ei pidanud ainult sind silmas :oops: )


Ma usun et sa ei pidanud ainult mind silmas aga mina oleksin nõus sõitma küll kui vaja
Rixx - ei miskit muud
tel. 5206081
Kasutaja avatar
Rixx
 
Postitusi: 673
Liitunud: 21 Aug 2007, 12:43
Asukoht: Harjumaa, Saku vald, Juuliku

PostitusPostitas kathyy » 30 Mär 2009, 08:02

Tubli Poke!
Selle Tallinna loomaaiaga on selline mõte, et kuna Tartu ja mujalt väljaspoolt Tallinnat tulejatele vahemaa kauge, siis võib juhtuda, et osavõtjate arv võib väheseks jääda. Tallinna omadele võib aga laiskuseuss sisse lüüa jne. Loodan, et eksin :) :wink:

Mina annan oma hääle ratsutamisele, mis on huvitav, sportlik, tervislik jne jne

Aga mida lapsed tahaksid rohkem?
Kathyy

Kass, kes kõnnib omapäi
Kasutaja avatar
kathyy
 
Postitusi: 138
Liitunud: 10 Juun 2008, 00:55
Asukoht: Saku

PostitusPostitas Muri » 30 Mär 2009, 10:03

kathyy kirjutas:Aga mida lapsed tahaksid rohkem?

l-o-o-m-a-a-e-d-a.. ma võin kihla vedada :lol:
Parem must minevik, kui lilla tulevik.
Muri
 
Postitusi: 1705
Liitunud: 03 Juun 2007, 03:29
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Meelis1986 » 30 Mär 2009, 12:34

Tartu-Koeru vahemaa ju 90KM ja Tallinn-Koeru vahemaa 110km

Et jääks vahel mulje et Tartust on pikem maa :P


Ja mina kaldun ka arvama et loomaed võidab ülekaalukalt :lol:
Kasutaja avatar
Meelis1986
 
Postitusi: 701
Liitunud: 06 Jaan 2008, 14:47

PostitusPostitas HoLm » 30 Mär 2009, 12:50

Loomaaeda Loomaaeda loomaaeda!!! :D
Kui aega saan siis ehk ühineme HoLm + Mannu
tean öelda nädal ette ja kui kuupäev ka paigas üritusel ;)
Terf. Aivis
Kasutaja avatar
HoLm
 
Postitusi: 37
Liitunud: 27 Aug 2007, 18:38
Asukoht: Tallinn

1991 Mazda 626

PostitusPostitas vvs » 30 Mär 2009, 13:35

Vahemaa vähemalt meile pole küll mingi probleem!
EESTImaa on liialt väike, et seda argumendiks tuua :lol:
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1579
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas jann » 30 Mär 2009, 19:14

Ma iseenesest läheks ka pigem kohalikke vaatamisväärsusi vaatama, muidu pmst edasi-tagasi sõidu peale loomaaeda läheb vähemalt 2,5h...suht väsitav lastele ja ega sinna päeva rohkem midagi ei paiguta kah, ainult hädavajaliku söömingu.
http://web.zone.ee/numbero/ - NUMBER Ö - TSEKI BIITI!
Kasutaja avatar
jann
 
Postitusi: 1937
Liitunud: 09 Nov 2006, 22:32
Asukoht: TLN

1998 Mazda 626

EelmineJärgmine

Mine Klubi üritused

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist

cron