Kysimus CO-taseme kohta

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

Kysimus CO-taseme kohta

PostitusPostitas Anonymous » 16 Okt 2005, 15:51

Probleem j2rgmine, et ylevaatusel avastati CO-tase liig k6rge olevat, proovisin kytuselisanditega - ei miskit... Viisin tookotta, teadjamad mehed ytlesid et viga ilmselt katalysaatoris, mille hind (iirimaal) pidi u. 600 eurot olema... Oskab ehk keegi oelda, kas annax kuidagi odavamalt seda n2itajat v2he allapoole saada?
Anonymous
 


PostitusPostitas Laika » 16 Okt 2005, 16:45

Ma sain endale katalüsaatori Järve autolammutuses, oli küll kasutatud aga ajas asja ära. Koos allapanekuga ja sumpsi keskmise püti vahetusega läks mul maksma kuskil 1600+ eeku. Kui tahad täiesti uut katalüsaatorit siis universaalsed on müügis ka hinnaga 1600 Laki Autos (kui mälu ei peta).
Laika
 


PostitusPostitas Anonymous » 22 Okt 2005, 00:48

ok, aga kas keegi ehk teab kas CO-taset annab ka kuidagimoodi reguleerida?
Anonymous
 


PostitusPostitas nono » 22 Okt 2005, 14:23

Annab ikka, minu ühel masinal timmis diagnostik õhulugejat, segukruvi ja süsteemi vaakumit ja ennäe imet CO langes paika, kusjuures ilma lambda andurita olid näidud normis, kui too tööle hakkas (tahtis pikka tuuritamist) langesid näidud veelgi, mulle öeldi ka ülevaatusel alguses, et vaheta katt ära.
nono
 


PostitusPostitas aibast » 22 Okt 2005, 14:41

kus juures vaid lambda vahetus aitab kah, kui see sul vana ja hakkab õhtale minema.
aibast
 


PostitusPostitas Evert » 23 Okt 2005, 08:06

Otsi ebay.de'st või ebay.co.uk'st universaalseid katalüsaatoreid, kiire pilguheit näitas, et hinnad u. 100euri ümber kõiguvad.
Aga enne kui sa ostma hakkad, ükskõik kust, mõõda orig. kati pikkus ja paigalduskoha laius ära. Muidu on ju narr lugu kui ostetud jupstük alla ei mahu.
Mis sa esimeste gabariitidega lõpuks tegid?
Evert
Moderaator
 
Postitusi: 2192
Liitunud: 02 Veebr 2005, 21:49
Asukoht: Tln

Pane tähele!

PostitusPostitas Anonymous » 23 Okt 2005, 20:48

CO kõrge näit võib olla ka tingitud lekkivatest summuti tihenditest või koguni mõranenud leegitorust. Katalüsaatoriga autol lendab CO kohe lakke kui kuskilt peaks summuti katki olema. Vaata korralikult üle ja kui kahtlusi on siis kasuta kasvõi seebiveelahust. Kui juba silmaga näed, et mõni koht on vesine siis seal on ka mõra. KONTROLLI!
Anonymous
 



Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron