kummaline heli autos

Siia postita see mis teiste teemade alla ei lähe

kummaline heli autos

PostitusPostitas Matuest » 15 Apr 2009, 00:14

nagu turbo oleks peal :D

heli siis selline pool vilina moodi. reageerib pööretele mida kõrgemad pöörded seda kõrgem vilin(mitte valjem).

kostub salongi kuskilt kõrvalistuja jalge juurest

ise arvan et äkki survelaager aga kindel ka pole :D

vb keegi oskab mingit diagnooosi panna. veepumpa ja genekat sai juba tokiga kuulatud seal ei täheldanud mingit vilina

heli esineb sõltumatta olukorrast keeran maki volüümi maha ja isegi siis. kõlarid ei saa need ka olla sest siis kostaks vilin üldiselt (igast kõlarist)
auto audio on veetud nii nagu peaks veetud olema, rca kaabel vasakus küljes, kõlarite liinid keskel ja power cable on paremas küljes

kahtlustasin rullikuid aga need peaks olema siis ka väljast kuulda.
kummaline nagu on et kapote alla ronides ei tähelda seda vilinat
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

Re: kummaline heli autos

PostitusPostitas tomkulibin » 15 Apr 2009, 06:49

Matuest kirjutas:... keeran maki volüümi maha ja isegi siis...

Aga kui maki ja võimu hoopis välja lülitad?
Kasutaja avatar
tomkulibin
 
Postitusi: 8361
Liitunud: 28 Okt 2005, 20:42
Asukoht: Tallinn tel:53435757

tere

PostitusPostitas Matuest » 15 Apr 2009, 08:36

olen enam kui kindel et ei aita aga lähen ja proovin
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

PostitusPostitas Fanatt » 15 Apr 2009, 10:39

Survelaager on ju juhipoolses otsas ja see rohkem kohiseb, lahuta sidur... vaata kas ikka viliseb imdagi?

roolivõimu pump äkki ? :roll:
Sõbra audil teeb samasugust vilinat ikkagi veepump, aga talle meeldib ja ei vaheta välja ka :)
Harjutamine teeb harjutajaks, meistriks sünnitakse
Kasutaja avatar
Fanatt
 
Postitusi: 209
Liitunud: 13 Nov 2007, 13:47
Asukoht: Pärnu Mk,

tere

PostitusPostitas Matuest » 15 Apr 2009, 10:53

lülitasin maki välja ja ei essugi,, ikka alles :D

roolivõimendi pumpa kahtlustasin ma esimesena aga seda sai puutokiga kuulatd ja ei tulnud sealt mingit kahtlast helinat ega vilinat.

mis veel teeb sellist häält.

see hääl on koguaeg sõltumatta sellest mida ma teen ,kas sidurdan ,pidurdan ,sõidan või kiirendan ,see helin(vilin)muutub koos pööretega
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626

Re: tere

PostitusPostitas cabernet1 » 15 Apr 2009, 14:12

mõni rihmadest.
Tõenäoliselt rihmal mingi kiud lahti, mis siis sellist vihisevat häält teeb ja muutub koos pööretele. Nagu kreissae ketas vihiseb :D
Koerte Värvimine
Kasutaja avatar
cabernet1
 
Postitusi: 1249
Liitunud: 26 Nov 2006, 10:54
Asukoht: Viljandi

PostitusPostitas Margo » 15 Apr 2009, 15:10

Kuulata mõnikord, kui sarnane Maz mööda sõidab. Mul 323 BJ 1,8 vilises samamoodi ja praegugi linnas kuskil sellist häält kuuldes on kindel mats, et Mazda platsis :)

Ei tohiks mingi anomaalia olla.
Kasutaja avatar
Margo
 
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Veebr 2005, 16:54
Asukoht: Tallinn

edit

PostitusPostitas Matuest » 15 Apr 2009, 15:32

väljaspool autot on ainult mazdale iseloomulik susin :D aga seda vilinat ei tähelda

kas on võimalik et see heli on koguaeg olnud aga ma pole enne seda tähele pannud?

käisin täna siis mitmete autasjatundjate juures ja kuna kõik tähheldasid ainult tavapärast roolivõimu susinat väljaspool autot
ja kõik kuulsid ka sees pool tekkivat turbolaadset heli

ei osanud keegi midagi arvata.

äksin lõpuks selle mehe juurde keda kiidetakse ka väljaspool põltsamaad. kes nentis ära ka mootoriruumist puuduolevad matid mis katavad salongi minevaid auke :D j

a väitis rahuliku südamega et auto on korras. ja see turbolaadne heli on ilmselt seesamane tasane roolivõimu susin mida võimendab mootori üldine tööhääl ja rihmad ning tõsi sõites kostub see rohkem autosse kui paigal seistes. seega julgen teda uskuda.

seda enam et täna last lasteaeda viies istusin veel kahte samasugusesse mazdasse(meil neid siin põltsamaal oma 6 või 7 tükki,kaks neist käivad minu lapsega ühte rühma :D)

ja uskuge või mitte ma täheldasin seda sama heli ja autode omanikud ei teadnudgi et sellist heli teeb nende auto :D. aga homme lähen ja rahustan nad maha ja ütlen et see polegi ilmselt mingi vioga autol küljes vaid kuulubki niiöelda tööhäälte juurde
El-Magnifico
Kasutaja avatar
Matuest
 
Postitusi: 294
Liitunud: 11 Apr 2008, 15:08
Asukoht: Põltsamaa

1995 Mazda 626


Mine Üldine

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline

cron