m6 audio

Kõik probleemid ja ideed mis seotud helitehnikaga postitada siia.

m6 audio

PostitusPostitas Anonymous » 10 Veebr 2005, 10:44

olen vähenõudlik, kuid originaal kõlarid teevad ikka väga tuhmi häält?On keegi ainult kõlareid asendanud (milliseid ja mis raha eest). Mis oleks üldse väikse raha eest mõistlik (ei pea vajalikuks võimu ega woofrit)kas:
1) ainult tweeterid ette
2) komponendid ette uksele
3) lisaks veel taha kaheribalised

ei tea kas eesti müüdavatel ka sellised ruuporid [/url]http://www.cardomain.com/memberpage/346706/12
*************************************************************
ostsin 350.- krooni eest tweeterid(Hertz) ja paigaldasin peegli kolmnurga külge (mazda puhul vist üpris tüüpiline- kõlari juhtmed ootasid juba katte tagaküljes, nii et ukse polstreid maha polnud vaja võtta). Ja heli on nüüd täitsa hää :D
Viimati muutis Anonymous, 13 Veebr 2005, 19:52, muudetud 2 korda kokku.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Veebr 2005, 11:10

Originaalraadio suudab ära toita ainult originaalkõlarid või kui sa nendele ka tweeterid juurde lisad. Aga mitte enamat.
Kui tahad korralikumad kõlarid panna, siis pead juba võimendi vahele panema. Seda siis ette nii komponentide kui ka taha mitmeribaliste puhul.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 10 Veebr 2005, 13:17

Tegelikult on vahe olemas isegi siis, kui ainult tehasekõlarid korralike vastu välja vahetada. Põhjus on selles, et auto makid annavad kuni 10W võimsust, enamus inimesi aga kuulavad muusikat <1W võimsuse juures. Sel juhul võimsam võimendi tuhmi heli vastu ei aita - võimendi aitab siis, kui soov valjemalt kuulata. Juhin tähelepanu sellele, et uued kõlarid peaks olema korralikud ning korralikult paigaldatud, muidu ei pruugi tulemus tehasekõlaritest etem olla.

Esialgu soovitan vahetada välja vaid esikõlarid korralike komponentkõlarite vastu ning kui tagakõlarid hakkavad oma tuhmi heliga segama, siis nad lihtsalt vaiksemaks keerata. Juhile piisab täiesti vaid esikõlaritest.
Anonymous
 


Huvi m6 bose audio kohta

PostitusPostitas Filler » 11 Veebr 2005, 13:27

Tere,kuna peaks siis kõigi eelduste kohaselt saama järgmine nädal ühe kena kollase kaunitari omanikuks,huvitaks just see Bose süsteem,mis seal kaasa antud on,et kas on ta ka siis parem kui muidu küljes olev audio?
mazda6 sport gt
Pilt
Kasutaja avatar
Filler
 
Postitusi: 90
Liitunud: 11 Veebr 2005, 13:23

PostitusPostitas Anonymous » 11 Veebr 2005, 13:39

No ilmselt on ta parem küll kui "tavaline", kuid ma arvan, et sama raha eest saab kuskil paigaldusfirmas paigaldades jupp maad parema. Esinduse hinnad on teadagi pehmelt öeldes ülepingutatud.
Anonymous
 


PostitusPostitas Shark » 11 Veebr 2005, 13:46

Ma ei tea kuidas teistel on aga minu Mazda 6 2,3 GT 2003 a. raadio hakkab sahisema iga väiksema segaja puhul ! :?:
Shark
 


PostitusPostitas Filler » 11 Veebr 2005, 13:47

no tegelt ta varustuses kaasas kohe,ega endalgi usku pole sellesse varurattasse käivasse wooferist ka :lol:
mazda6 sport gt
Pilt
Kasutaja avatar
Filler
 
Postitusi: 90
Liitunud: 11 Veebr 2005, 13:23

PostitusPostitas Shark » 11 Veebr 2005, 13:53

Üldiselt tuleks kõik välja visata ja uued panna, kuigi makiga on raskusi ! :roll:
Shark
 


PostitusPostitas Filler » 11 Veebr 2005, 14:00

mnjah,vanas autos vahetasin ka kõik välja ja sai pandud Impacti compod nii ette kui ka taha,aga Mazdal pidid mingi ovaalid ustes olema vist :shock:
mazda6 sport gt
Pilt
Kasutaja avatar
Filler
 
Postitusi: 90
Liitunud: 11 Veebr 2005, 13:23

PostitusPostitas IvarR » 12 Veebr 2005, 12:27

Shark kirjutas:Üldiselt tuleks kõik välja visata ja uued panna, kuigi makiga on raskusi ! :roll:


Mina olen ehitanus seni niimoodi et olen makist ülesse otsinud koha kust saab line out teha ja siis orginaalmaki taha pannud 4 kanalise võimu 3 kanali peale tööle ning ette kompood ning taha aknalauale woofer
Makki ei pea tingimata alati välja vahetama :wink:
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 12 Veebr 2005, 12:39

on ju olemas võimud, millel ka nö hi input, ehk siis saab signaali anda ka täiesti tavalisest makist tulevast kanalist!
Anonymous
 


PostitusPostitas IvarR » 12 Veebr 2005, 22:31

berg kirjutas:on ju olemas võimud, millel ka nö hi input, ehk siis saab signaali anda ka täiesti tavalisest makist tulevast kanalist!

Sel juhul kannatab helikvaliteet tugevasti. Parem on maki seest line-out välja tuua ja heli on palju palju parem.
IvarR
Megasquirt ajude müük/paigaldus
Custom turboprojektid
Eesti kiireima Mazda ehitaja: Rx7 493whp/650nm
Kasutaja avatar
IvarR
Administraator
 
Postitusi: 1930
Liitunud: 01 Veebr 2005, 12:25
Asukoht: Keila-Tallinn

PostitusPostitas Anonymous » 13 Veebr 2005, 11:00

täiesti võimalik... pole kunagi võimsat süsteemi sellise lahendusega kuulanud... endal on vana subari juust ja mängis küll. aga kompod võivad tõesti heli moonutada! tnx ivaR ;) saan endal ka veidi ümber timmida:P
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 13 Veebr 2005, 15:27

Hi-Inputi kasutades kannatab heli kvaliteet vaid sedavõrd, et kui maki volume üle poole (tavaliselt) keerata, siis hakkab kõlariväljundist tulev signaal moonutama. Kui võimendi reguleerida nii, et volume'i üle poole pole vaja keerata, siis märkimisväärset kvaliteedikadu pole.

Samas kui väljund maki seest ise võtta ja sinna võimendit vahele ei ehita, siis on selle signaali pinge amplituud umbes 0.1V ja nii nõrk signaal korjab päris palju müra. Võrdluseks makkide RCA väljundite amplituud on 2...8V.
Anonymous
 


PostitusPostitas Anonymous » 26 Veebr 2005, 01:27

Mina võtsin teise variandi- komponendid ilma tweeteriteta. Firmaks Infinity, link: http://www.mobiletoys.com/partners/infinity/index.asp?MAKE=30 Vahetasin ainult esimesed välja ja tagumised keerasin vakka nagu siin eespool juba soovitati. Tegelikult polnud originaalidel ka väga viga aga olen nõudlikum.
Anonymous
 


PostitusPostitas riits » 01 Dets 2006, 01:00

vana teema...aga teab keegi kohe peast õelda, mis mõõdus ovaalid M6 esiustes on?
Kasutaja avatar
riits
 
Postitusi: 26
Liitunud: 01 Aug 2005, 18:04
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas pokenaut » 20 Dets 2007, 23:39

Ülivana teema, aga kas keegi oskab öelda sellist asja, kas bose süsteemile Bluetoothi võimalust on? Kuna DVD plaati ta ei loe(ükskõik mis formaadis), siis oleks vaja mingit varuvarianti(uut/lisa makki toppima ei hakka).
pokenaut
 
Postitusi: 1678
Liitunud: 23 Nov 2005, 13:23
Asukoht: Paide/Euroopa


Mine Audio

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist