Mazda 6 diisel - tühikõigud lainetavad ja mootor sureb välja

Re: Mazda 6 diisel - tühikõigud lainetavad ja mootor sureb v

PostitusPostitas Matten » 28 Okt 2012, 09:14

Tere,
Endal sama probleem 2004a M6 TD'ga. Autol pöörded kõiguvad sagedasti tühikäigul tublisti alla 1000rpm'i olles seal 700 kandis. Kui 500rpm peale langeb siis suretavad ka auto välja. Probleemkoht kindlasti ringristmikel, kus järsult roolivõimu ära kadumine mitte naljaasi ei ole. Gaasipedaali vajutamisel on probleem kadunud ja nii olen selle probleemiga tublisti üle aasta vaevelnud. Nüüd kus külmad saabunud probleemid jälle tihedamalt ilmuma hakanud.
Mazda 6 fastwagon 2.0TD
Kasutaja avatar
Matten
 
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:59
Asukoht: Tallinn

Re: Mazda 6 diisel - tühikõigud lainetavad ja mootor sureb v

PostitusPostitas CaveFish » 05 Nov 2012, 19:44

Mul oli 2005 aasta diisliga sama teema alguses, kuni lõpuks auto enam ilma pöördeid üleval hoidmata üldse ei töödanud ja korralikult ei käivitunud. Karla autos vahetati kütuserõhuregulaator ja nüüd toimib ilusti.
Kasutaja avatar
CaveFish
 
Postitusi: 27
Liitunud: 03 Veebr 2005, 23:58
Asukoht: Tallinn - Võru

Re: Mazda 6 diisel - tühikõigud lainetavad ja mootor sureb v

PostitusPostitas Matten » 12 Dets 2013, 22:28

Pärast 1,5a kannatamist ja viimasel nädalal 2x puksiiri kutsumist keset kõige tihedamat liiklust sai ka kütuserõhuregulaator vahetatud Diesel Service's(töökoda otse Mäepealse arki taga). Tulemuseks korralikult nurruv mootor.
Mazda 6 fastwagon 2.0TD
Kasutaja avatar
Matten
 
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Jaan 2011, 15:59
Asukoht: Tallinn

Re:

PostitusPostitas Alar289 » 31 Dets 2016, 16:44

vibex kirjutas:Mul on hetkel sama probleem. Auto jäigi tartusse, küsisin siis järele asjatundja käest ja soovitati ikkagi enne teha diagnostika ja mitte pimesi osta see kõrgsurve pumba klapp kohe ära. Seega oleks vaja nõu kus võiks olla asjalik koht tartus kus teha see diagnost ja samas võimalus selle veaga tegeleda. Mazda esindused kukuvad kohe välja sest nendega ma enam tegemist ei tee. Tallinnasse on ka raske hakata vedama seda kolakat.



Kus siis Tartus oma Mazdaga käisid????
Alar289
 
Postitusi: 7
Liitunud: 28 Dets 2016, 17:43

Eelmine

Mine Mazda 6

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist