Mazda alustab digitaalse hooldusraamatu pidamist

Arvamused mazda mudelite kohta postitada siia.

Mazda alustab digitaalse hooldusraamatu pidamist

PostitusPostitas vvs » 06 Mai 2009, 20:12

Mazda püstitab pidevalt uusi standardeid; mitte ainult autodes vaid ka nende hoolduses. Kõigil autoomanikel, kellel on Mazda, mis on registreeritud peale 1999 aastat, on nüüd võimalik nautida eeliseid, mis kaasnevad Mazda Digitaalse Hooldusraamatuga. Mazda on rakendanud seda eelist kõigile uute autode omanikele alates aastast 2006, kuid nüüd on ka kasutatud Mazda’de omanikel võimalik osa saada sellest teenusest.

Mazda võttis esmakordselt kasutusele Digitaalse Hooldusraamatu aastal 2005 koos uue Mazda5’e turule tulekuga ja samal aastal rakendati seda ka uue Mazda MX-5’e peal. Alates 2006 aastast on kõik uued Mazdad varustatud Digitaalse Hooldusraamatuga.

Digitaalse Hooldusraamatu (DSR) puhul salvestatakse kõik hooldused, parandus- ja keretööd, paberist hooldusraamatu asemel, Mazda Motor Europe serverisse. Tänu sellele on kogu informatsioon üle Euroopa alati kättesaadav. Lisaks sellele saab hooldust külastanud klient välja prinditud lehe oma auto hooldusajaloo kohta, mida ta võib soovi korral autos hoida.

Digitaalsel hooldusraamatul on mitmeid eeliseid. Traditsioonilises hooldusraamatus ei pruugi olla piisavalt ruumi täiendavate sissekannete jaoks nagu näiteks pidurivedeliku või süüteküünalde vahetus. Antud süsteemiga on lihtne jälgida oma hoolduseid ning tänu sellele on võimalik kinni pidada täpsest hooldusintervallist.

Kasutatud auto ostjale paljastab Digitaalne Hooldusraamat aga näiteks võltsitud odomeetri näidu. Digitaalne Hooldusraamat on alati kaitstud. Paberist hooldusraamat võib samas väga lihtsalt kindalaekast kaotsi minna. Lisaks ei seo DSR- süsteem klienti ühe konkreetse hooldusfirmaga, sest kõik hoolduskeskused, kellel on internetiühendus pääsevad siia süsteemi. Täpse ning tõese info säilimiseks ei ole ilma väga hea põhjenduseta võimalik Digitaalsesse Hooldusraamatusse sisestatud märkeid kustutada.

ALLIKAS:
http://www.auto24.ee/uudised/uudised.php?uid=6055
Saab, Saab, Saab - Ükskord ikka Saab
Kasutaja avatar
vvs
Moderaator
 
Postitusi: 1623
Liitunud: 30 Jaan 2006, 09:21
Asukoht: Tartu

Re: Mazda alustab digitaalse hooldusraamatu pidamist

PostitusPostitas leviathan » 06 Mai 2009, 21:28

vvs kirjutas:
Lisaks ei seo DSR- süsteem klienti ühe konkreetse hooldusfirmaga, sest kõik hoolduskeskused, kellel on internetiühendus pääsevad siia süsteemi. Täpse ning tõese info säilimiseks ei ole ilma väga hea põhjenduseta võimalik Digitaalsesse Hooldusraamatusse sisestatud märkeid kustutada.ei usu et iga lambivend saab ligi ja mis on "väga hea põhjendus"? :D
leviathan
 
Postitusi: 1425
Liitunud: 10 Mär 2005, 16:30


Mine Mazda mudelid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist

cron